Disturbing the Peace (2020)

Všichni se tam tváří velmi vážně, ale je to docela srandovní film. Několikrát jsem se docela pobavil, asi více než u nějaké komedie. A ano, je to hrozně špatný film, nicméně přetáčel jsem jen maličko a se všemi těmi chybami, nesmysly, blbinami a úžasným Bransombe Richmondem v jeho životní roli mě to docela bavilo. Doporučuji na úsměvné a nenáročné strávení večera. (34%)

Minuta po minutě (2019) odpad!

Počin nejnižší možné kvality. Několik otřesných amatérských neherců v čele s Willisem, kameraman s třesoucíma se rukama, opakované záběry, zpomalené záběry, rozmlžené záběry, idiotský chaotický stupidní děj, primitivní příběh, otřesný scénář. Všechno špatně, lacině. Hnus fekální úrovně.(0%)

21 mostů (2019)

Dobrý thriller o honbě na 2 vrahy a na křivé poldy. Kazí to dlouhé úseky nudy, kdy se postavy nesmyslně vykecávají a nebo jen hraje hudba, koukají důležitě do nekonečna a nic se neděje. Asi to mělo vytvářet nějakou atmosféru, která tam ale nebyla. (48%)

Jumanji: Další level (2019) odpad!

Dechberoucí nedívatelná superhovadina. A konec? Potter hadra. Trapné, infantilní, tupé. Blejt. (2%)

Richard Jewell (2019)

Velmi dobře dívatelný film o muži, kterému idioti z FBI a mediální krysy ničí život kvůli domněnce, že způsobil teroristický čin. (57%)

Charlieho andílci (2019)

Nějaké ženské tam chodí v barevných oblečcích, žvatlají, pobíhají a bijou se s chlapy, ale hlavně žvaní. Docela dlouhé, nezábavné, nezajímavé, protivně ukvičené a otravně babsky chaotické. Nemohl jsem se dočkat konce. (18%)

První zrádce (2019)

Film mě nezaujal ničím. Jen spousta keců a vážné obličeje. Nuda, bláboly, hádky, sny. Většina přetočena, nedívatelné. Stopáž nestoudná. (21%)

Národní třída (2019) odpad!

Stupidní film o primitivovi. Otravně o ničem, tupé a blbé. Jediné co mě potěšilo bylo, až jsem se zrychleně dopřetáčel konečně na konec, že na konci dostal to, co si zasloužil. (2%)

Barva z vesmíru (2019) odpad!

Z nebe spadne fialový flusanec a věci kolem se začnou měnit. Zajímavý námět? Zapomeňte, píčovina jak cyp. Jen se tady trochu zastanu Cageho. Udělal co mohl. Spíše za tento hnůj může jeho manžer, který ho do toho uvrtal, a taky kreativní tupoun, který připravil námět, a taky ňouma, který se rozhodl tuhle superhovadinu produkovat. (4%)