Grizzly zabiják (2015)

Medvidek zije v lese, lidi les kaceji, tak je medvidek trochu nasrany. Kdo do lesa prijde, a on tam furt nekdo chodi, ackoli vi, ze je tam medvidek, toho medvidek spapa. Film neni vylozene spatny. Jen monotonni, hodne naivni a takovy americky blby. Efekty rvacek s medvedem zdarile, jen se s tim medvidek, ale jen kdyz se pere s hlavnimi hrdiny, trosicku kaka, ackoli jine ucastniky filmu likviduje primerene rychleji.

Cypher (2002)

Vyborny film, napinave od zacatku do konce a navic co chvili necekane prekvapeni

Urban Explorer (2011)

Velmi zdarily, klaustrofobni, trochu nevyzpytatelny, a to bylo jen dobre, poradny horor. Uz se tesim na dvojku, pokud nejaka bude

Blood Runs Cold (2011) odpad!

Film mel jen 70 minut, ale mel jsem pocit, ze jsem u nej stravil mladi. Protivny casting, otresne vykony hercu nehercu, superotresny herecky vykon hlavni hrdinky, idiotsky scenar, mizerna rezie, nulovy dej, nulova zabava, pitoma roztrepana kamera. Celou dobu jsem fandil tomu magorovi se sekyrou, aby uz to konecne dokoncil a byl tehle zcela amaterske a na kolene fusersky a blbe a naivne zplacane nedivatelnosti konec.

Pyramida (2014)

Nuda, příliš mysteriózní, efekty velmi mizerné, postava asi faraona zkříženého s asi kojotem fakt na hovno, konec na hovno. 1☆ za neroztřepanou kameru a zřetelné (nečerné, netmavé) snímky z podzemí. Jinak film spíše na strašení malých dětí.

Nesvatý (2010)

Dodíváno s velkým sebezapřením. 1☆ za pár dobrých frků a za komický přístup k mordům.

V oku tornáda (2014) odpad!

Po stopadesáté skupina lidí, kteří furt něco kecají, tváří se důležitě, furt někam jezdí a chtějí na točit tornádo. Po stopadesáté stejná užvaněná nuda. Nedívatelné. Navíc odporná roztřepaná kamera. Odpad.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

J. Depp vypada a zni jako mix I. Trojana a J. Carreyho. I pohyby jsou podobne, mimika taky. Behem filmu jsem se ani jednou nezasmal. Ale divatelne to bylo, na to, jaka to byla kravina. Asi to delalo to svizne tempo a zmateny dej.

Dokonalý svědek s.r.o. (2015) odpad!

Jeden z filmů, který jsem s nechutí dokoukal za 10 minut. Fakt nemám rád romantické "komedie", zvlášť ne ty související se svatbou. Mimořádně mi vadí filmy s užvatlanými černochy, kteří furt melou nějaké kraviny, které nejsou ani zajímavé a ani komické. Hrůza. Nedívatelná kravina.

Zulu (2013)

Taková zpočátku pozvolná až nudná detektivka, která časem, ale jen velmi zvolna trochu graduje. Docela dobrý casting i zajímavé exteriéry, bohužel v kontrastu se slabým a vcelku zmateným dějem a průměrnou režií.