Rabid (2019)

Velmi nezáživný a nudný snímek z prostředí modelek. Vleče se to jako snopel. V zásadě jde o to, že jedna vegetariánka se po operaci změní na něco jako upíra. Sem tam někoho kousne, ale většinu filmu si holky žvatlají o svých věcech. Velké zklamání. (12%)

Temná tvář Brooklynu (2019)

Willis si odehrál své 2 minuty jako obvykle. Zbytek filmu je o detektivovi, který pátrá po korupci na Mestském úřadu. Sem tam dostane do držky, sem tam se to vleče, sem tam se tam vykecává s ženskou, občas dost dlouho, sem tam rasové téma, sem tam někdo hraje 10 minut na trubku a můžete to sledovat v celé délce. Nuda, dlouhé, pomalé, černé, nezajímavé. Uspokojí, nenadchne. (32%)

Drahokam (2019) odpad!

Uhádaná, užvatlaná cypovina s neposednou kamerou a Sandlerovým hnusným ksichtem furt v detailu. S rychlým přetáčením jsem vydržel 37 minut. Otřesné. (0%)

Tři vteřiny (2019) odpad!

Nezáživný film, děj vás vůbec nevtáhne, pomalé, zdlouhavé, nuda jak prase, zbytečné blbé dialogy, samí hnusní ksichti, žena pipina, příběh 0. Utrpení. Nedívatelné, nedodíváno. (0%)

Poslední diamant (2014)

Nezajímavé, otravné, francouzsky slizké. (16%)

Odříznutí (2018)

Jeden z těch filmů, u kterého vás to nutí přetáčet zrychleně od začátku do konce bo hovadina. (12%)

Balón (2018)

Takové dobové rodinné drama se zajímavým nápadem a velkou spoustou nudných prostojů. (31%)

1917 (2019) odpad!

Chlapi chodí v zákopu a pak někam jdou pryč. Jeden nekonečně dlouhý záběr. S přetáčením jsem vydržel 18 minut. (1%)