Město podivínů (2018)

Zpočátku nenápadný, ale později velice chytlavý film když do sebe začnou věci zapadat a formuje se skutečnost, kterou pochopíte až ke konci. Zajímavé a velmi povedené. Dal bych si i dvojku...

Hotel Mumbai (2018)

Tento film je silný kousek. Dobře natočené, atmosféra zvládnutá skvěle. Určitě by se ale dalo vynechat to uřvané děcko a vše kolem něj. Taky by se dalo vystříhat dalších tak 20 minut zbytečných scén. Filmu by to ještě přidalo a drželo by to lépe akci v neustálém pohybu bez odbíhání k nepodstatným věcem.

Pašerák (2018)

Žádné umělé efekty, žádná střelba, žádné honičky, žádná akce, žádná krev, žádné násilí. Přesto to fungovalo, až na pár hlušších míst, velmi dobře. Film jistě stojí za zhlédnutí a bude se vám v mozku vrtět ještě hezkých pár dnů.

Na konci tunelu (2016)

Nápadité, nelineární, přiměřeně dějových zvratů. Slabší začátek a pak gradující zápletky a napětí až do konce. Vadila mi ta laciná ukecaná pipina, ale tak od třetiny už neměla skoro žádný prostor pro kecání a to bylo dobře.

He's Out There (2018)

Byl jsem v napětí skoro od začátku skoro do konce. Velmi dobrá atmosféra a výtečný film. Časem začnou otravovat ta ukvílená děcka, která měla ve filmu hodně prostoru, a zamrzí to chybějící gore, které tam mělo být, ale nebylo. Přesto velmi zdařilý počin.

Hotel Artemis (2018)

Zajímavý, celkem napínavý, nevšední film. Škoda, že do toho zatáhli toho mrtvého chlapečka a nostalgické vzpomínky a nezůstali raději jen u děje a akce, což bylo vydařené.

Upgrade (2018)

Nový nápad, velmi dobrá realizace, zajímavé včetně zakončení. Trochu plochý lineární děj, ale to až tak nevadilo. Už se těším na dvojku...

Mrakodrap (2018)

Něco hodně starého mi to hodně připomnělo. Jen tam nehrál Bruce. Bylo to vcelku komorní , ale zároveň americky přehnané a s klasickým stupidním koncem. Nicméně napínavé a zajímavé, triky čisté, prostě dobře dívatelné.

Cizinec ve vlaku (2018)

Trochu chaotické, ale napínavé, zajímavé.