Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Rozhodně potěší

Mary Poppins se vrací (2018)

Nemám žádné vítky vůči hereckému vykonu, hudbě, kostýmům, kameře... Ale prostě je to strašné nudny samo o sobě

Slunečná - Sázka (2020) (epizoda)

Hodnotit každý díl tady nebudu, jsem u 3. dílu a budu koukat i nadále a jde vlastně o takový uplně běžný seriál z nelékařského prostředí. A pro mě jsou postavy Burošové, Jánové, Lambory a Pavelky uplně v pohodě, nejvíc mě zarazila role Tomsy alias Pupíka - Naprosto se hodí na svoji roli a perfektně zahrané. Jánovou (nwm jak se jmenuje v serialu) jsem oproti Kuřete nepoznal, jen mě něco říkala mimika. Role Záporačky jí svědčí uplně stejně dobře.

The Birch - Through the Woods (2019) (epizoda)

První epizoda na mě půspbila jako nemastná neslaná, navic je to hororové klišé, ale příběhově mě 2. dél určitě zajímá. Zatím to vypadá i jako fantasy

To Kapitola 2 (2019)

Jednička taková bomba a dvojka taková slátanina. A nejhorší na tom je, že na víně není herecký výkon ani kamera apod. Ale ten děj, založený na knižní předloze. Pro mě jako dříve neznalce příběhu opravdu velké zklamání

Krvavá nevěsta (2019)

Po logické stránce to nedávalo v hodně ohledech smysl, ale Samara Weaving byla úžasná v hodně ohledech. Ostatní herci měli dobře vymyšlené charaktery. Po hereckým výkonům nešlo nic vytknout, ale úplně jsem strnul nad fantastickém soundtracku. Určitě stojí za shlédnutí

Den poté (2004)

Takovej normální film. Nadchne i neurazí. Asi tvůrci čekali, že to bude mít úspěch Armagedonu. To ale určitě ne. Trochu me dostalo, jak se na konci ozval otec že jsem pěšky došel ke svému synovi a najednou nebyl problém tam v pár sekundách poslat vrtulníky

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Ten film je režisérská topovka. Mám pocit že herci, kamera a režisér byli na stejné vlně. Ten film je naprostého skvost. Samozřejmě tak je debilni, že je lepší se jim asi nechlubit