Jeepers Creepers 2 (2003)

Od 13 let jsem ten film neviděl, teď můžu říct že jsem o nic významného nepřišel. Film vnímám jako velmi slabý.

Jeepers Creepers (2001)

The Haunting (2018) (seriál)

1. Díl a 2. mě vůbec nenadchnul 3. 4. díl jsem viděl jak to začíná být promyšlené a propletené a od 5. díl končí tak, že si ihned pustíte 6. díl. Závěr 5. dílu je obravdu topovka a začalo mě to dávat smysl a už rozumím hodnocení...

Klec (2019) (TV film)

Krásná ukázka, že na film není potřeba bůhvíjak velký rozpočet aby byl dobrý. A tenhle film dobrej byl

Favoritka (2018)

Nádherné zpracování, masky, kamera a podobně. Ale jak je u režiséra asi zvykem podrhne to krasnou hudbou, která je po čase velmi otravná, ukončí filmu bylo docela o ničem. A po zamyšlení nad filmem vzniknou otazky na které by měla být odpopvěď i ve filmu. kdyby to nebylo tak hezky zpracované tak rozhodně ubírám hvězdičku. Režiséra znám z filmu Humr a taky to byla kravina.

Ano, šéfová! (2018) (pořad)

Viděl jsem kousek a nemám důvod se dívat dál. Pořad byl o kuchařovi co umí vařit a s ničím se nesere. Kluk s mamkou není to samý. Ale chapu proč to chtěli stůj co stůj rozjet. Podle mě vybrali špatný lidi.

Jsem božská (2018)

Dobrej film na který se dá podívat i vicekrat. Ale není to jeden z těch lepších filmů

Život je život (2015)

Oproti láska je láska je tohle uplna kravina