Constantine (2005)

Páni, to bola teda šupa. A tie hlášky. Keanu Reeves je skvelý herec, o tom nemusím hádam nikoho presviedčať (hlavne tých, čo si ho pridali do obľúbených).Super príbeh, efekty zabité, no proste všetko eňo ňuňo :D.Prekvapilo, ked som zistil, že je to podľa komiksu, ale skvelé. Nemôžem prakticky nič vyčítať, hoci filmu by neuškodilo trošičku prepracovať. Ani som sa nenazdal a 2 hodiny fuč. No proste skvelý film.95%!!!

Drákuloviny (1995)

Klasický žáner, s bravúrne upravenou podobou. Leslie Nielsen je klasický komik, skvelý herec a dúfam, že aj slušný človek :). Film obsahuje veľa slušných gagov, humor nezaprieť a celková výstrednosť filmu je na mieste. Mel Brooks ako herec - fúha, je dobrý, rovnako ako aj režisér. Príbeh je jednoduchý, ale nie skazený trápnosťami. Film sa mi páčil, preto dávam 4 hviezdy aj za Nielsena, nech odpočíva v pokoji - 75%!!!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Podľa mňa jedna z priemerných častí (Naj sú tie od Ohnivej čaše do konca!!!).Ničmenej celá séria je postavená na efektoch a príbehu o malom chlapcovi, ktorému zomreli rodičia. Lord Voldemort ako tradične remízuje, Harry, Hermiona a Ron sústale spolu ako jeden tým. Celú sériu by som hodnotil 80%.Tento film 75%!!!

X-Men: První třída (2011)

Asi najlepší z kategorie filmov, ktoré sa dejovo viažu ešte pred začatím iného filmu. Matthew Vaughn nemá veľa filmov, tento sa mu 100% podaril. Efekty postupovali presne za sebou, príbeh skvelo napísaný, aj ked je tam pár chýb. Herci zahrali svoje postavy skvele, a pritom ukazali, ako vznikli postavy vo filmoch.Skvelý film, až na tie chybičky TOP.Odporúčam si to pozrieť najlepšie v kine .95%!!!

Batman a Robin (1997)

Od roku 1989 asi zaťiaľ najhorší Batman. Arnold Schwarzenegger ako Mr. Freeze sa ešte dá, ale Clooney ako Batman - čo ja viem?!Príbeh sa v celku dá, má síce dosť chýb, ale nedával by som ho do odpadu! , ale ani zas do tej najlepšej tvorby v USA.Scenár bol trošku jednoduchý, hudba mi nevadila, ale ostatné Batmanovky majú trošku na viac.No ale za Schwarzeneggra dávam 60%!!!

Norbit (2007)

Je to síce taká ,,amatérska komédia´´ , ale ja som sa skvele bavil. Eddie Murphy opäť vo viac úlohách, ktoré zvláda celkom dobre. Rasputia vtipnejšia ako Norbit, NAJ scény s tým tobogánom=Pane Bože to je sila :D= a mladých časoch Norbita s Rasputiou (kto videl film, vie o čom hovorím).55%!!!

Jedna mezi oči (2012)

Jednoduchý príbeh, ale nie je zlý. Režisér nakrútil známe pokračovanie Votrelca (Votrelec 3), ale inak jeho diela nepoznám.Tento film je tykým typickým typom zabíjania z pomsty. Sylvester Stallone sa tu veľmi nepredviedol, ale film to nepokazilo. Samozrejme Stallone aj Kang sú sympatický herci, no tento film ma nejak neohúril.Taký priemer 60%!!!

Vřískot 4 (2011)

Film, ktorým by som nahradil trojku, lebo tento má naviac. U týchto filmov (Scream) sa mi páči tá atmosféra, to, že nikdy neviete kedy vyletí vrah a zabije ich a to najdôležitejšie - nikdy neviete naisto kto je vrah (ak ste tento film ešte nevideli). Pre mňa je to druhý najlepší film z doterajšej série, ktorá už dúfam nebude pokračovať (dalšie by už len znížovali reputáciu a hodnotenia). Vedel som sa do tohto filmu vžiť, akoby som tam bol s nimi. Atmosféra OK, príbeh dobrý, hlavné postavy živé, celý film hodnotím 4 hviezdičkami = 75%!

Majk Spirit - Nový človek LIVE (2012) (koncert)

4 hviezdy dávam už za Spirita a za celú H16, ktorú zbožnujem. Dávaju skvelé beaty, majú super flow a klipy. Majk Spiritove piesne mi znejú dobre, ale celá H16-ka je ešte lepšia. Otecko - párty človek :), Cigo - dáva super rýmy, Grimaso - výborný producent a super DJ, DJ Abe takisto skvelá, Yanko Král a Billy Hollywood - paráda. Tíchto chlapcov počúvam už 8 rokov, a stále dávaju super rými. Len tak dalej Spirit a H16.100%!!!!!!

Bouřlivé dny (1990)

Je to jeden z tých filmov, ktoré nepatria medzi BEST, ale ani do odpadovej kinematografie. Romantické filmy nemám rád, takže som to nechcel pozerať, ale keď už nešlo nič iné, tak sa dalo. Príbeh jednoduchý, športový duch a trocha akčnosti - v celku dobrý film, nadpriemerný.Do kina by som kvôli tomu nešiel, ale ako film si pozrieť v TV, super. Za všetko dávam 80%!!!