Ochránce (2012)

Po princovi z Perzie od Boaza Yakina prichádza ďalšia, hoci aj oveľa menšia bomba. Jason Statham sa predvedie ako bývalí policajt a super bojovník, ktorý ochraňuje malého génia. Ako akčný film to nie je zlý nápad, no čakal som viac od Stathama, taký výkon ako previedol v Kuriérovi alebo v Rallye smrti, ktoré sú obidve veľmi dobré filmy. Takže zhrnutie: očákavanie veľké, herci dali dobrý výkon, no niečo tomu chýba.55%!

Zastav a nepřežiješ (2006)

Božééé, to čo je. Bláznivá komédia, to nieje. To je extra bláznivá komédia. To aby Chev prežil, sa musí dopovať adrenalínom, zaujímavé. Statham sa ukázal aj v inom smere, no žiadny prevrat nečakajte, stále má tú kamennú tvár. Super vtipy, efekty skvelé, takisto ako aj druhé pokračovanie. Možno by to chcelo trošku viac elánu a to porno tam mohli vynechať. Ale inak, fajn film, akurát pre dospelých, ktorý tie vtipy chápu :D. BEST Stathama. 85%!!!

Poldové (2010)

Priemerná komédia, hoci nič svetoborné, dobre som sas pobavil pri niektorých scénkach. Bruce Willis je dobrý herec, hlavne ako poliš, ale táto komédia nie je nič nové, čo by som nevidel. Hodnota príbehu sa kolíše niekde nad polovicou výkonu, ale za tie fajn vtipné scénky dávam 3 hviezdy. 65%!!!

Thor (2011)

Vždy vravím, že všetky zfilmované komiksy, najmä tie od Marvelu a DC sú skvelé. Sympatický ,,THOR´´ , sexi Portman a ,,drsný´´ Hopkins. Ja osobne si myslím, že role padli každému + skvelý príbeh + efekty = super zážitok z filmu. Dobre naväzuje na další známy film - Avengers. No proste skvelé.95%!!!

Pařba v Bangkoku (2011)

Odpadaci chodte do riti. Mne sa ten film páčil, ak sa vám nepáčil, strčte sa. Podľa mňa bola druhá časť takisto dobrá ako prvá, ale tretia to skvele dokončuje. Ostatný týpci a odpadaci, chodte si tam sledovať svoje romantické sračky a ,,filmové klasiky,,70%!!!

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Jedna z najlepších špionážnych sérií, ktoré som mohol vidieť. Tom Cruise nesklamal a zase dokázal, že patrí medzi top hercov v súčastnosti. Ešte ďalšie + je pridanie daľších známych mien - Simon Pegg a Jeremy Renner. Dúfam, že piata časť bude aspoň priemerná, nech neskazí dobrú sériu. Takže, odporúčam si to pozrieť - 90%!!!

Temný rytíř povstal (2012)

Skvelé zakončenie filmovej série Batmana od Christophera Nolana. Síce to podľa mňa nemá na druhú časť, ale prevyšuje u mňa prvú.Predstavoval som si tučniaka ako záporňáka, ale aj tak celkom v pohode. Scenár je, ako u ostatných Nolanovských filmoch, nadpriemerný, efekty efektívne :D, a príbeh výborný. Dal by som 4 hviezdy, ale v priemer bol tento film lepší ako prvá časť.90%!!!

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Na začiatok by som som povedal, že aj keď sa to volá Neuveriteľný Hulk, nemá to okrem postav a efektov veľa spoločného s Hulkom z roku 2003. Okrem výrazných zmien Hulka aj Bannera (Norton) je obsadenie príbehu iné. Príbeh kolíše niekde pri 4 hviezdach, ale filmy podľa komiksov sú pre mňa všetky skvelé, až na pár výnimiek. Ale inak, klobúk dolu.70%!!!

Hulk (2003)

Neviem presne, aký majú ľudia pohľad na tento film, ale mňa ohúril. Eric Bana, pre mňa nesmierne sympatický herec, si tu zahrál hlavnú rolu, čo je jedno +. Scenár bol nadpriemerný, samozrejme sa tu mihol i Stan Lee (ochranka v cca tretine filmu). Škoda, že sa Eric neobjavil v pokračovaní. Ale i tak je to BOMBA.80%!!!

Jump street 21 (2012)

Dobrá komédia, re-make na známy seriál. Príbeh v celku dobrý, dvaja muži, nepriatelia na strednej, no najväčší kamoši súčastnosti. Režiséri a scenáristi vytvorili jednu z najlepších komédií v roku 2012. Mne sa osobne páči, ale nie až natoľko, žeby som dal 5 hviezd. Niečo tomu chýbalo, aj keď vtipy sa podarili(skúšanie drogy, odstrelenie časti mužského tela na konci filmu. 75%!!!