Případ z Poodle Springs (1998) (TV film)

Docela srozumitelná detektivní historka. Zítra ji ovšem zapomenu. Ale může P. Marlowe vůbec zestárnout? A může se oženit? A Jan Tleskač?

Šest dní, sedm nocí (1998)

Takových hezkých 70%. Jako kulisa k žehlení či draní peří to ujde. Velmi obehraný námět v příjemně zábavném stylu.

Hurá na medvěda (2000)

Opravdu jenom pro děti... Jinak nudí svou předvídatelností.

Trio z Belleville (2003)

Velice hezký a nápaditý příběh, originální animace. Jen víc takových!!!

Snílci (2003)

Když nic převratného, tak to bylo alespoň velmi originální. Vůbec mě nenapadlo se ani chvíli nudit, protože jsem opravdu netušil, jak to bude dál.

Alexander Veliký (2004)

Tenhle kousek se měl jmenovat úplně jinak. Po té smyšlené figuře, kolem které se to celé točí. Ale představovat jednoho z největších tyranů v dějinách jako multikulturálně smýšlejícího demokrata amerického střihu, to jim prostě nesežeru. A to ani jiný člověk, který dával v dějepise trochu pozor. Hezky natočená, neuvěřitelně se táhnoucí slátanina. Jako kdyby se tvůrci rozhodli, že ty sehnané peníze v tom filmu prostě musí být vidět za každou cenu. Zaplaťbánbů za tu hudbu, střih, kameru a kostýmy! Scénář někdo našel na toaletě zednického učiliště v Makedonii...

Snowboarďáci (2005) (seriál)

Třeba si s tím příště dají více práce.

Rafťáci (2006)

Prostě už jsem na to ve třiceti letech asi starej. Tvůrci si snad ani nehráli na to, že je to film téměř pro všechny. Ale mrzelo by mě, kdyby se z Karla Janáka stal další Troška.

Stůj, nebo se netrefím! (1997)

Tohle by i za 1. republiky bylo po stránce humoru trochu slabé. Ale herci většinou dělali, co mohli. Za to 2 hvězdy.