Lucy (2014)

No tyvole až jsem se vyděsil co všechno je Luc schopnej zplodit. Se divim že si sám předem nešleh tý modrý skalice co Scarlettka nosila v pupíku, protože potom by snad trochu víc zapojil mozek při psaní týhle zhovadilosti.

Madame Sans-Gene (1961)

Hned na začátku pradlena Sophie Loren rozjede to svoje extempore a je k nezastavení, stírá všechny kolem sebe a uzemní i samotnýho Napolióna, za muže si vybere de Peyraca, kterýho napřed taky řádně zjezdí za to že jí na dvůr postavil kanon až se nakonec stane vévodkyní. Christian Jaque mezi dvěma tulipány natočil další romantický dobrodružství který mě stejně jako jeho dva slavnější bratříčkové baví a bavit nepřestane.

Machete (2010)

Nejhnusnější nasranej mexikánec z reklamy na Mountfield po vzoru lacinýho porna vošuká v bazénu matku s dcerou když šel zabít jejich fotra, následně nasadí rotačák na řidítka motorky a po vznesení do vzduchu rozmašíruje bandu parchantů na sračky. Ten týpek se jmenuje Machete a jeho jízda na vlně největšího mexickýho trashe mě zatraceně bavila. Rodriguez už sice netočí tak dobře jako dřív a Desperáda nikdy nepřekoná, ale touhle šíleností se svým raným počinům alespoň důstojně vyrovnává.

Machete zabíjí (2013)

Nejvíce mě dostal úvodní trailer na Mačetovo zabíjení ve vesmíru kdy ve výčtu herců zazní...Justin Bieber jako Pípák a speciální host Leo DiCaprio jako Muž se stříbrnou maskou, k tomu hláška Michelle Rodriguez "ŽERTE FOTONY SVINĚ!" a já byl připravenej na parádní mexickej náser kategorie C. Ten jsem vzápětí dostal při Mačetově řežbě občasně prokládané suchými hláškami typu "MAČETA NETWEETUJE" spolu s naprosto dokonalým Charlie Sheenem coby americkým prezidentem co legalizuje marihuanu a spí s děvkama v prezidentský posteli, on vlastně Charlie hrál sám sebe. Mel Gibson byl konečně prďáckej záporák pro Mačetu, správně mrdlej a tak to má být. Ten třetí díl chci okamžitě do kin a ještě víc přidat na neuvěřitelnosti aby to dostalo ty pravý koule i když nechat Mačetu lítat na jaderný hlavici, nebo ho zavěsit na vrtuli helikoptéry a ve visu stínat hlavy parchantům už víc asi překonat nelze. Rodriguezi jsi na dobrý cestě! ...do blázince.

Maléna (2000)

Bejt krásná ženská ve špatný době a mezi lidma který jsou neskonalý svině, je dost těžký, přesvědčila mě o tom nejedna životem těžce zkoušená ženská viz Horalka a tady to snad bylo ještě horší. Malena celou dobu čekala na svýho milovanýho muže, o kterým si mysleli že padnul a tak to na ni zkoušel kdejakej kretén, jen jedinej byl slušnej a to 13 letej Renato kterej se do ni zamiloval a vlastně se k ničemu nedostal ale jedinej o ni neztratil iluze narozdíl od těch závistivejch parchantů. Silnej příběh tak jak to Tornatore umí a výborná Monica Bellucci. Nejsilnější část filmu je ta scéna lynče.

Mamma Mia! (2008)

Madonna mia! Byla to sice hovadina ale zábavná hovadina. Vidět a hlavně slyšet Pierce "Bonda" Brosnana zpívat je něco neuveřitelnýho, jakmile otevřel klapačku rozmýšlel jsem se jestli mám brečet nebo se smát. No nakonec jsem se smál a to tak že dost, ten chlap umí hrát o tom žádná ale na Zlatýho slavíka ať nepomýšlí. To Colin Firth to zvládl o mnoho lépe a Meryl Streep ta tam jen tak blbne. Protože písničky Abby mám rád a to řecký prostředí bylo taky krásný, je z toho nakonec docela slušnej film se slušným hodnocením.

Mandolína kapitána Corelliho (2001)

Mandolína je prostě romanťák se vším všudy a jinej je pouze tím že je to celý zasazený do válečnýho Řecka a překvapivě je na něm nejlepší ta zbytečně krátká válečná scéna a to co přišlo po ní. To vše před tím je jen cukrkandl s nádhernýma exteriérama a výborným kapitánem Nicolasem Gagem kterýmu ta italská uniforma sedla jak ulitá.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

"Mareček" není jen super komedie, je totiž něco mnohem víc takovej filmovej národní poklad. Jedna z nejnahláškovanějších komedií s geniálními školními charaktery od raubířů Svěráka a Smoljaka, přes školní pindu v podání Ivy Janžurové, vlezdoprdelku a šprťáka Hujera po zabržděnce Plhu zahranýho přiblonclím Pepou Kemrem. V hlavní úloze průměrný student Jirka Kroupa alias vysokokapacitní herec Jirka Sovák. Oldřich Lipský je prostě mentor českejch komedií a dvojice Smoljak-Svěrák zase mají ty nejbrilantnější scénáře s tutovejma hláškama.

Mars útočí! (1996)

Tim Burton naplnil mé očekávání a natočil naprosto ujetej film. Jen mi nejde do hlavy jak do něj nacpal tolik známejch herců.

Masakr v Texasu (1994)

Ty vole Matte co děláš v takový kravině?? No ze začátku to bylo ještě celkem koukatelný ale v průběhu filmu mi došlo že tohle je hodně nepovedenej vtip. Žádnej masakr se v podstatě nekoná jelikož film nenabízí ani pořádnej kill, navíc všechno co se týče zabíjení, úchyláctví a humoru bere na svá bedra Matt a to je jedinej důvod proč nedávám odpad, protože ten to zahrál fakt věrohodně jako pravej texasan. Jinak "kožeňák" jak je zde Leatherface nazýván je uplně mimo, furt jen řve jak malá holka a motorovku nijak kvalitně nepoužije. Tuším že tohle je asi čtvrtý díl no když už nic jinýho tak rozhodně nejhorší.