Avengers: Infinity War (2018)

Přes dvě hodiny zábavy a žádné hluché místo. A počkejte si na úplný konec titulků. Co se týká kontinuity pokud je to váš první film těžko říct zda se budete orientovat, ale smích a sranda to vynahradí. DLOUHO jsem v plném kině nezažil hrobove ticho na konci.

Black Panther (2018)

Příjemné. neokoukané. 2x PODTITULKOVÁ SCÉNA a tak konci lepší než u Thora 3 nebo Civil War.

Prezident Blaník (2018)

Podpořit takovou českou tvorbu v kině byla nutnost !! Perfektní a aktualní. Uvidíme za 5 let zda to bude nadčasové nebo ne.

Baa Baa Land (2017)

uff. nepopsatelné. člověk nespustí oči od začátku do konce. Konečně mě něco chytlo za srdíčko.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

SUPER, PECKA, SRANDA, BŽUNDA A HUMORU SPOUSTY AŽ JSEM BREČEL. NAROZDÍL OD POBŘEŽNÍ HLÍDKY LUXUS !!! A PO DLOUHÉ DOBĚ 3D PERFEKTNÍ

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Děkuji Civalovi za trefné pojmenování, které použil na box ofiicu : nedomrlé pokračování, z něhož kdybyste vystřihli třetinu děje a postav, nic se nestane, a které z většiny sestává z vesmírných fackovaček pár lodiček na několika málo metrech čtverečních předaleké galaxie. Přidejte k tomu slabou hrozbu zla, nedomyšlený vývoj postav (přerod z cucáka v galaktického šéfa je k pousmání) a postupnou odstávku legendárních tahounů.

Wonder Woman (2017)

Zatím nejlepší film DCU. Až na tu zbytečnou délku filmu a digibordel s neuvěřitelnými záběry skvělý film. A Gal Gadot jako v Batman vs. Superman je KUS !!!

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Tento film je určen hlavně pro nostalgiky. :) Za mě výlet do mládí a vzpomínky. Film je fajn, ale ostatní asi moc nenadchne. Vizuální efekty skvělé a příběh a propojení také jde. Pomrknutí na konci na původní rangery a nového zeleného super. Je to podtitulková scéna.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Tak pojďme na to a srovnávat. Jako film o Spidermenovi to na jedničku a dvojku Samiho nemá. Na Amazing luxusně !!! Pokud nikdy nikdo neviděl žádný film z MCU především třetího Captaina Americku, tak si nejsem jistý jestli mu to bude dávat smysl a nebo chuť to vše zpětně dokoukat. Film samotný je oddechovka a povedená. Michael Keaton je skvělý a forek s batmanovým hlasem při vyslýchání jako pocta zábavné. Je vidět, že film je od Sony. a návrat jedné postavy nakonci filmu potěší. A lehká zápletka také. !! POZOR !! PODTITULKOVÁ SCÉNA JE A JE ... :)