Joker (2019)

Herecký koncert Joaquina Phoenixe a režiséra Todda Phillipse

Krvavá nevěsta (2019)

Příjemná jednorázovka. Jen více takových originálních věcí

Banda (2019) (seriál)

Velice zajímavý pohled na svět, ve kterém žijí superhrdinové, kteří nejsou super. Nebo spíš, kteří se navenek tváří jako superhrdinové, ale mají svých starostí dost. Škoda zbytečné brutality a sprostých slove.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Tak si to pojďme přiznat hned na začátek. Film a jeho konec je kravina, ale o to tu nejde. Zajděte do IMAXU usedně te a užijte si to na co čekáte. Kirby je kost, Elba je boží černej superman, JJ a jejich chemie vás pobaví. A ty camea. boží. A nezapomeňte, že jsou tu PODTITULKOVÉ SCÉNY, TAK AŽ DO KONCE !!! Jednorázovka, jak má být. těžko říct jestli koukatelné víckrát, ale pasáže a bojové scény tu jsou.

Yesterday (2019)

Příjemná oddychovka

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Tak Homecoming se mi líbil víc. To, ale nesnižuje laťku dvojky. Nejvíce jsou propracovány iluze Mistéria a to v IMAXu stojí za to vidět. No a podtitulkové scény. U té první budou potěšeni fanoušci původní trilogie Spidermana od Raimiho. No a závěrečná úplně obrátí celý fim naruby.

Bundy: Dítě Ameriky (2008)

Bohužel tento film vystihuje velice špatně podstatu zločinů a osoby. Doporučuji fim Ted Bundy z roku 2002 a poté film Zlo s lidskou tváří z roku 2019. Poté si pustit 4. dílný dokument a až pak tento film.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Tento film výborně doplňuje film Ted Bundy z roku 2002. Doporučuji nejdříve shlédnout původní film.

Shazam! (2019)

Je to super jednorázovka. A dvě podtitulkové scény. Spousta narážek