Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

Recenze (827)

plakát

Truth Be Told (2019) (TV seriál) 

Naprosto příšerná hloupost s nesmírně špatnými/nesympatickými a nelogicky se chovajícími postavami. Navíc je děj tak strašně moc čitelný, že to byla doslova bolest dokoukat do konce ...

plakát

Greyhound (2020) 

Je celkem škoda, že většina filmu se i přesto, že se odehrává na vodě, točila očividně na souši ... nicméně narozdíl od příšerného Midwaye, který na tom byl, co se digibordelu týče, plus-mínus stejně, má Greyhound jenom 90 minut a vztahy se tu fakt neřeší, jde se tady po akci ... a to tak nějak od válečného filmu čekáte, že jo.

plakát

México Bárbaro (2014) 

Bohužel opravdu dobré jsou fakt asi jen 3 povídky ... a to si ještě musíte dát velkého majzla, jestli nemáte smůlu a nekoukáte na cenzurovanou verzi, která doslova ničí i pointy jednotlivých povídek.

plakát

Charlieho andílci (2019) odpad!

Film, který má jediný úkol, vyvolat nenávist a dávící reflex. Elizabeth Banks by se měla držet co nejdál od akčních filmů i od filmů, které mají sloužit jako nějaký druh pocty ... ať už žánru, nebo nějaké zažité série. Akční ani dobrodružné tohle dvouhodinové hovno opravdu není. Je to jen velmi agresivní feminazi agitka, která vás všechny má naučit, že bílí heterosexuální muži jsou všichni do jednoho toxické, sexistické, tupé hovada ... a že všechny ženy jsou silné a dělají jen to co chtějí a umí úplně všechno na světě (třeba jezdit na kole) lépe než muži. Člověk má dobrý pocit u srdce, že tahle nudná dvouhodinová rutinní zívačka prodělala i kalhoty ... alespoň v něčem je svět ještě v pořádku.

plakát

Gangs of London (2020) (TV seriál) 

Cinemax se vrací do formy ... a nemohl si vybrat lepší režiséry jak Gense a Evanse. Evans naděluje áčkovou brutální akci, kde si vyloženě hraje s každým záběrem a Gens jde v jeho stopách, minimálně co se brutality týče. Jen je převeliká škoda, že vyčerpali skoro celý rozpočet na prvních pět dílů a zbylé 4 už se jelo nejspíš na úvěr. Upřímně doufám, že druhá řada bude mít o dost větší budget, jelikož tohle je fakt pecka, která si zaslouží každý cent !

plakát

Jak se zbavit nevěsty (2016) 

Krásný pohled do pražské snobárny, která je plná charakterově nejodpornějších lidí ... jinými slovy, další neúspěšný pokus o wannabe americkou romanci. Čeští režiséři a scénáristi jsou opravdu neschopná hovada, tleskám.

plakát

22. míle (2018) 

Kéž by si Berg uvědomil, že když má Ika a jeho tým kaskadérům, tak během bitek nemusí udělat během 5 vteřin 20 střihů ...

plakát

A Better Tomorrow 2018 (2018) 

Uffff ... tohle fakt bolelo. Před tímto (velmi špatným) remakem jsem si sjel i předchozí tři díly. A jak jsou ty od Johna Woo prostě parádní HK akčňáky, tak tohle je ta nejsterilnější čínská sračka. Vizuál působí strašně lacině, herci jsou taky hodně špatní, akce je v téhle dvouhodinové nudě brána jako něco hodně sprostého (je jí opravdu pomálu, skoro vůbec), a když už tu je, tak je ještě horší než v Bad Boys for Life... co říct? John Woo je jenom jeden, a na jeho imitaci si už vylámal zuby Tsui Hark (Better Tomorrow 3) a Sheng Ding neobstál o moc lépe. Nechte tuhle sérku fakt být, bo tohle zacházení si fakt nezaslouží..

plakát

Přes prsty (2019) 

Vsadím se, že pan Kolečko absolvoval DAMU s červeným diplomem .. klasický příklad certifikovaného umělce !

Reklama

Reklama