• Krátkometrážní

Kobra 11 - Větrná harfa (2015) (epizoda)

Větrná harfa - Popis epizody: Semir a Alex padnou za oběť silnému počítačovému pirátu, který bez milosti přede nemilosrdný plán pomsty. - poslední epizoda Vinzenza Kiefera. Skvělé neměl jsem ho rád. - 75%.

Strážce (2006)

Krom hvězdného obsazení Sutherland, Douglas, Basinger a Longoria - Je film dobře natočený akční thriler. Děj graduje, scénář je dobrý... Hold skupina profesionálů se sešla a vznikl "Strážce". - 80%.

Hrdinové (2006) (seriál)

Obsahuje spoilery: "Zachraň roztleskávačku, zachraň svět!" Heroes byly zpočátku především dramatem, kde postavy toho hodně namluví a teprve pak odhalují své schopnosti. Postupem času se proměnili v plnohodnotný komiksový seriál. Sledovali jsme rajcovní blonďatou roztleskávačku ( Hayden Panettiere ), která měla schopnost regenerace, takže byla prakticky nesmrtelná. Japončíka ( Masi Oka ), jehož schopností bylo ovládání časoprostoru a rozesmávání nás fanoušků. "Yattaaaa!" Měl vždy takovou vtipnou dějovou linku. "Jseš pěkně hnusnej parchant, víš to?" - "Velmi líto. Já nemluvit pšíliš anglicky." Pak tu byl záporák ( Zachary Quinto ), který věděl, jak věci fungují. Dokázal získávat další schopnosti od jiných Hrdinů tak, že zabíjel ostatní výjimečné jedince a z jejich mozků si adaptoval jejich schopnosti. On byl moje nejoblíbenější postava zde. =) "Moje jméno je Sylar!" Opomenout nemohu ani největšího klaďase ( Milo Ventimiglia ), který po setkání s jiným výjimečným dokázal natrvalo přijmout jeho schopnost. Byl tak jediný, kdo dokázal vzdorovat Sylarovi. Kdysi seriálový hit a jednu dobu můj top seriál. - 90%.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Hlášky: Lorenc: "Já jsem nevinnej, to on to vymyslel. Lidičky, vždyť já jsem trouba, jak by tohle trouba mohl vymyslet?" / Princ Jakub: "Já bych si to ženění potřeboval deset, dvacet až padesat let rozmyslet." / Lorenc: "Proč se peníze nedělají z něčeho lehčího. Třeba z papíru." Ferenc: "Protože to by se pak začalo krást ve velkým!" / Ferenc: "Uděláme z nich potom ministry!" Lorenc: "A čeho ministry?" Ferenc: " "To je jedno čeho, ale budou mít hodně peněz a nohy v teple." / Princ Jakub: "Jak jí to říct, že jen o ní v noci sním, že jsem verš, co k sobě našel rým." - Krásná česká pohádka s krásnými písničkami. Exceluje hloupý princ Tomáš Klus a krásná Kamila Janovičová, jako dcera loupežníka Ondřeje Vetchého. - 100%.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Hlášky: John McClaine: "Klid Nula Nula Nulo. Jsem na dovolený." / Jack McClaine: "Na něco se tě zeptám. Ty ty maléry vyhledáváš? Nebo si tě najdou sami?" John McClaine: "Jo, tak přesně na tohle se ptám já sám sebe." / John McClaine: "Pořád jsem tvůj táta." Jack McClaine: "Jo, s tím nic nenadělám." / John McClaine: "A nenarostou nám teď další ruce, že ne?" Jack McClaine: "Ne, ale možná ti vypadají vlasy." / John McClaine: "Jacku o co sakra jde?" Jack McClaine: "Buď zticha! Buď zticha, Johne, nebo to do tebe přísáhám Bohu tentokrát fakt našiju." John McClaine: "Hele, víš vůbec s kým mluvíš?" Jack McClaine: "S tím posledním, kterýho chci vidět." / John McClaine: "Chceš obejmout?" Jack McClaine: "U nás doma jsme na to nebyli." John McClaine: "To je fakt." - Nejhorší Smrtonosná past - 40%.

Red (2010)

Obsahuje spoilery: "Sáro, tohle je Victoria. Odbornice na mokrou práci a virtuózka s erpénkou." - "Co to je?" - "Zabíjím lidi, broučku." Film velmi svižně ubíhá a je prošpikován jednou hláškou za druhou! "Myslel že na něm vládá zkoušela projekt na ovládnutí mysli, ukázalo se že denně dostával dávky LSD a to jedenáct let." Bývalý, protřelý tajný agent Bruce Willis a hystericky vyjukaná děva Mary-Louise Parkerová, která se rychle přizpůsobuje drsné akci, v partě důchodců-zabijáků, kteří jdou proti nečestnému prezidentskému kandidátovi. Svým způsobem mi RED připomínali Expendables, kteří jsou sice zásadně drsnější a akčnější, ale po dokoukání jsem měl podobný pocit spokojenosti, uvolněnosti a zabavenosti. Jinak šílený hračičkář s tváří Johna Malkoviche, který podezřívá všechny a všude z vražedných úmyslů a bez svého pašíka nedá ani ránu byl úchvatný. Prostě výborná akční komedie o tom, že podceňovat stáří se nevyplácí. - 100%. PS: Krom loga DC nemáte šanci poznat, že jde o adaptaci komiksu.

Hlavně nezávazně (2011)

Hláška: Emma: "Adame, co se děje? co se stalo?" Doktor: "Pohmoždil si zápěstí, když praštil do zdi." Emma: "Napsal jsi mi, že umíráš!" Adam: "Fakt to bolí." - Romantická komedie... 3 hvězdy + 1 za Natalii Portman <3.

RoboCop (1987)

Obsahuje spoilery: "Živej nebo mrtvej, půjdeš se mnou." Je to film ze staré školy, kde veškerá moderní sci-fi technologie jsou dělané pomocí mechanických a optických triků. Žádná záplava digitálních efektů. O příběhu: Vědci chtějí vytvořit robotické tělo, které by bylo ovládáno lidským mozkem. Alex J. Murphy je brutálně zabit partou kriminálníků, čímž je vhodným adeptem do projektu. Jako RoboCop pak začíná svůj boj za bezpečné město. Parádní scény: Záchrana ženy od násilníků, smrt hlavního záporáka a jeho první ruky, robot ED 209 a jeho zničení. RoboCop je dnes už kultovní záležitost, která je tak dobře zpracovaná, že nestárne. - 80%.

Scary Movie 5 (2013)

Hláška: Charlie: "Něco mi slib... Že nebudeš řídit." Lindsay: "Jak milé. Ty se o mě bojíš?" Charlie: "Ne, mám strach o sebe. Jsem chodec." - 10%.

Konečná (2013)

Hlášky: Ray: "Jde tu o vaši bezpečnost! Ke městu se blíží nebezpečný zločinec, musíte jít všichni domů!" Chlápek v restauraci: "Mluvíš s 72letým chlapem co má vysokej cholesterol a dává si velkou omeletu se slaninou a extra čedarem... myslíš, že se bojím smrti?" Kolega vedle: "Na mě se nekoukej, mám objednaný to samý." / Lewis: "Žádnou vysílačku nemáme. Za to máme nunčaky." / Cortez: "Zničil si mi auto." Ray: "A tys mi zkazil den volna." / Ray: "Moje čest není na prodej." / Burrell: "Když se něco pohne, zastřelte to. A když se to nepohne, zastřelte to taky." - Božský Arnii 75%.