• Krátkometrážní

Nebezpečný náklad (2016)

Hlavním tahákem tohohle filmu měl bejt asi Willis či Claire Forlani, leč ani jeden z nich to nezachránil. Akční béčko, které není nikterak zajímavě zpracované. - 20%.

Nejlepší zabiják (2016)

"Pokud budou milí, dáme jim bonboniéru. Pokud nebudou, zabijeme je!" - 40%.

Ochránce spravedlnosti (2016)

Obsahuje spoilery: Steven Seagal jako záporák, nebo se nám to film snaží alespoň vnutit. Tady to vypadá, že si Michael Winnick pozval Seagala na kafe, kde mu dal do ruky snipera a chvilku si ho točil. Následně pak rozstříhal tu jeho návštěvu do celého filmu. Seagal se tu během natáčení střetl jen s Craigem Shefferem, aby vytvořili závěrečnou rvačku, která ve finále stála za prd. 1* za zajímavou myšlenku ( scénář chcete-li ) a 1* za blonďatou striptérku. Seagal bez * ( teoreticky tam ani nebyl ) a Michael Winnick taky bez *, protože dodal mizerně zpracovaný film. - 40%.

Olivie Žižková - Evropo dýchej (2016) (hudební videoklip) odpad!

Neposlouchatelný shit! Žižková by se měla nechat vyšetřit. Doporučuji video uživatele Millera, které krásně ukazuje - jak ji to pálí.

Pád Londýna (2016)

Obsahuje spoilery: "Miku, a co když se nevrátíte?" - "Jste v prdeli..." Je to vlastně Pád Bílého domu jen na větší ploše, s podstatně početnější akcí, v niž lumpové dostanou sympaticky co proto. Gerard Butler ochraňuje prezidenta a střílí teroristy v teroristy ovládaném Londýně. Ta největší akce zde přichází až v momentu, kdy je prezident už unesen a je třeba jej vysvobodit. Efekty ve chvíli, kdy se k zemi řítí budovy nebo helikoptéry jsou hodně laciné. Pokud vám však laciné CGI, které bylo i v předchozím díle nevadí, tak nadšení bejt můžete. Mně třeba vadí, takže proto jen 3*. - 60%.

Pařba o Vánocích (2016)

Obsahuje spoilery: "Tam, kam jdeme, žádné peníze potřebovat nebudeme. " - "A to je kam?" - "Jdeme si pro uznání!" Celý film je o vánočním večíreku, kde nechybí alkohol, drogy a sexuálně vypjaté situace. Celkově hodně pitomé až ztráta času. Na druhou stranou pár vtipných hlášek se našlo a Jennifer Aniston i Olivia Munn byly šik. - 40%.

Pirko (2016)

Plusy a mínusy - Plusy: Soundtrack se skládá z Rytmusových pecek, zazní i Keď Jazdíme My. Poté zahlédneme několikrát Dominiku Morávkovou - Zeleníkovou úplně nahou. Příběh není úplně hloupý, je však blbě natočený. Mínusy: Zbytečně dlouhé, depresivní a ve finále film o ničem: Neboť konec to zabil. - 10%.

Pistolnice Jane (2016)

Nudný novodobý western ve kterém se víc kecá než střílí. To nejhorší však je, že mi to spíše přijde jako romantická sra*ka zasazená do doby kovbojů a banditu. 1 hvězda za Nataliu Portman, je stále krásná. - 15%.