Deadpool (2016)

Ano, tohoto sráča mám vážne rád. Bolo to super svieže , zábavné , bláznivé. Bol by som rád keby bol z neho x-men. Určite je sympatickejší ako wolverin.

CHIPS: Bláznivá hlídka (2017)

Som sa fakt a to vážne bavil, sranda a ešte trosku naviac. Ako keby som sa vrátil v čase, niečo na štýl policajnej akadémie v novej uniforme. hehe

Ant-Man a Wasp (2018)

Marvel Ant Man a The Wasp je jedným z najlepších filmov Marvelu v 2018. S veľkou komédiou, úžasnými akčnými sekvenciami, dramatikou, chémiou otec-dcéra, sci-fi a super-hero, je tento film dobre poskladaný. Tiež je vašou rodinou Marvel ??? to sa vydarilo.

Ant-Man (2015)

Príbeh je veľmi jednoduchý, ale je to dostatočne zábavné, aby sme ho mohli pozrieť až do konca. Obával som sa, že Ant-Man bude plný srandičiek, ako strážcovia galaxie, ktorí mali až veľa gíčovej srandy, čo bolo únavné. Ale tento film mal vtípky v pravý okamih.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Nuž dobre, ale nebolo to také hrozne ako som čakal. Zdalo sa mi že sa to už nedá moc rozvíjať ale mýlil som sa. Nebola to úplná strata času.

Doktor Strange (2016)

WoW dostal som presne to čo som čakal. Ničoho neľutujem a už vôbec nie tých 115 minút strávených s týmto doktorom.

Avengers: Infinity War (2018)

Som rád že táto časť vznikla a je mi trošku ľúto že to onedlho skončí. Ale nevadí stojí to za to.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Bolo to slabšie ako 1 notka , ale aj tak sú to moji obľúbenci. Nemôžem za to .

Avengers (2012)

Mňam, ja to proste žeriem take ako to je .

Venom (2018)

Konečne som sa dostal až sem, mam to za sebou, a musím uznať bavil som sa dobre. Mam pocit, že sa môžeme tešiť na dalšie pokračovanie ktoré ale bude už úplne inde. Hardy nesklamal a ako venom už vôbec nie. Palec hore