herr_carter

herr_carter

Ondra Šich

okres Jihlava
Nevyléčitelný platonický ctitel Michelle Monaghan, fanda Verbalovy osvěty, cimrmanolog a filmový maniak


13 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 23 44 66 87
  • 13.8.2018  12:58
  Zlato (2016)
  ****

  Tak tohle mi sedlo téměř stoprocentně, Matthew McConaughey mi čím dál tím víc začíná připomínát D.D.Lewise tím, jak se na svou roli dokáže dokonale stylizovat. Buď vychrtlý, nebo s pupkem, ten chlap svým rolím dokáže vdechovat pokaždé duši ! Příběh filmu Zlato, který je z části založen na skutečných událostech, už pak jenom dotvrzuje celkovou atraktivitu snímku, který mi trošku přípomínal i například Vlka z Wall street.........................moje hodnocení = 8 z 10.

  • 9.8.2018  09:14

  Přeplácané a zbytečně dlouhé, předchozí díly se mi líbily víc pro svou jednodušší formu....................... moje hodnocení = 6,5 z 10.

  • 4.8.2018  11:00

  Hm.....nebýt klasického prznění filmu zařazením zbytečných rádoby asistentů kteří melou od rána do noci sračky, bylo by to Ok plus..takhle je to zase popcorn pro všechny, ale chápu, nejsem už z generace kvůli které se toto točí.................. moje hodnocení = 5,5 z 10.

  • 24.7.2018  09:38
  Kazišuci (2018)
  ***

  naprosto typická "apatowina", řekl bych...a zároveň také "kde hraje Leslie Mann, jedná se o koukatelnou a vtipnou komedii", 150 kg svalů citlivého otce Johna Ceny už je jenom třešnička na dortu......................moje hodnocení = 6,5 z 10.

  • 24.7.2018  09:35

  Můj mozek zřejmě během letních veder zaznamenává zatím nejrychlejší měknutí během poslední doby, protože se celkem s přehledem dokážu bavit u typických amerických komedií a tohle si myslím, že zase nebylo tak špatné...ale nutno podotknout, že více než Cameron jsem si všímal ostatních herců, pro mě nepříliš známá Lucy Punch je tu se svým alternativním hereckým vyučováním fakt k popukání a zajímavé bylo například i to, vidě Timberlakea v jiné roli, než jako svůdníka všech ženských kategorií (čti: tady hraje prostě intelektuálního loosera). Film mě neurážel, ani neznechucoval a víceméně pobavil,takže proč ne.....................moje hodnocení = 6 z 10.

  • 22.7.2018  14:52
  BrainStorm (TV film) (2008)
  ****

  Strach je borec, víc bych to asi nepitval. Ať mi někdo ukáže u nás podobného režiséra, který má ve svých 44 letech na kontě tolik výborně hodnocených snímků. Právě jsem viděl takřka dokonalý film o lidském vztahu a soužití, ale především o nešvaru moderní doby, kdy si každý všímá akorát sám sebe. Kéž by to v reálném světě vždy dopadlo tak jak zde a tím nemyslím roli mistra Brzobohatého. Ten mě v tomhle filmu doslova uchvátil..................moje hodnocení = 8 z 10.

  • 22.7.2018  14:47

  To je snad první film,co za něco stojí od Smrtonosné pasti, kterým si Vyliž napravuje svou pokroucenou reputaci, kdy za poslední roky vezme kdejakou sračku (totéž dělá i pan Klec, tak jen nezbývá doufat, že nějakého dobrodruha nenapadne dát tyhle dva geronty do jednoho filmu, název by mohl být třeba Plešatá Plačka, nebo Vyhořelý a Retardovaný, nebo....). Ovšem tento snímek, pokud zavřu jedno oko a dám si 5 piv, bych tedy do bé třídy neřadil. Pět piv a poloviční zrak myslím proto, protože pravda je trošku nelogické, že se taťka doktor dokáže podle jůťůb naučit střílet a co střílet, ale víceméně hned (aniž by nějak víc truchlil nad ztrátou starý a umístění do komatu mladý) se začlení do ulic, kde započne jebat v kapuci jakožto samozvaný ochránce Gothamu distributory drog, feťáky a prostě všechny, co se málo v mládí učili. Nicméně pokud tohle člověk zkousne, pak dostane na talíř solidní porci zábavy, akce a geriatricky-roztomilé revenge..prostě lepší 3* a za Onofria, který je geniální v každém filmu, ten zbytek...................moje hodnocení = 7,5 z 10.

  • 22.7.2018  14:38

  "Reitman style" a film jednoznačně padnoucí do kategorie "nedělní dopoledne/po-obědová pauza na kafe", nutno ovšem podotknout, že sem patří zcela zaslouženě......................moje hodnocení = 6 z 10.

  • 22.7.2018  14:36

  Dá se říct,že jsou jasně vytyčené oblíbené žánry pro začínající umělce (čti ubožáky, co nemaj prachy) a těmi jsou Bigfoot, UFO a vymítání. Maník, co byl v tomhle filmu kameramanem, si nakonec řekl, že ušetří za rejžu a natočí si to sám, což možná byla první chyba a druhá, že scénář vytvořila bláznivá Mary. Popravdě fakt nechápu (a tenhle film je toho zdárným příkladem), jak někdo může tak zakurvit závěrečnou fázi a z jinak velice solidně působícího a dobře se rozbíhajícího filmu na klasické téma udělat totální sračku. Možná ne totální, ale smrdí hodně...nebýt totiž toho zběsilého finále, kdy se dozvíme mimo jiné to, že matka hlavního herce (mezi námi taky slušnej kretén) není jeho matka, tátův švagr je bratranec strejdy Tondy a ten v tom filmu vůbec nehraje, mohl to být zajímavý snímek, co nepotřebuje digi efekty, takhle bohužel..prostě dneska 9 z 10 filmařů, kteří mají na film pár dolarů, udělají tak bláznivé finále,nebo zápletku obecně,že je hotovo....................moje hodnocení = 3,5 z 10.

  • 9.7.2018  14:41

  Drsná sonda do ortodoxních a konzervativních židovských obyčejů a pravidel. Zakázaná láska mezi dvěma ženami, která nemůže být za takových okolností absolutně pochopena. Ale zatímco jedna z protagonistek už dávno dala rozvětvené rodině a celkově místu, svázanému pravidly, vale, druhá už má poměrně problém otočit se na podpatku a zdrhnout. A tak se, opět po letech, obě setkávájí při příležitosti židovského svátku a zároveň pohřbu hlavního rabína, aby opět otevřely dlouho nezodpovězenou otázku, kde cesta k odpovědím bude značně trnitá.......................moje hodnocení = 7,5 z 10.

  • 8.7.2018  09:14
  Joy (2015)
  ****

  jéééééééééééé, to se nám tady zase sešlo znalců a filmových scénáristů a režisérů, kteří by film natočili zcela jinak, dokud sami nenatočíte drama o nelehkém životě nějakým přímočařejším způsobem a dokud vás za to nikdo pozitivně neohodnotí, tak raději nic neříkejte. Ať se může zdát úvodní sonda do života hlavní hrdinky jakkoliv nelogická, hysterická a bez hlavy a paty, tahle část filmu je zcela na místě, protože jenom tak může být celkový potenciál hrdinky Joy vyjádřen. Jak jinak ukázat, odkud ten budoucí úspěšný obchodník pochází a z jakých otřesných podmínek vzešel?Za sebe říkám,že mě ten film vtáhnul poměrně rychle a tak nějak jsem s Joy cítil ten neustálý tlak, riskování a neustálé pády a podrazy, no tfujtajxl. Dobře napsaný, dobře zahraný životopis, nic víc, nic míň.......................moje hodnocení = 8 z 10.

  • 8.7.2018  08:58
  Backstage (2018)

  Nádech, výdech..mnozí tu píšou, že by filmu prospěla delší stopáž, nebo nedabování slovenských "herců" do českého jazyka, nebo že to postrádalo, cituji "US fílin´". Já tvrdím, že všechny tyto neduhy bych odstranil tak, že bych podobnou hovadinu vůbec netočil. Je zajímavé, jak pokaždé, když se objeví nějaké podobné monstrum, prsí se hned nápisem jakožto "první svého druhu". Tohle je prosím pěkně čím první? Mírou idiocie?(a to jsem viděl jenom trailer, který by podle místních cristovaofilů ještě jůes fílin´ měl obsahovat narozdíl od filmu jako takového), nebo možná právě zakomponováním největšího břídila a prznitele jazyka českého. Pak se má společnost divit, že ze škol vylézají taková individua bez špetky nadhledu a inteligence, když si celé dny na svých smartfounech pouštějí jeho žvatlavou anglo-češtinu a pak tak hlavně mluví..."pojďme mu bezmezně fandit a uctívat ho, i když nevíme proč", řekla si jednoho dne všechna telata a od té doby žijí na youtube šťastně až dodnes...

  • 6.7.2018  23:27
  Loch-ness teror (TV film) (2008)
  odpad!

  Já na tyhle filmy koukám po nocích rád..člověk se u nich dozví plno zajímavých věcí z oblasti biologie a zeměpisu. Mimo jiné i třeba to, že Plesiosaurus sice oficiálně vyhynul, nicméně několik statných jinochů se celou dobu skrývalo v mořských výdutích a pak skrytými průplavy anektovaly nejbližší jezera..už teď mám lepší náladu jen co si to po sobe čtu :D .... už dost keců, je to samozřejme další z řady omalovánek pro debily, kde zmiňovaný Plesiosaurus vypadá jako kříženec Agamy a Císlera, za humny je brak..................... moje hodnocení = 0 z 10.

  • 5.7.2018  23:29
  Big Legend (2018)
  *

  Tak si tak říkám, proč tomu vůbec dávám tu hvězdu...když se vlastně budu na 90 % shodovat v komentáři například tuhle s panem Živým-mrtvým...Army ranger, nebo jak si to urostlý chasník v hlavní roli říká, který pobral hereckého talentu asi jako Vít Olmer toho režijního, vezme svojí holku, která je blbá jak zavařovačka, do lesa, kde jí ve filmovém čase asi tak 9:45 požádá o ruku. Po lehčí ohrabávačce jí uloží ve stanu a započne kolem tábořiště napínat provázek, na který umisťuje zvonečky !!! Kurva asi očekává nějaké nebezpečí, proto sem tu pipinu taky bral - za chvíli už je po ní, ale dobře jí tak !! a přesně tady, po zhruba 1/9 filmu jsem se na to měl vysrat, protože bych se vyvaroval dalšímu nasrání, rozčarování a hysterickému smíchu. Nezažil bych například tupé bloumání armaniho-rangera po lese se snajperkou, na které je sice výkonná optika, ale radši do ní čumět nebudu, co kdybych něco zahlíd, nebo tuhle místního podivína, strejku Jardu Nováka, kterej 26.rokem chodí tábořit na soukromý pozemek, protože něco viděl, ale už si není jistej, jestli to byla halucinace/yetti/ranní stolice, nebo cokoliv jinýho, nicméně ve zdravém těle zdravý puch a proč by si tu americkou vlajku takhle sem tam v lese nepověsil - navíc, existuje přece šance, že na soukromý pozemek opatřený cedulí vleze jednoho dne další podobnej kretén, se kterým může pilovat dialog a dohnat vyslovování slovíčka "chief" k naprosté dokonalosti. Nutno podotknout, že dědkovi stačilo k dosažení této mety pouhých 43643543 pokusů. Takže kámoši jak hrom se potácí lesem, jeden blbej, druhej se zlomenou nohou a když zrovna nedělají táborák, pokouší se profesionální voják z posádky "Vyškov-amatero" lovit ryby klackem a asi 14 dní ždíme šátek prochcanej krví, kterým dědkovi odborně zafixoval mnohonásobnou otevřenou frakturu kolene. Dědek se ale 15.den nasere, protože už ho účinkování v téhle velesračce nebaví a jde se nechat dobrovolně rozsápat dalším dědkem, který si oblíká kostým z půjčovny U vypelichanýho čehosi - povedlo se, Jarda Novák je tuhej a začíná závěrečné scéna, kterou si tvůrci kulantně vypůjčili z filmu Predator 1 tak, aby žádný algoritmus neodhalil možnou nahodilou shodu a podobnost v obou snímcích (čti: sprostě to ukradli, čorky zasraný). Jedná se o naprosto stejnou závěrečnou přípravu finálního fajtu akorát s tím rozdílem, že Arnieho nahradil debil, predátora debil a Soukup je zavřen v sanatoriu pro vysloužilé dabéry. Když už si člověk myslí,že je konec a ten kreténskej pseudovoják vyhrál, objeví se v nemocnici Lance Henriksen aka Jaromír Weyland z Gayland yndastrýs a nabídne mu účinkování v připravovaném blockbusteru "Fall in love with an alien vs predator vs yetti", kde už na jednu z hlavních rolí kývl mimo jiné i Paddy z Kelly Family...nezbývá, než se těšit !!.......................moje hodnocení = 2 z 10.

  • 2.7.2018  09:11

  Ze všech kmotrů, mafiánů, kasín a tak dále mi Zjizvená tvář asi sedla úplně nejlépe. Jedinou malinkatou vadu na kráse spatřuji akorát v rychlém vzestupu Tonyho Montany, na můj vkus se vypracoval až moc rychle a poté v příběhu vlastně vůbec nebylo ukázáno soupeření konkurenčních mafií - jako tomu bylo například v Narcos, nebo Kmotrovi. I přes tuto výtku se pro mě tento výkon Al Pacina stává jeho naprosto nejlepším, autentickým a surově-smutným, film má bezmála 3 hodiny, ale ty jsem vydržel sedět s polootevřenou pusou. Opravdu jen nejlepší z nejlepších dokážou předvést takový výkon bez toho aniž by museli být v tu chvíli sjetí, mazec.........................moje hodnocení = 9,5 z 10.

  • 1.7.2018  16:42
  Unesená (2012)
  **

  Nicolas Cage je muž činu a výjimečný herec. Nejenže na svůj ubrečený obličej, který zdatně ukazuje v každém z jeho filmů, by si měl dávno zažádat na patentovém úřadu o exkluzivitu (podobně jako Ben Affleck na svojí legendární obličejovou obrnu), ale on tu dokonce přemýšlí. Poté, co se zcela nepovedla jedna zlodějská fuška, byl milý Nicky zašit za katr a celých 8 let vymýšlel plán, kterak se dostane ke zlatým cihlám v celkové hodnotě sto milionů dolarů.A pak, po 80 minutách pobíhání a demovolání různých dopravních prostředků, vleze do kanálu a vypálí v určitém místě ve stropě díru, které se nachází přímo pod zlatými cihlami. Bankovní trezor za miliony, všude ochranka a v kanále strop z heraklitu, který dokáže propálit kdejaký spratek, či neherec. Pozitivně tedy spíš hodnotím hlavního parchanta Lucase a také Mr.Hustona, jež je jako šéf gum z federl-biró poměrně uvěřitelný................ moje hodnocení = 4 z 10.

  • 29.6.2018  11:08

  Mě tenhle film asi zatím bavil nejvíc, z celé té řady Clintových snímků, kde se ksichtí jak Drsný Harry. Výborný a hodící se výběr herců - Clint jako zkušenej zloděj, Gene jako odporný mocný prase a Ed jako hlavní vyšetřovatel - a na rozdíl právě od některých dalších filmů jsem celé dvě hodiny udržel maximální soustředění..bavilo mě to a napínalo až do samotného finále, které si asi vysnil úplně každý....................moje hodnocení = 7,5 z 10.

  • 27.6.2018  10:36

  Při momentálním využití asi zhruba 15% kapacity dutiny mozkové můžu s klidem v duši říct, že mě tahla sprostota vlastně bavila. Jednohubka bez hlubšího významu, ovšem s množstvím povedených hlášek a situací..................moje hodnocení = 6 z 10.

  • 27.6.2018  10:32
  Spisovatelé (2012)
  ****

  tento druh filmů a konkrétně tento film se nedají asi hodnotit jinak, než to vlastně všichni přítomní hodnotí. Absolutně nereálný příběh o tom, kterak všichni zúčastnění nakonec lásku našli a žili spolu spokojeně a šťastně až do smrti - pokud jste člověk, smýšlející jako já a dokážete na chvilku vypnout a vydat se do snového světa, pak je tenhle film určený právě pro Vás - jak zde tvrdí jeden z uživatelů, znáte určitě takový ten pocit, když jenom hodinu a půl sedíte a na tváři Vám hraje blažený a spokojený úsměv......................moje hodnocení = 7,5 z 10.

  • 24.6.2018  22:01
  Deadpool 2 (2018)
  ****

  "promiň, jdu pozdě..potkal jsem partu hendikepovaných dětí, které uvízly na stromě...."dvojka, byť nacpaná originálním humorem, již nenabízí víc než první díl, i tak se ale jistě zařadí mezi to nejlepší z černých komedií, které tu za posledních deset patnáct let vznikly..............moje hodnocení = 7,5 z 10.

  • 20.6.2018  13:34

  popcornová hovadina v dobrém smyslu, v klidu aspirující na 4*, tedy do místních rudých čísel. V závěru už je to dosti pitomé a obecně to moc inteligence nepobralo, na druhou stranu se asi ani nic takového od podobných filmů neočekává a co do trikového zvládnutí v klidu říkám,že se nějaká Gožira s těmi mrzáky z novodobých jurských říší mohou jít v porovnání s Rampage vycpat................moje hodnocení = 6,5 z 10.

  • 19.6.2018  15:35

  Na to, jak jsem se na film těšil, jsem více zklamán než nadšen, a je to velice jednoduché. Pozitíva jsou jasná - super nápad udělat vlastně němý film, kdy herci nemluví a jenom se dorozumívají znakovou řeči. Nestvůry bůhvíodkud jakžtakž ( i když bych je tak v celé kráse asi neukazoval). Ale budiž. Herci OK...jenomže pak si člověk všímá hodně věcí, které byť by chtěl vytěsnit z mysli a nechat se unášet ne-realitou, prostě vytěsnit nejdou. Trošku spoiler - hlavní problém byl počet dní, kdy tedy údajně planetu obývají smradi, co všechno slyší a přeživší musí držet hubu..tvůrci nám tu ukazují tuším něco kolem dne 450, nicméně Emilka je v 9.měsíci...tak nevím, to mi moc logické nepřijde, kdo do tohoto post-apa přivede díte?Byť teda papá zbouchal dětskou postýlku s víkem a dýchacím přístrojem...to když jsem viděl poprvé,tak jsem se málem smíchy...vypnul film ! Nebo moment na začátku, kdy rodina přijde o dítě, aby se pak za pár dní zase klasicky vydali táta, a přeživší dvě děti na průzkum okolí, každý samozřejmě jiným směrem a večer se sejdem...asi o věcech moc přemýšlím, ale prostě nelogické chování herců převažuje pozitiva, tečka...................moje hodnocení = 4 z 10.

  • 19.6.2018  15:26
  1922 (2017)
  ****

  Velice příjemné a překvapující zpestření. Zmínky o tom, že se jedná vlastně o zfilmování předlohy od Kinga, jsem si všiml až později, nicméně primárně mě zaujal především ten mysteriózní námět a maník v hlavní roli. Thomas Jane je velice zvláštní typ herce, dokáže udělat film filmem a nezapomenutelně ztvárnit klíčovou roli (tady a například v Mlze), na druho stranu se ale dokáže pravidelně objevovat i v totálních filmových lůzách a propadácích. Ale ok, doba je zlá a peněz není nikdy dost. 1922 se mi líbí ze dvou důvodů - jednak ono balancování hlavního hrdiny mezi realitou a halucinacemi (způsobené především špatným svědomím pochopitelně) a jednak jak prdel na hrnec padnoucí brutální přízvuk hlavního herce. Se spolusledujícím kamarádem jsme se jednohlasně shodli, že podobně dokáže utkvět v paměti například hlas Toma Hardyho a stejně jako on, průměrný film stává se v tu chvíli nadprůměrným a tady tomu není jinak, obstojně reálné depresívum....................moje hodnocení = 8 z 10.

  • 19.6.2018  15:07

  Prvně jsem napálil 5 *, ale po nějakém tom dni k dobru a po úvaze o jednu snižuji, byť vlastně nerad. Po velké počáteční skepsi a nic neříkajícím (nebo aspoň pro mě na první pohled nezáživném ) traileru, jsem si říkal hergot Spielberg, hergot ten Rating, hergot všichni tady melou, že jediný Spielberg, jakožto znalec a fanda 80 ´s se materiálu chopil nejlíp jak mohl a nikdo jiný by to lépe nenatočil. Tyto a mnoho dalších materiálů, které jsem pečlivě a trpělivě sbíral asi 3 měsíce dozadu, mi nakonec posloužily k tomu, abych sebral odvahu a film si pustil - a jsem tomu rád, naprosto nelituji. Snímek má tu moc, že člověka vtáhne do děje a do jeho kyberprostoru , a to bez rozdílu, zda jste ty hry hráli/nehráli, filmy viděli/neviděli, rekvizity znáte/neznáte. Proč jsem nakonec nedal plný počet je jednoduché - film podle mě bude až moc inspirativní pro někoho, kdo neumí rozeznat tenkou bariéru mezi realitou a fikcí a následně, s použitím nejmodernějších 4D technologií, bude skákat z okna v 5.patře v domnění, že má ještě jeden exra life navíc..což nám moc pěkně ukázali tvůrci hned na začátku (tím myslím virtuální realita vs. reálný život). Jinak ale klobouk dolů, Spielberg umí vdechnout filmu duši. A může to být komedie,drama,thriller,cokoliv......................moje hodnocení = 8,5 z 10.

  • 18.6.2018  16:55
  Veronika (2017)
  **

  Veronika jde do školy...Veronika jde s dětmi do školy...veronika se jde koupat...Veronika se jde koupat se svým malým bratrem..Veronika hraje pofidérní hry...Veronica začíná mít vidiny.....Veronice začíná jebat....Děcka to ví od začátku, že je mrdlá...konec..fakt??? no jo, právě jsem popsal 98 % veškeré filmové aktivity, zbylá dvě jsou finty, triky a bláboly slepé sestry z kostela Sv. Panny Marie marného zázraku....no já víceméně hodnotím jen jakýsi nápad (který ale nebyl zcela pochopen a následně dobře natočen) a španělštinu, která se prostě dobře poslouchá a je Vám jedno,jestli mluví vážně to, co Vám předkládají titulky...vtipné....................moje hodnocení = 4 z 10.

  • 17.6.2018  12:48
  Noční hra (2018)
  ****

  "..mezi sourozenci bývá rivalita..Kain a Ábel..Baldwinovi..". Tak hned úvodní seznámení s hlavními hrdiny a jejich počáteční návštěva "spermioložky" mi díky této a dalším trefným hláškám ukázaly, že by se mohlo jednat o neotřelou, nápaditou a originální záležitost, čehož jsem byl taky nakonec svědkem. Film plný náhod a zvratů, kterému vévodí dá se říci všichni zúčastnění hlavní herci, kdo je ovšem ale zastiňuje a závěrečný potlesk patří hlavně jemu, je pro mě ještě donedávna neznámý Jesse Plemons, filmový úchyl každým centimetrem svého já, který mi svým kamenným, ale charizmatickým hraním hodně připomíná herectví M.Damona a obávám se, že i z něho bude jednou herecká superstar........................moje hodnocení = 8 z 10.

  • 15.6.2018  11:33

  Ježíši na kříži, tak tohle bylo nadělení ! Po filmu 836437634 róninů, nebo jak se ta splácanina jmenovala, přichází můj oblíbenec Kyjenu Rývs s dalším zbytečným a hlavně naprosto amatérským filmem. Režie Courtney Hunt? Nevím kdo je, jedná se ale zřejmě o někoho, koho poměrně známí herci ve filmu dobře znají a v rámci nějaké přátelské revanše, nebo dluhu kývli na natočení této sračky. Tento film se podle mě natáčel přesně 93 minut, nebylo třeba žádného stříhání, žádných výmazů...takhle to prostě necháme, není to zas tak zlý. Film hloupý, jako potomek pánů Olmera a Soukupa, úplný odpad to ale zase asi není, jelikož tím bych to posunul na úroveň filmů Váleční ptáci, Žralokonádo, Tyranosaurus a Aztékové apod...................moje hodnocení = 2 z 10.

  • 12.6.2018  22:52
  Váleční ptáci (TV film) (2008)

  "Lejno, Lejno, Lejno, Lejno, Lejno, Lejno...Lejno? Lejno, Lejno, Lejno, Lejno...tak to je konec kapitáne - slečno Smithová, dejte mi granáty seržante".....tyto monstrozní dialogy, následované v rychlém sledu ihned na začátku jasně indikují další hrozbu podobně lobotomicky-geniálních souvětí v další části filmu, takže jdu raději spát...a to jsem si říkal, že zkusím vydržet aspoň 15 minut....jsem slabý.................

  • 11.6.2018  21:33
  The Fall - Série 3 (série) (2016)
  *****

  a 5 aj po třetí, já se toho nebojím ! Tuto sérii, ocení už jen opravdoví příznivci a všichni ti, kteří předchozí 2 série hltali do posledního písmenka a všechny zúčastněné herce si po celou dobu oblíbili natolik, že bez nich nemohli žít - tím samozřejmě myslím i Paula Spectora. Závěrečná série dotahuje a uzavírá předchozí díly v tom smyslu, že si ze všech bere to všechno potřebné, aby zaplnila poslední nevyřčené záležitosti a skulinky. Posledí díl třetí série byl natolik jiný než ostatní (najednou plno zvratů), že jsem si už začal myslet, že to nedojde do kýženého finále, jaké jsem si vysnil. Naštěstí se tak ale nestalo a já jsem si necelou minutu před koncem nakonec přece jenom potvrdil, že mezi oběma protipóly, seriálovým dobrem a zlem, zase tolik rozdílů není. Brilantní seriál od začátku do konce................moje hodnocení = 9,5 z 10.

  • 10.6.2018  11:53
  The Fall - Série 2 (série) (2014)
  *****

  Nutnost byla dodržena - seriál si i po první sérii udržuje v té druhé dostatek materiálu k tomu, aby divák u obrazovky zůstal napjatý a vyhlížel každý následující díl, potažmo finální třetí sérii. Na našeho milého devianta spadla nakonec klec a díky některým ne zcela podařeným akcím policejního sboru se to celé ještě více přiblížilo realitě, což kvituji. Obecně na mě The Fall působí neskutečně přirozeným a autentickým dojmem - jakoby se takové věci mohly dít kdekoliv, i třeba v našem blízkém sousedství...jediné, čeho se trošku bojím u poslední série, je právě fakt, že všechno důležité (zdánlivě) již bylo řečeno, čemuž by mohl odpovídat i nejnižší rating závěrečné série. Pochopitelně ale není čas ztrácet čas a já jdu na ní!...................moje hodnocení = 9 z 10.

<< předchozí 1 2 3 4 23 44 66 87
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace