Constantine (2005)

Velmi zábavný film. Nejsem takový znalec křesťanství, abych mohl hodnotit logiku či nelogičnost příběhu, ale myslím, že tady o to zase tak nejde!!!

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Příjemně temná zábava. Kdyby bylo více autorů takto odvážných a dokázalo točit rodinné filmy v podobném duchu. Pokud by se zdařilo pokračování, určitě bych na něj do kina šel plný očekávání.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Nedosahuje sice kvality, alespoň pro mne, prvního filmu, ale přesto je to pořád dobrá zábava. A o to u tohoto filmu jde především.

Spy Game (2001)

Kdo by řekl, že se ještě dnes dá natočit film kvality a napětí jako "Tři dny Kondora". A navíc se spojením, nyní veterána, RR a jeho nástupce jako idola, a stejně dobrého herce, BP. Velice příjemné překvapení kvalitním filmem.

Tenkrát na Západě (1968)

Jedná se jednoznačně o jednu z perel světové kinematografie. Každá složka filmu je sama o sobě nezapomenutelná.

Blade: Trinity (2004)

Trend kvality je velmi klesající. A snahou dostat do nového dílu nové postavy je to jen zabyté.

Hledání Země Nezemě (2004)

Přesto že jsem apriory odpůrcem jakéhokoliv "klasického prvku angloamerické kultury" jako je Santa Claus i Peter Pan, po shlídnutíé tohoto filmu mám sto chutí si Petera Pana alespoň přečíst. Je to velmi poutavý snímek a JD je naprosto okouzlující ve své roli velkého chlapce.

Sametoví vrazi (2005)

Za film *** a za výkon J. Dolanského další jedna *. Je neuvěřitelně free v roli člověk anaprosto bez zábran! A z toho mrazí "jaký je to čtverák". Jinak film by byl jistě zajímavý, jen se nemůžu zbavit dojmu pokusu scénristy i režiséra, že dělají z "Orlických vrahů" oběti doby.

Smrt krásných srnců (1986)

Krásná vzpomínka na otce z doby která mazí, ale tak krásnědětskýma očima, že je to poetický až veselý film.

Ray (2004)

Dobře napsané, výborně natočené, famózně odehrané (JF) a navíc se skvělou muzikou. Co si od životopisného filmu o jedné legendě přát více.