Honza málem králem (1977)

Vtipná a svižná pohádka, kterou děti mohou milovat a dospělý se na ní rád podívá.

Dívka na koštěti (1971)

Klasická pohádková komedie, která neurazí, ale rozhodně nepatří mezi úplnou špičku.

Vaterland - Lovecký deník (2004)

V českém prostředí jistě neobvyklý počin. Nebít, pro mne, zmateného konce, možná bych dal i 5 hvězdiček. Jinak je to super záležitost.

Úžasňákovi (2004)

Skvělé jak technick tak divácky. Nemám tomuro filmu co vytknout a výborně jsem se bavil.

Alexander Veliký (2004)

Pči vší úctě k hereckým výkonům a některým scénám, začínám se historických velkofilmů bát :-/ Jde o stejně špatnou investici času jako při sledování Tróji.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Opravdu překapivě dobrý film s výbornými výkony herců od kterých by to člověk snad ani nečekal. Jim Carrey je překvcapivě umírněný, ještě mnohem více než v Truman Show, v podstatě jediná grimasa kterou použije je ÚPLNĚ NORMÁLNÍ ÚSMĚV. Už ho prostě musím uznávat jako herce, Muž na měsíci a Truman Show nebyly prostě náhoda! ;) A to nemluvím o skvělé kameře a střihu a režii, které jsou strhující a v efektech prolínání obrazů a mazání v Joelově mysli je to spusta vizuálních lahůdek a výborných režijních nápadů!

Choking Hazard (2004)

Je třeba říct, že jsem k tomuto filmu přistupoval s velkou nedůvěrou, takže rozhodně nešlo o zklamání. Na druhou stranu film není v celku nijak oslnivý, jen má několik dobrých míst, hlášek, scén, herců, nápadů atd. Prostě člověk se nenudí, ale že by se nadchnul tak to zase NE :-/

Příběh žraloka (2004)

Ač nejsem pívržencem hudebních čísel, pokud se nejedná o muzikál, v tomto filmu jsou asi nejlepší. A těch nekolik málo fórků nestojí za to celý film sledovat.