Hra o čas (2002)

Asi nejsem pozorný divák (ale tenhle snímek ani moc pozornosti i přes účast mých oblíbených herců nezasluhuje) některé motivace a rozuzlení jsem prostě viděl spíše jako scénáristovu libovůli něž cokoliv jiného :(

50x a stále poprvé (2004)

Hmmm, co na to říct. Scény s čekaáním Sandlera na Drew na cestě jsou zábavné a místy i velmi ("Jsem členkou místní domobrany"), ale jinak je výsledný efekt dost nevyrovnaný. Tou třetí hvězdičkou oceňuji konec, kde se, přestože happy end, obešel i bez naprosto nevěrohodného vyléčení.

Král Galů (2001)

Hodně nevyužité téma i herecké osobnosti. Lambert předvádí standardní kukuč alá mladý McLoud, Sydowuv druid je ve filmu tak nějak zbytečně a Brandauer jen svojí přítomností nad ostatními naprosto vyniká, i když kromě účesu a výstroje se mi vůbec neslučuje se zažitým obrazem Julia Cesara :( Prostě nechat si ujít tento film, ušetřil bych si dvěhodiny času a nic bych neztratil.

Pán velryb (2002)

Zase důkaz toho, že stojí zato sledovat a nepropásnout filmy mimo main streem. Jedná se o opravdu zajímavý a dobře natočený lidský příběh.

Úsvit mrtvých (2004)

Mezi "zombie" horory asi špička, ale není to můj žánr. Přesto jsem to bez problému dokoukal.

Baba na zabití (2003)

Pointa je sice poněkud přitažená za vlůasy, ale člověk se u tohoto filmu dobře pobaví. A o to šlo asi především.

Cokoliv (2003)

Mám prostě jeho filmy rád a On je v nich skvělý i ve "vedlejších" rolích. Ale je třeba přiznat, že tenhle není nejlepší ;)

Mickovy modré oči (1999)

Není to sice "buhvíjaká" zábava, ale pro sobotní večer docela dobré. Jen škoda nevyužitého potenciálu herců, kteří mohli díky absenci scénáře juen předvádět své charizma.

Bouchači a bouchačky (2001)

Tento film nikoho neurazí, ale asi taky ani nenadchne. V podstatě každé složce se dá něo vytknout :( Přesto se nejedná o film, který by nebylo možné, a místy zábavné, zkouknout.