joelly01

Německo

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 7.10.2019  11:11

Muj prvni singl outing po vyprsknuti dcerky! Klenot se ukazal jako Grand a povolil mi toto rande s mou BFF. Obe jsme se na film tesily prevelice, jen pred navstevou kina vypuklo male nedorozumeni v otazce "kdo je ci". Ja, protoze Kino byl muj napad, jsem rekla ze Brad je muj a Sylva (BFF) muze mit Leonarda. Sylva vsak nebyla s timto stavem veci spokojena a vehementne se dozadovala ze Brad je jeji, ze ona prece zamluvila listky, procez Leonarda at si necham ja. Hadka se nakonec rozmnelnila v prohlasenich typu "je jasne ze kdyby nas Brad potkal, zamiloval by se do obou, stejne vypadame nejlip ze vsech!" Film se me prevelice libil, a uplne nejlepe se mi libil ten konec. Hned jak se zacalo psat o tom, ze Tarantino bude tocit film o "The Family", tak jsem doufala, ze konec dopadne takto nejak podobne. Neb kdyby ne, tak to bysem tedy velmi obrecela a bylo by mi to dost lito. A tak jsem nakonec byla nadsena, protoze, ac se to o me nevi, ja mam slabost i pro ty stare americke westerny. Tak. Nejlepcejsi zazitek z filmu: Brad (Cliff) vyleze na strechu spravovat antenu. Sunda si tricko. Damske osazenstvo v kine: *nahlas*: aaaaaaaaaaaaaaaachhhh... (no musela jsem se trochu smat). Dale me velmi zarazilo ze na takovyto film se dostavilo velke mnozstvi dam ve veku 55+ let, v krepsilonovych halenkach a naondulovanych hlavach. Vedely na co jdou? Nechtely jit na jiny film? Bylo to kvuli Bradovi? Nebo Leovi? Zacina ve Zline nejaky ohromne sofistikovany kult? Otazky, same otazky....

• 4.11.2019  10:48

Me ty casove smycky treba vubec moc nevadily a film me docela bavil. Byla jsem porad takova vnitrne napjata a trochu jsem se i obcas bala. Patricka Wilsona vubec nepoznala jsem! Stopaz taktez ulejzala a herci nebyli vubec spatni. Libilo se mi to rozhopadne lepe nez ten novy Halloween co jsem na nej koukala den predtim, procez i hodnoceni davam vyssi.

• 7.10.2019  10:57
    Černobyl (TV seriál) (2019)

No ze tak brzy nekdo zfilmuje jednu z nejsilnejsich knizek co jsem kdy cetla (Modlitba pro Cernobyl), tak to jsem tedy fakt necekala. Asi nemam co bych vytkla, nad nepresnostmi a odchylkami od reality se nejak neofrnuju, jako mini Serial tohle byla naprosta bombice a me i Klenotovi spadla brada. Nebrecela jsem sice jako u knizky, ale i tak... Vida, clovek si myslel ze nejlepcejsim serialem bude GoT (tvrde a vicemene uspesne o to usiloval 9 let) a pak prijde takovahle mini vec a GoT uplne smete ze stolu. Jak prisel Cernobyl, vsichni prestali mluvit o GoT. Olala

• 28.10.2019  10:17

Jako ne ze by to bylo spatne, ale cekala jsem jinacejsi pecku! Kor kdyz je znamo, jak dramaticka a bohemska persona Freddy byl. Tohle byla takova "brav" ucesana verze. Fyzicky Rami Malek Freddiemu moc podobny neni, ale bodylanguage od nej odkoukal fenomenalne natolik, ze jen kvuli tomu vytahnu hodnoceni na 4 hvezdy. Stejne ale bozi kapela, ty songy nezestarnou. Nejaci Edove Sheeranove se muzou jit zahrabat.

• 4.11.2019  10:44
    Halloween (2018)

Kazdy rok na Halloween rikam Klenotovi ze se musim podivat na Horror Halloween a nikdy se pak nedivam, vzdy tam vpalim nejaky uplne jiny horor. Az letos to koncne vyslo! Po prijemne navsteve Kinder tauglich Halloween Party jsme prskli stastnou MiniMe (velmi si chtela neustale povidat se smrtkou se sviticima ocima a nemohli jsme ji odtrhnout od Zombie kterou chtela porad hladit po hlave... co z toho ditete asi bude?) do postele a ja jsem Klenota uvedla do sveta Michaela Myerse (tohle byl Klenotovo uplne prvni Halloween film). Ocekavani velka, nakonec to bylo tak napul. Velmi snobska hudba (rikam ji "haddonfieldska"), slusna zapletka a az na JLC velmi necharismaticti az skoro dalo by se rici slizci herci kteri se chovaji nelogicky a hloupe. Mohlo to byt lepsi. Ale taky mnohem horsi, kdyz si clovek vzpomene na jine hororove klasiky ktere se v ramci rebootu podarilo nepekne zprasit.

• 16.10.2019  09:22

Paneboze, ja jsem to po necele hodine vypnula, protoze toto me vubec nebavilo a velmi jsem se nudila! Pan Predator me nebavil! A nudil! To je prece strasne... Ani nyni nedovedu udelat nejaky odlehceny vtip nebo tak neco, ale protoze jsem obcas tak trochu krysa, tak film radeji ani nebudu hodnotit, neb jsem ho prece nevidela cely, ze.... Takova hruza. Zklamani roku. Desetileti. Stoleti. Mnenenenene.

• 9.2.2018  20:47
    Tatort - Déjà-vu (TV film) (2018)

Deja-vu aneb Mestem chodi pedofil. Na brehu reky je nalezen zneuzity a zavrazdeny chlapec, okamzite se rozjizdi vysetrovani a vypada to, ze hned zkraje je i prvni podezrely: chlapec chodil do plaveckeho oddilu a vedouci tohoto oddilu ma zaznam v trestnim rejstriku prave skrzeva zneuziti nezletileho. A pak je tady jeste ten divny typek co zije s ucitelkou ze skoly kde chlapec chodil. A vubec, pred par lety byl nalezen utopen dalsi chlapec.. a co kdyz nebyl "jen" utopeny a co kdyz se neutopil sam, jak puvodne uzavrelo vysetrovani, ale nekdo mu pomohl? Docela slusny Tatort, ale uz jsem videla lepcejsi. Na to kolem kolik toho bylo kontroverzi to zase nebylo tak uzasne, ale jako klasicka detektivka potesilo.

• 10.10.2019  10:21

Pekne pohladilo po srdicku. Lady Gaga Rada mam a s panem Bradleym bych zasla na karamelove latte, vo tom zadna... I Klenot se radoval prevelice. Ovsem asi jako jedina, bila vrana bez vkusu, cynicka a kazitelka veskere srandy... kdyz me se ohromne nelibil ten megahit Shallow. A to hlas Lady G. velmi oblibuji a mam hodne rada tohle jakoby Country v modernim havu. Nene, ten song me minul. Ba co by se dalo rict, velmi me otravuje a nelibe mrcim kdyz ho nekde slyslim.

• 19.6.2017  11:40

Tohle se tedy me i Klenotovi dost libilo! Trochu utahanejsi rozjezd, ale pak jsme na to jen cumeli a vubec nam nebylo lehce! Koukala jsem na to minuly ctvrtek a jeste ted (pondeli) mi je z toho filmu tak trochu divne... Takovy blby pocit, porad se toho nemuzu zbavit. Jeste ze mam doma Klenota a nemusim se seznamovat s vselijakymi uchylnymi psychopaty! Btw. uchylneho psychopata, jinak meho prevelikeho oblibence, Maxe Riemelta, jsem poznala az po par minutach. Vzdy hral takove charismaticke a svihacke kladouse a ted Totok. Po tom Berlinskem Syndromu zu to ale pro me neni takovy svihak... Jednu srazim za ten konec. Asi od pulky filmu jsem tusila kam se to cele ubira a velmi jsem se mylila. Kdyby to ovsem byvalo koncilo jak jsem to tusila, dala bych plny pocet. Ale i tak rozhodne doporucuji. I Klenot se radoval!

• 21.2.2017  13:03

Fascinovana jsem na to hledela jak Kobra na kralika. Jak tam vsichni ti "celebrity Bloggers" a novinari bulvarnich platku zasvecene popisovali Co, Proc a Jak se to ma ve vztahu Brangeliny. Jeden by rekl ze u toho Pittovi a Jolie snad i svitili!

• 7.10.2019  11:21
    Dark - Série 1 (série) (2017)

Ty prvni tri, ctyri dily jsme se velmi radovali, kor ja jsem si pochrochtavala, jaka to atmosfericka snobarna. Ale pak zu mi to vsechno bylo tak trochu "zu viel" a byla jsem takova trochu snad i otravena. Na druhou serii uz se asi vykvaknu. Btw. k tem srovnanim s Twin Peaks: atmosfera v Twin Peaks mi prisla tak trosku nekdy i jako parodie na sebe samu, neco co se tvarilo ohromne vazne, ale pritom se to tak nejak potouchle pochcechtavalo. Dark se bere smrtelne vazne a ta temna atmosfera na me pak pusobila dost pozersky a "na efekt".

• 21.2.2017  13:14

Snad jsem v Nemecku nezazila svatbu, narozeniny, vanocni vecirek ci jinou Party kde by se v pokrocilem veceru (a po nejakych tech sklenkach alkoholu) nenavalila nase generace konec sedmdesatek plus zacatek osmdesatek na parketa a nehodila nejakou tu tanecni kreaci na Amadeus nebo Komissar. I pro me je Falco legenda, genialni songy i texty. Dokument nas provazi jeho zivotem od detstvi az do jeho smrti v Dom Rep. Skoda ho. V dokumentu se dozvime zajimavosti ktere provazely nataceni jeho desek, uspechy v Evrope i America, nasledne neuspechy a pak zase uspesny navrat na evropskou Pop scenu, soukrome vsuvky s pritelkyni a dcerkou "kukackou", samozrejme rozhovory nejen s lidmi ktere Falcovi byli blizci, ale i s Falcem samotnym. Samozrejme se zde rozebira i smrt v Dom Rep (jel v aute a srazil se s autobusem) Ja osobne docela lituju ze jsem nebyla na Donau Insel kdyz tam v devadesatkach na festaku odehral svuj legendarni koncert. Znam lidi co tam byli a pry naprosta pecka. Ale to jsem jeste byla hodne mlada a nasi by me nikam nepustili. Jinak jeste k dokumentu = pro fanousky urcite "must" a pro ostatni zajimavy dokument o velmi talentovanem zpevakovi co si dovedl uzivat Zivota, i kdyz ten mu obcas dal peknou tafku.

• 23.10.2017  11:07

Vubec, ale VUBEC bych nerekla ze se mi tohle bude libit! A pritom on jo! Na prvnich patnact minut jsem cumela jen s otevrenou hubou, to byla totiz prevelika snobarna! Pak se tempo trochu zvolnilo, ale i tak me cely film docela dost bavil. Vzdyt to neni spatne, podivat se jednou za cas na film ktery vas DOOPRAVDY bavi. Jedine ceho lituju ze jsem na to nesla do kina, to bych pak asi dala plnou palbu. Ale kdyz on clovek nevi co ten film bude zac plus clovek ma take trochu zgrapatou pater a delsi sezeni je pro nej tortura.. to se pak tezko planuji navstevy kina.

• 14.9.2017  09:52
    Holky na tahu (2017)

Za me WTF roku. Opravdu nudna a trapna brecka. Takova trapnost az mi z toho bylo zle. Po necele hodince vypnuto. To by jeden nerekl, jak hluboko muze Scarlett klesnout. Pro milovniky trapnosti z ktere az boli oci povinnost. Jinak se tomuhle zvratku vyhybejte prevelikym obloukem!

• 18.9.2017  09:38
    Ich gehöre ihm (TV film) (2017)

V Nemecku ted s pribyvajicim poctem "novych nemcu" pribyva i novych problemu. Jednim z nich jsou "loverboys". Loverboy je opaleny hoch, v drtive vetsine turecky Nemec, ktery se specializuje na bile nemky ktere maji nejaky mindrak nebo jsou vubec nejiste ci stydlive. Tento loverboy je takovy vystajlovany frajirek s nejnovejsim telefonem, ma Auto tak za 80 tisic euro, na hlave ma Kilo gelu a hipstersky uces. Loverboy zamindrakovanou nemku oslovi a obludi = tzn. zahrne ji laskou a drahymi dary (mobil, sperky, drahe hadry) a porad ji rika jak ji miluje a pak ji zacne citove ci jinak vydirat a chudak nemka skonci jako prostitutka vsechny prachy odevzdavajici svemu pasakovi. Pardon, svemu priteli. "Ich gehöre ihm" nam ukazuje pribeh 16ti lete Caro kterou si takhle narbnknul 19ti lety Cem. Caro se stane na Cemovi zavislou, ale kdyz zjisti ze neni Cemove jedina "princezna" rozhodne se vymanit se z kolotoce ponizovani, znasilnovani, biti, nucene prostituce a obcasnych chvilek "lasky". Jestli se ji to podari prozrazovat nebudu, na film se podivejte sami. S prilivem "novych nemcu" je toto tema stale aktualnejsi a film si rozhodne nebere servitky. Rekla bych ze film je i hodne autenticky, samozrejme se najdou okamziky kdy si jako dospelak rikate "jak ta Caro muze byt tak natvrdla", ale snad kazdy z nas mel v 16ti nejaky mindrak a kor holky tohle obdobi dost prozivaji... Rozhodne film doporucuji. Klenota to nejak vzalo, ani pak usnout nemohl, chudak. Furt mi opakoval ze tohle teda bylo "häftig".

• 14.2.2018  10:10
    Já, Tonya (2017)

Prvni pulka relativne spica, od utoku na Nancy uz mi to pak ale prislo takove az moc bizar a natahovane. Lepcejsi nez Margot (ktera nebyla spatna) se mi zdala ta herecka co hrala jeji silenou matku. K pribehu mam sve vyhrady, tehdy jsem o tom hodne cetla a koukala se na nekolik talk Show kde byli bud Tonya nebo Nancy. Tonya moc dobre vedela co mel jeji manzel zac (podle dukazu to fakt vypada ze to upekli spolu) a Kerrigenku navzdory kecum o pratelstvi nesnasela (no jo, dve nejvetsi rivalky ausgerechnet americkeho krasobrusleni... vsichni vime jak dovedou byt amici ambiciozni a cilevedomi, kor ve vrcholovem sportu). I podle pozdejsich projevu a vystoupeni (box) bylo videt ze muzes vytanout holku z vidlakova, ale nevytahnes vidlakov z holky. Delat z ni ve filmu tu co o nicem nevedela (jen jakesi trapne vyhruzky pres dopis prej chtela, ale jako vlastne ji to bylo taky jedno... wtf) mi prijde hodne cynicke vuci jeji obeti.

• 11.12.2017  09:13
    Mumie (2017)

Otravny a zbytecny film. Ta Mumie vypadala docela solidne, ale jinak jsem zustala "unbeeindruckt". At se Tom radeji drzi tech Mission Impossible, ty mu jdou lip. A pobavi!

• 29.5.2017  08:42

Na pana Davida a jeho novou radu Twin Peaks jsem cekala stejne nedockave jako na noveho Aliena. No, mozna jeste i o facku nedockaveji. Davam ctyri hvezdy, neb tam tusim potencial a pripomina mi to nektere dily prvni a druhe Serie u kterych jsem se, coby pubertacka, desne bala (zejmena kladne hodnotim toho ufona-ducha(?) ). Jedna jde dolu za divne dvojce Mr. C a za to, ze mi docela chybi naznaceni nejake hlavni Linie. V prvni rade to byla vrazda Laury Palmer, v druhe Windom Earl. Tady si nejsem jista. Navrat agenta Coopera? Neco s tou prosklenou krabici v New Yorku? Oklahoma storyline? Ze se to vsechno spolu nejak propoji je jasne, ale prvni dil me zahrnul az velkou spoustou informaci a hned nekolika dejovymi liniemi ktere jsou vsechny relativne stejne silne. Nu coz, budu sledovat dal, to je jiste. Btw. Klenot nerikal vubec nic, ale myslim, ze byl otraven jak malajsky sip, jen si netroufal nic rict.

• 29.5.2017  08:33

Ja jsem tedy na Piraty moc jit nechtela, spise jsem prosazovala ze by se melo jit podruhe na Alien: Covenant, ale meli jsme o vikendu na navsteve pubertu od manzelovo sestry, procez muj napad vubec nebyl bran vazne. A navic jsme sli do kina na malomeste kde chodi, jak ja rikam, "Dorfkinder", coz je nebetycne trapna puberta ktera si mylne mysli ze je cool kdyz film hlasite komentuje, smeje se kazde blbosti a porad v kine sviti mobilem! I tentokrat byli v kine "Dorfkinder", ale u filmu nastesti drzeli klapacku (jinak bych prinutila Klenota aby Jim neco rekl, on to umi tak impozantne, neb ma hluboky hlas) a i film samotny me velmi pozitivne prekvapil a vubec jsem se nenudila (coz se u dilu 2-4 rict nedalo). Jack Sparrow je stejne Deppova zivotni role, tak co. Bohuzel kvuli synovcum jsme museli na nadabovanou verzi, ale co nadelam. Proste si pockam na DVD.

• 23.10.2017  11:12
    Smrtihlav (2017)

Uz knizka byla takova so-so. Jako ne uplne spatna, ale prisla mi dost nepresne a ne uplne idealne napsana. To ze je Binet nadsenec bylo citit z kazde stranky a ted to myslim spis v tom spatnem slova smyslu (skakani z tematu na tema, caste opakovani veci). Film je pak takove docela dno, no cumela jsem na to jak puk a rikala jsem si neustale "wtf ma tohle zase byt?" Castingove take preveliky fail. Tohle se ale FAKT nepovedlo...

• 21.2.2017  08:20

Stari znami dorazili na navstevu a ja se docela bavila. Ne sice tak kralovsky jako u jednicky, ale bavila. Na tu ctvrtou to vytahuje fakt ze si myslim ze Danny Boyle ma soudnost a treti tecko uz necha spat.

• 10.10.2017  07:52
    Tatort - Hardcore (TV film) (2017)

Neni zde obsah filmu, procez k obsahu: Pri nataceni pornofilmu je uskrcena hlavni "Hrdinka". Jedna se o Pornofilm typu "gangbang", procez neni moc jasne, kdo (krome pronoherecky se ucastnilo nataceni dalsich 26 "hercu") ji vlastne zabil... Mnichovsti komisari rozjizdi vysetrovani a navrch vyplouvaji zajimave skutecnosti nejen o zavrazdene pornoherecce, ale take o jeji nejblizsi rodine a pratelich. Muj dojem: No ty blaho, na to ze Tatorty jsou primarne urceny duchodcum na nedelni vecer se tenhle dil docela rozjel! Pamatuji si na Tatorty s Schweigerem, jak si na ne duchodcovska Lobby stezovala ze to prece neni vhodny Tatort, neb Til tam nekolikrat letmo naznaci soulz a jednou je mu tam videt Zadek. To muselo byt v nedeli u televize infarktu! Tady jde totiz videt skoro vse a velice nechutne detaily jsou Vam dovysvetleny formou komentaru (no, kdo by si chtel zaplavat v bazenku plnem ruznych vyloucenych telnych tekutin?). Nevim, co si mam o tomhle Tatortu myslet, ale dochazim k zaveru ze se mi asi moc nelibil. Zde bych se postavila na stranu "duchodcovske Lobby" a trvala na tom, ze mene je nekdy vice. Bylo mi to tady asi moc graficke. Vraha jsem navic uhadla asi po pul hodine a pak uz se mi to docela vleklo. Jsem zase o neco chytrejsi co se Porno Terminologie tyce, ale to zas neni neco na cem by mi kor extra zalezelo a davala tomu Kredit za "added value". Tatort nic moc. Dal bych nedoporucila. Navic nemam moc v lasce Miro Nemce. Klenot mi rikal "to se ti asi libit nebude" a mel docela pravdu. Sam pri filmu usnul. Davam dve, neb uplny prusvih to ovsem take nebyl.

• 30.11.2017  09:10
    Temná věž (2017)

Do knizky ani za prase nemohla jsem se zacist. A recenze k filmu me take moc nenavnadily. Kazdy rikal "je to takove slabe". Byla jsem nyni nemocna, procez jsem mela cas na desnou silu filmu a protoze byla po ruce i Temna vez tak jsem do toho sla. jak rikam, nevim do jake miry je to stejne jako knizka, ale film se mi nahodou docela hodne libil a bavil me vic nez to nove TO. Elba i McConaughey velmi dobre obsazeni, jestli budou nejake dalsi filmy netusim, ale pokud ano tak si je rozhodne ujit nenecham, neb toto vubec nebylo spatne!

• 12.9.2017  09:17
    The Circle (2017)

Facebook ad absurdum, ale kdo vi, co bude za par let. I pres ohromne prehaneni mi z filmu behal mraz po zadech. Asi bych se mela vic rozmyslet nad vsim co prasknu na ksichtoknihu a kde vsude davam sva data jen abych mela o par procent levnejsi kabelku nebo parfem od Jo Malone. Ale ono je to v podstate jedno, neb ja zastavam nazor ze ta nase a dalsi generace uz je stejne docela v piheli. I kdyz na rozdil tech co jsou po nas, my jsme aspon meli jeste opravdove detstvi. Diky bohu za to.

• 17.1.2018  09:53

Zase po dlouhe dobe jsem natrefila na fakt dobry film! Socdrama ktere ma vsechno co ja miluji: tisnivost vsednich dnu, White trash (added Bonus je tady ta Florida, konkretne floridsky White trash mne velmi fascinuje), Willem Dafoe (nejlepcejsi herec ever) a vubec vyborne zahrane vsechny postavy. Jako bych tam byla! (i kdyz jsem tam nebyla). Uplne jsem se tetelila zdesenim kdyz se Moonee koupala a pres pustene Radio bylo slyset ... jak se matka "bavi". A normalni turiste co prijeli do "Magic Castle", no to kdyby se stalo me, tak to tedy nevim co bych delala. Vyborny, fakt vyborny film. Puvodne jsem chtela vpalit ctyri protoze konec me mirne otravil (cynicky jsem cekala vetsejsi Drama), ale nakonec dam stejne pet. A samozrejme doporucuji dal.

• 9.10.2017  08:45
    To (2017)

Mozna to bylo tim prevelikym nadsenim, mozna tim, ze TO je pro me nejlepsi Kingovo kniha, ale vic nez na prumer jit nemuzu. Atmoska nebyla spatna, Pennywise byl take ohromne demonicky (bohuzel pro nej ten v puvodnim filmu se stal kultem, takze uplne na nej dosahnout nikdy nemuze), jenze me tomu neco chybelo. Nebo prebyvalo? Nevim, tezko rict. Nektere zmeny mi nesedely (lezeni do kanalu uprostred mokradu mi prislo stylovejsi nez strasidelny dum, i kdyz ten vypadal jako ten muj oblibeny v Disneylandu), jine jsem uvitala (ve srovnani s puvodnim dilem trochu sofistikovanejsi straseni). Treba kdyz uvidim i Part 2 tak jeste pujdu s hodnocenim nahoru, ale zatim, bohuzel, pretrvava mirne zklamani. Ale dalo se jako. Mohl to byt vetsi prusvih. Ale take to mohla byt naprosta bombice. Kdyby to dostal Darabont....

• 23.5.2017  10:55

Pro me osobne to bylo o chlup horsi nez Prometheus, ale i tak se mi to nahodou libilo! Musim rict ze jsem ocekavala ze to bude mit vic spolecneho s Prometheem nez s Vetrelci serii, procez se nedostavilo zadne zklamani. Stejne nevim, zda se mi ze do zlatych vetrelcich let (hlavne jednicka a dvojka) zu se asi nejde vratit (leda mozna pokus o nejaky bazmek typu Vetrelec vs. Predator) a tady nam Scott naserviroval velice prijemny a atmosfericky sci fi Horror. Ten plne digitalni vetrelec nebyl spatny, ale prece jen by se mi lepe libilo kdyby se toho zase zhostil nejaky importovany african navleceny v latexu a na hlavu mu prilepit takovou tu vetrelci "lebku". K obsahu se vyjadrovat moc nechci, i tak se tady spojleruje az moc a ja jsem veliky nepritel spojleru, kor od vcerejska kdyz jsem omylem klikla na jakousi diskuzi kde byl vyzrazena pointa toho noveho Twin Peaks. Od te doby trochu zurim a skripu zubama.

• 11.12.2017  09:08
    Wind River (2017)

Konecne zase po dlouhe dobe opravdu kvalitni detektivka! A navic, v jedne z hlavnich roli se nachazeji hory Wyomingu, coz je opravdu velike bajo! Normalne bych dala ctyri hvezdy, ale za ty hory to vytahuju na plnou palbu.

• 29.11.2017  09:45
    Wonder Woman (2017)

Prevelika nuda. Vlastne to neni o nicem, je tam sice par peknych bojovych scen (asi dvakrat par minut) a to je na vic nez dvouhodinovy film sakra malo. Gadot mi moc charismaticka neprisla a ten hlavni mamlas byl slizsky jako ciganske hracky, ten si u me take moc nesplhnul. Ohromne debilni film. Od odpadu to zachranil jen fakt, ze se citim trochu provinile, neb WW jsem sledovala par hodin po Markete Lazarove, tak si nejsem jista jestli genialni Vlacil nenastavil latku moc vysoko a ja nejsem unfair.

• 11.12.2017  09:10

Naposledy jsem Francii tak silne a autenticky citila v Tatinkove slave a Mamincine zamku. Ohromne hezky a mily film, i kdyz ten namet je takovy hodne smutny. Nicmene tohle putovani z Parize do Parize me pohladilo po srdicku a to je to co se pocita. Ta Pariz je opravdu mimoradne nadherne mesto. Jsem proste fan.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20