joelly01

4 body

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20
    • 26.5.2015  14:06
    Slídil (2014)

Tohle se mi ale fakt hodne libilo! Koukala jsem na to z nouze (dlouhyma drapama jsem na touch screen v letadle nedovedla kliknout na nic jineho) a nakonec jaka paradni vec! Priznam se J.G. muj typ nikdy nebyl (Den pote = film u ktereho jsem si chtela vypichnout vidlickou obe oci), ale tady me fakt presvedcil. Ufff, je to par dni, ale jeste porad mi beha mraz po zadech! Fakt spica. Frau Joelly se desne raduje!

• 21.1.2015  09:28

Kde zacit... A co vubec rict? Streif! Legenda legend. Streif: One Hell of a Ride nam vypravi pribeh sjezdovky, na ktere se kazdy posledni vikend v lednu odehraje ten nejtezsi, nejnebezpecnejsi, nejznamejsi a nejpresitznejsi zavod sveta. Dokument nam nepredstavuje jen sjezdovku, ale sezonou 2013 nas doprovazi k zavodu v roce 2014 (tento byl bohuzel dost ovlivnen pocasim = kralovska disciplina - sjezd - byl zkracen). Sledujeme letni pripravu pripravu nekolika vybranych atletu (mezi jinymi treba Aksel Lund Svindal, Eric Guay, Hannes Reichelt, Max Franz nebo Marcel Hirscher), je nam predstaven belorusky lyzar ktery odjizdi na zavod jen se svou matkou jako trenerkou/servismanem. Ti vsichni chteji byt nejlepsi, ti vsichni chteji vstoupit mezi legendy. Kdyz zvitezite na Streifu, jste nadosmrti hrdina, v cili se pak citite jako Buh. A kdo by nechtel byt Bohem, alespon na malou chvili? Ale Streif nejen dava, Streif take bere. Streif je kruta sjezdovka, na okruhu "ski circus" je spolu s Wengen (5km trasa!!!) opravdu ta nejtezsi. Volny pad, skoky, nebezpecne zatacky... To vsechno je Streif. A tresta kazdou nepozornost, kazdou malou chybicku. Polevit na setinu sekundy muze znamenat konec kariery, zmrzaceni, v nekterych pripadech i smrt . Film Streif: One Hell of a Ride je poctou nejen sjezdovce a atletum, ale i lidem, kteri se na priprave zavodu podileji. Organizatorum, dobrovolnikum, divakum... Citlive a zajimave natoceny dokument, tvurci si opravdu dali zalezet. Zabery ze zavodu dechberouci, navic na velkem platne je to prece jen neco jineho nez v televizi (live zkusenosti se to samozrejme nevyrovna). Streif urcite doporucuju ke shlednuti (i sjeti ;) ), kazdemu fandovi sportu. Naivc Streif je opravdu impozantni a udela dojem, takze si myslim ze i pokud zrovna lyzovani nejak extra neholdujete tak se vam dokument bude libit. Ja osobne jsem jen odvracela oci od padu (konkretne se tam venovali Hans Grugger & Daniel Albrecht), ale chapu ze v ramci objektivity se to ve filmu objevit muselo. Listky jsme museli zamluvit tyden predem & kino bylo plne do posledniho mistecka, coz zase udelalo dojem na me. Ale je dobre videt ze se tolik lidi zajima o lyzovani. Mozna je to taky tim, ze tenhle vikend se jede zavod 2015, tak to mozna taky nekoho nalakalo :) Coz mi pripomina: At jste fans nebo ne, tak pokud chcete videt paradni akci, tak nezapomente tenhle tyden koukat! Tento patek (23.1.2015) dopoledne se jede super G, v sobotu sjezd, KRALOVSKA DISCIPLINA & ABSOLUTNI HIGHLIGHT sezony (proslycha se ze po rekonvalescenci letos pojede i Bode Miller, a to je showman ze vsech nejvetsi!), v nedeli dopoledne / poledne slalom (posledni rok a pul opravdu miluju souboje mezi Neureutherem & Hirscherem). A ted jsem si vzpomnela ze jsem zapomnela zminit legendu Streifu, petinasobneho sampiona = Didier Cuche! To byl machr, a jak vzdycky nakonec vyhodil do vzduchu tu lyzi a pak ji chytil! Krasne, krasne vzpominky na lyzovani, na zavody v Kitzbühelu. Film mi vsechno pripomnel a ja jsem nadsena. Jedine co bych vytkla je ze to natocili ve 3D, to by pak byla uplna bombice, ale co uz. Hned jak vyjde na modrem rejovi tak upaluju koupit!

• 13.7.2015  09:01

No bylo to takove creepy. Ne ze bych se bala, ale treba jak ta zenska v masce jim vlezla do auta a zacala vrestet tak se mi trosku asi zjezili vlasy. Ale jinak zadna hitparada. A navic, ja mam ted horory zakazane.

• 19.1.2015  09:51
    Volání (2014)

Asi jsem mela az prilis velka ocekavani, ale tohle me opravdu nejak extra nebavilo. Ano, existuje spousta horsich filmu, o tom zadna, ale na tenhle jsem se extra tesila. Nadprumerni herci a fakt dobry pribeh. A ja pak u toho sedim a zivam, obcas na chvilku zadrimnu.. Tohle mohlo byt opravdu mnohem lepsi! Jsem zklamana. Nestastna. Chtela bych dat vic hvezdicek, zvysit rejtyng, ale nejde to, opravdu nejde. Sorry Zuzko.

• 11.1.2016  12:39
    Zabijáci (2014)

Knizky s Morckem uplne miluju (momentalne ctu "Nesmirny"), procez jsem se velmi silne zaradovala, kdyz jsem se dozvedela ze danove ho davaji na platno. Musim rict ze uz "Zena v Kleci" na me udelala velky dojem a "Zabijaci" jsou snad jeste lepsi! Takova spinava a temna detektivka s atmosferou hustou ze by se dala krajet... tak to prosim kdykoliv! A asi jsem se tedy zamilovala do Nikolaj Lie Kaas, no na toho jsem cucela i v "Kleci" jak vyorana mys, zrejme se tedy rodi dalsi ma filmova Laska! Takovy charismatak! (Assad so-so, Rose docela zklamani, predstavovala jsem si ji vic jako "herdekbabu"). Proklate povedena vec.

• 25.8.2016  09:00

Vitezstvi formy nad obsahem. Kdyz vypnete mozek tak si "Zejtra naporad" muzete docela uzit, ale me i tak strasnym zpusobem stvala ta samozernost a nabubrelost, odvazuji se rict i pozerstvi. Na blozich autora to tak pitome nevyznelo, ale ve filmu se mi u toho jezily vlasy hruzou. Chvalim Pavla Batka, pro me timto prijemny objev.

• 29.9.2014  09:14

Sipkova Ruzenka feministkou? Za me tedy palec dolu. Aby tady nedoslo k nejakemu omylu, v podstate nemam nic proti Angelina Jolie (v Changeling byla fantasticka!), ale tohle byla proste slabota. Blbly pribeh, "umelohmotne" triky, z hercu jeste jakz takz Jolie, ale jinak proste nic.. Me se to vubec nelibilo. To uz nikdo nedovede natocit fakt peknou, vypravnou a OPRAVDOVOU pohadku kde se vsechny postavy nechovaji jak po lobotomii?

• 7.10.2014  09:29
    Zmizelá (2014)

Abych pravdu rekla, mela jsem z "gone girl" tak trochu strach. Cely den v praci, odpolko telocvicna a od pul devate 150ti minutovy film v kine? Byla jsem dost skepticka, protoze posledni dva roky mam takovy osklivy zvyk ze kdyz jdu na vecerni kino tak vetsinou tak po hodine usnu. Ovsem Fincher me dostal, o je jak ten me dostal! 150 minut jsem poulila oci div mi z dulku nevypadly! Paradni detektivka, pro me rozhodne zalezitost roku. Neodtcena recenzemi nebo janevimjakymi spoilery jsem opravdu nemela zadny Anung jak film nakonec dopadne. Plus hudba, ta hudba! je videt ze co se tyce hudby tak od Social Network se nemeni vitezny tym a to je dobre. Trosku jsem premyslela jestli neubrat jednu za Bena Afflecka neb toho fakt moc nemusim a ani v "gone girl" me jeho herecky vykon nejak extra neuchvatil, ale nechavam petku, neb i pres prkenneho Bena tohle byla opravdu kvalitka kterou jsem si nalezite uzila! Every. Fucking. Minute. Of. It.

• 19.8.2014  14:33

On si tady snad nekdo mysli ze bulvar novinari delaji pro neco jineho nez pro prachy? Nechapu smysl tohoto dokumentu. Proc neco takoveho vzniklo? Jakou to ma vypovedni hodnotu? Hodinu sleduji blekotani opruzeneho tucka (jak muze skaredy keporkak s vadou reci uvadet program v televizi?) nebo jakousi ultra skaredou, blbou, afektovanou a mastne vypadajici slepici, ktera zrejme trpi nejakym moc osklivym mindrakem. A i ten vyber "celebrit" byl dost pochybny. No jasne, Bartosovou zna kazdy, ale o tech ostatnich jsem vubec nevedela kdo to jsou :( Jako panoptikum debility jim tam tedy tu jednu hvezdu dam, ale nevim nevim...

• 24.4.2016  19:24

Nevim cim to je, ale za posledni dva tydny kdyz si vybiram horor tak vzdycky vyberu takove hovno ze... no ze jinak se to opravdu nazvat neda. To uz neni zadny novy dobry horor film? To uz jsou jen same takove unyle a nestrasidelne hnusoty? Takovy kybl hnusu jako Lake Mungo to neni, minimalne za to "pojidani hlavy" dam jednu, at zase nejsem za negativni rypalku. Ale stejne je do debilni a Frau Joelly radi: "Ruce pryc!"

• 26.5.2015  14:31

Tohle nebyla moje krevni skupina, toto se mi nelibilo. Neraduji se, ale Brada Pitta miluji, to je jasne. Jeden asi na neco takoveho musi byt muz. Klenot byl ovsem nadsen, Klenot se radoval a divil se ze ja se neraduji se sebou. Ale i to se stava. Tak priste, Brade.

• 19.8.2014  13:30

Mno, asi to mohlo byt i lepsi, ale zas tak uplne bych to taky nezatracovala. Trosku jsem nepochopila proc pubertacku hraje tricetileta anorekticka (v noticce TV programu jsem nasla ze pro roli zhubla 18 kg = to tedy respekt!), ale budiz... Zato pan Priklopil se povedl! Takoveho slizouna asi museli hledat hodne dlouho! Chudaci rakusaci... Hitler, Priklopil, Fritzl... Jeste ze maji Alpy!

• 20.4.2015  08:22
    8-Ball (2013)

Kdyz ono se to taaaaaaaaaaaaaak straaaaaaaaaaasneeeeeeee poooooooooooooooomaaaaaaaaaaaluuuuuuuu rozjizdelo. Az na treti pokus jsem to mohla dat cele. Proti "My deti ze stanice ZOO" docela slabota, ale jinak jako naucny film ze drogy jsou FUJ to hodnotim kladne. Mrska se to u me nekde v prumeru, neb diky tomu ze jednoho takoveho "uzivatele" znam az prilis dobre ze sebe asi nedovedu vymacknout sympatie vuci nekomu kdo si prasi zivot naprosto dobrovolne. Frau Joelly jest kruta a zla. Tak.

• 24.3.2015  19:59

Kratka, ale prijemna vec. Hodnoceni opet trochu neobjektivni prece jen je to jen par minut, ale co... Aksel Lund Svindal je ve ski circus muj oblibenec nejvetsi (tesne nasledovan Bode Millerem). Zajimave ze na rozdil do Bodeho nebo Max Franz jsem si ho nikdy jako freeridera moc nedovedla predstavit.. Ale samozrejme mu to sekne a dava to velmi dobre! Fakt jsem rada ze ted v posledni dobe trochu fusuje i do offslope. Fiel Productions urcite budu nadale sledovat, myslim ze se snazi byt evropskou odpovedi na MSP nebo Teton. Jeste jedna poznamka: Aksel si v rijnu pretrhl Achillovu takze musel sezonu vypustit, ale vratil se na zavod mistrovstvi sveta v Aspenu a tam ziskal 6. misto!!!! V konkurenci tech nejlepsich.. po nekolika mesicich bez zavodeni mezi nejlepsima na svete zajede 6. misto!!! No tohle jestli si nezaslouzi ten absolutne nejvic MAD RESPECT tak uz nevim.....

• 10.11.2013  17:34
    Babovřesky (2013)

Babovresky byly absolvovany u nedelniho zehleni a co vam budu povidat, byla to traumatizujici zkusenost. Nebudu lhat, trilogie "slunce, seno" mi nevadi a jednou za sto let to nemam vetsi problem dat. Koukam ze zde lidi pisou jak jsou Babovresky nevkusne a vulgarni.. Me ten film ani neprisel nejak vulgarni, prisel mi neskutecne nudny a strasne blby. Po skonceni jsem mela pocit jakoby mi Babovresky ukradly nejakych dvacet IQ bodu. Strasne. Uz nikdy, nikdy vice. Radeji povestnym "dratem do oka" nez jeste jednou tuto ohavnost spusteni....

• 7.4.2016  10:39
    Deník Dity P. (TV pořad) (2013)

Ta pani kdyz mluvi tak me to zni jako kdyz nekdo zeleznyma nehtama jezdi po tabuli. Ale je videt ze ji vareni bavi a ze vari rada, coz je to co se pocita. Jelikoz je Klenot tzv. "Hobby Koch" s prevelikou laskou k ceske kuchyni a michani stylu tak musim rict ze jidla Dity P. se u nas velmi ujaly. Hodnotit se mi moc nechce, neb jak rikam, jidla vyborna, ale pani prevelice nesympaticka. Jeji styl humoru neni mym stylem humoru. A to opravdu ani omylem. Ondricek neondricek.

• 5.2.2015  08:30

Zacatek me hodne navnadil, ale zhruba po pul hodine filmu se dostavila docela nuda. Divat se na to dalo a pro me to bylo poucne, neb abych byla uprimna tak o atentatu na Oktoberfestu v roce 1980 jsem nevedela vubec nic... Film take tahnou nahoru herecke vykony (kvalitka!) a pozitivne hodnotim i vhodne vyuziti dobovych zaberu.

• 9.1.2017  10:36
    Donšajni (2013)

Proc? Proc tohleto muselo vzniknout? Citim se velmi traumatizovana!

• 29.1.2015  13:55
    Drsňačky (2013)

Chudak Sandra, tak hluboko klesla... Musi hrat v tupych a trapnych slataninach spolu s takovym skaredym keporkakem! Co to je zase za modu ze se nam vnucuji takove hnusne a morbidne obezni potvory? Takovy sadelnaty zok je stejne odporny jako ty anorekticky co jim lezou zebra a maji nozicky jak deti z koncentraku. A nechte me hadat: Vypasena Melissa je na sebe jiste velmi pysna, se svym telem spokojena a vahu snizovat nemini, ze? Neco takoveho at si laskave leze do nejakeho spotu "Vitej cukrovko" a ne do filmu, at jsou jakkoliv ubohe a blbe (coz Drsnacky opravdu jsou). No to me teda fujtajbl. Jak jsem u tohodle mohla vydrzet az do konce opravdu nechapu..... Mno, mozna na ten jet lag by se to pri trose dobre vule dalo svest.....

• 17.6.2015  08:53

Nikdy jsem neverila ze se vubec na tenhle film podivam. Upoutavky jsem videla uz pred sto lety, ale prislo mi, ze asi nejsem cilova skupina. Ale vcera Klenot film donesl, tak jsme se na to podivali. Nejsem. Cilova skupina. Ale nehty mi z toho neslezly, neodvracela jsem oci od obrazovky stydic se za to na co se divam a nekolikrat jsem se i zasmala. Neuchvatilo, neurazilo. Pozitivni: Ten "türkülük" co hral toho ucitele nahodou docela charismaticky a vubec ne hnusotny! (a to rikam ja, milovnice vikingu a vubec severskych typu!) Negativni: Karoline Herfurth. Brrrr, strasna postava. fujtajbl na druhou.

• 4.4.2014  09:59
    Gravitace (2013)

Chytlo me to od prvni minuty a nepustilo az do konce. Coz jsem vubec necekala!!! George mohlo byt, pravda, trosku vic, ale zase nemusim porad nad vsim nespokojene mrcet. Co se tyce filmariny tak to uz zde napsali vsichni ostatni. Vizualne naprosto uzasny film, opravdu neco unikatniho. Bohuzel jsem nevidela v kine, jen na nasi "uncool" ponekud "vypoukle" televizi..

• 9.11.2015  10:08

Muj treti vikendovy film. Aneb do tretice vseho zleho. Aneb "Past na Klenota". Po uspavacskohadovem prvnim dilu jsem se na druhy vubec divat nechtela, ale podezrivala jsem Klenota ze kvuli Katniss bude chtit zirat i na dil druhy. Uchylila jsem se tedy k triku prevelikemu. Nabidla jsem mu "Black Hawk Down", film, po kterem by za normalnich okolnosti skocil jak slepica po flusu. Ale nyni mi rika "No kdyz zu jsem se dival na ty Hunger Games na prvni dil tak se podivame i na druhy, ne?" Procez vse bylo jasne a ja musela trpet. Druhy dil mi prisel jeste debilnejsi nez prvni. Porad tam nekdo nekde jezdil a trepal, vsichni se chovali jako nejake karikatury a cele mi to moc nedavalo smysl. Dalsi dil zu bude urcite beze me, tohleto byla nepekna ztrata casu. Ani ten Lajem to pro me nezachranil, i kdyz to je svihak. Ti australsti sourozenci se vubec fakt povedli. Ale toto opravdu ne. Toto bylo nestesti. Z donuceni.

• 17.1.2014  19:45

Libilo se mi All I Can, ale Into The Mind je jeste o tridu lepsi! Dzizis Krajst, jeste ze uz pakuju lyze a za tri tydny mizim na delsi dobu do hor. jinak by me asi klepla pepka.... Ja za to nemuzu ale tohle je proste fakt nejlepsi. Kdo nelyzuje nebo se aspon trochu nezajima o subkulturu lyzovani tak tomu to vsechno muze pripadat jako nejake navonene nic a poza. Jenomze ona to poza neni. My co vime, tak vime. UPDATE 1.10.2014: Tak vcera bohuzel odesel JP Auclair. Jen jsem jeste chtela dodat ze jeho segment v Into The Mind povazuju za naprosto famozni a rozhodne nejdynamictejsi z celeho filmu.

• 29.1.2015  08:30

Ac jsem to necekala, tak Jehnatko a Marenka se ukazali byti prijemnou taskarici! Ja volam bravo a raduji se! Dej pekne odsejpal, carodejnice byly hnusne jako prase a vubec... celou dobu me to bavilo. Konecne zase po dlouhe dobe prijemny odpocinkovy film....

• 24.4.2016  18:27

O pripadu Cervanova jsem cetla kdysi davno v nejakem caspoise, a prave uz tam se rozebiralo ze odsouzeni by nemuseli byt pachatele. Byla jsem vzdy tak trochu rozplocena a nevedela na kterou stranu se priklonit (prece jen komunisticka justice vzdy byla dost proflaknuta svou "spravedlnosti"). Co tak koukam tak jsem asi jedna z mala na profilu tohodle filmu, ne-li jedina, kterou dokument docela presvedcil ze odsouzeni byli opravdu skutecni pachatele (i kdyz asi za pouziti dost drastickych metod). Btw. ten detektor lzi po sto letech od spachani vrazdy, no to me tedy dostalo...

• 6.10.2016  21:42
    Kohout na víně 2 (2013)

V 52. minute vypiname. Klenot: "Tohle prece neni divatelny". Dno. Tohle je, pratele, opravdu dno. Jak v tomhle odpornem bahne trapnosti mohl kdokoliv najit jen nejaky naznak humoru to opravdu nechapu. Vlastne ani NECHCI chapat.

• 9.2.2016  08:56
    Líbánky (2013)

Napred to pro me byla besuplna nuda. Divat se na svatbu lidi kde vubec nikoho neznam je pro me nocni mura. Pak jak se zacalo mluvit (priserne pateticky a sustopapiracky) o tom tajemstvi tak me to docela zacalo zajimat a nakonec se mi to tedy vlastne docela libilo. I Klenot se vyjadril velmi pochvalne a to jsem tedy zase cubrnela ze ho to bavilo i kdyz tam nehral Bruce Willis a dokonce ani Liam Neeson!

• 28.7.2014  11:16
    McConkey (2013)

"Just ski down there and jump off something, for cryin' out loud!" Shane je LEGENDA a inspirace pro vsechny "mountain people"! Tohodle cloveka je fakt skoda. Ten me vzdy bavil snad nejvic. Nezapomenutelny segment v CLAIM a STEEP. Byl pro me, vlastne porad jeste je, esence lyzovani. Uzasny clovek, snad ve vsech rozhovorech s nim bylo videt jak strasne ho tohle vsechno bavi a jak stastny je. Tohle je opravu krasna vzpominka na nej.

• 16.12.2014  09:35

Jeden se tolik radoval kdyz se tohle DVD objevilo ve videopujcovne! Jeden mel velka ocekavani! Jeden si ke sledovani filmu zakoupil predrahou cokoladu (Lauenstein mlecna, plnena kremem z orisku makadamia)! Jeden natesil i Klenota ze vecer se bude sledovat film famozni a fantasticky, jeden z filmu roku!A pak to zacalo! Jeden sledoval prvni pul hodinu a tetelil se nadsenim a cokolada ubyvala! A pak se neco stalo.. Nebo teda vlastne skoro nic se nestalo... A jeden usnul. Probudil se po 10ti minutach.. A po dalsich 10ti minutach usnul zas. A pak se jeden probudil az na posledni pul hodku a prevelice se u filmu radoval! A pak byl konec filmu a Klenot rekl Jednomu: "No uznej sama ze to byla teda pekna blbost": A Jeden urazene rekl ze to teda zadna blbost nebyla, ale ze uz byly letos k videni lepcejsi filmy.

• 14.3.2014  12:39

Hmm, toz totok jsem tedy necekala, kdyz jsem vybirala film na patecni vecer! Plan byl neco co by bezelo jako kulisa, neurazelo Klenotuv ponekud prapodivny vkus a ja si mohla v klidu smazit sve candy crush. A ono ejhle, oba nas to chytlo (me vic!) a nekolikrat jsme se u toho hlasite a uprimne zasmali! To uz se mi u nejake novejsi komedie DLOUHO nestalo, procez beze studu a hrde vpaluji ctyri hvezdy!

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20