Fotři (2023)

Hrube mi vadi kdyz se divam na film ve kterem neni ani jedna jedina aspon trochu sympaticka postava. Vtipne to tez moc nebylo.

Malá mořská víla (2023)

MiniMe ma dnes u nas doma sleepover s nejlepsi kamaradkou a obe jsou MASIVNI fanynky Arielle, procez jsem jim vecer naservirovala totok a uspech to byl tedy obrovsky! Lituji ze jsem nenatocila react video na polibek prince Erika s Arielle. To by byl viral jak vysity! Me osobne se to ohromne tahlo, dzizis krajst, film pro deti a trva sto let...Arielle.. herecka pekna, sikovna, sympaticka... ale ne, proste to nebyla Arielle. Skoda.

Tour de France: Bez příkras (2023) (seriál)

Nebylo zavilejsiho odpurce televiznich prenosu cyklistiky nez me! Jednak je mi ten sport cizi (diky poraneni patere na kolo sednu po 8mi letech az pristi rok = k vanocum chce Klenot najezit elektrokolo) a druhak, a to hlavne (!!!!) Tour de France a Vuelta koliduji s Wimbledonem a US Open a treba Eurosport mi misto tenisu vzdy hazel nejake anorektiky na kole. Ted uz tenis ale odepsali uplne, musim, stejne jako Wimbledon, platit tezke prachy! Ale zpet k tematu: Chtela jsem si tenhle serial pustit vicemene jako kulisu k farm heroes saga, ale... ale jako vubec, nic, bez sance..z televize oci neodlepila jsem! Tento serial se mi libil snad jeste vic nez GoT! A pak jsem vezla MiniMe na tenisovy abor, ale zapomnela jsem jeji bezinfekcnost a sla jsem k bratranci jestli by mi to nevytiskl a on rikal "jo ale ted na me nemluv, jede se poslednich 5 minut Tour, pojd se podivat". A ja jsem se nadsene divala a perlila jsem nove nabitymi vedomostmi a i jsem vedela kdo je kdo! Tak jsem z toho byla nadsena ze jsem se chtela divat i na Vueltu, ale zase nic se nema prehanet tak jsem stejne koukala na US Open. Ale za toto Netflix zase cenim o neco vic. Muck!

Emily in Paris (2020) (seriál)

Tento serial je zajimavy tim, ze uz jsem videla tri serie a nenasla v nem ani jednu jedinou sympatickou osobu. Je to trapne az do bodu kdy se za ty postavy stydite i vy sami. Serial plny trapaku, narcisu, sociopatu, psychopatu a idiotu. Cely tyden jsem ted na to cumela jak kobra na kralika, Klenot nebyl amused ze se musi divat na toto, dokonce vztekle prskal (normalne mu nevadi at vyberu cokoliv...teda jeste krime filmu Uli Seidl, ty nenavidi opravdu urputne). Jako film bych to zodpadovala nemilosrdne, ale kdyz me to tak drzelo tri serie tak tu mas certe gulas...🤷‍♀️

Milé dítě (2023) (seriál)

Nebyt posledniho dilu tak plna palba. Nadherne nemecky atmosfericke, creepy hudba i pribeh, vyborne vybrani herci. Konec hanebne odflaknuty a blby jak pondeli, ale tri dat nemuzu neb ty vsechny dily krome posledniho jsem fakt zrala..

Mlha (2017) (seriál) odpad!

Jako to snad nemyslite vazne...

Ďábel nosí Pradu (2006)

Je to mile. Je tam New York. Pariz. Satky od Hermes. Zminka o Banana Republic = ♡. Stanley a Meryl bezny nadstandart. Gisele bozska! Spoiler: navrat k manipulativnimu a neatraktivnimu jelimanovi me nepotesil.

Outlast (2023) (pořad)

Prave s Klenotem koukame na posledni dil a oba nas to dost chytlo. Kdybych byla smudla, snad i nehty bych si kousala. Jestli to vyhraji ta fetacka s psychopatkou tak budu dost nasrata. Netflix dobre on!

Monstrum - Příběh Jeffreyho Dahmera (2022) (série)

Top. Strop. Vic nejde 🤷‍♀️. Pokud teda nejste Werner Herzog. Ovsem Dahmer je famozni zalezitost a z nejakeho iracionalniho duvodu jsem se na tom snazila hledat nejake chyby. Nenasla.

Tlapková patrola (2013) (seriál) odpad!

MiniMe do me porad hucela ze chce videt "popacol". Vubec jsem nevedela co tim mysli, jak je bilingvalni tak obcas blekota nesmysly. Pak jsme tedy zjistili ze "popacol" je paw patrol tak jsme tomu dali sanci, ale me to teda neoslovilo vubec (bylo to blbe jak ucetni uzaverka) a mladatko to ani nedokoukalo.. Nejsme a asi ani nebudeme rodina kde se dari kultu "popacol".