Prometheus (2012)

Očekávání vysoká, výsledek nízký. Na scifi je to plný chyb a nesmyslů, na horor je málo strašidelný a moc předvídatelný, na akčňák se tam až moc žvaní, postavy se chovaj naprosto nelogicky a sebevražedně, neobsahuje to ani žádnou pointu, pouze otevřenej konec pro pokračování, který nevím, jestli vůbec budou lidi chtít vidět, prostě velký zklamání! Zlatej Alien

Oskar (1967)

Nemůžu se rozhodnout, co je lepší, jestli Oscar nebo Pošetilost mocných. Každopádně skvělá komedie s naprosto jednoduchou, ale o to víc zábavnou zápletkou a brilantním Funésem v čele.

Pošetilost mocných (1971)

Asi nejlepší Funésovina. Kam se hrabou Četníci a Fantomasové, tohle je prostě vynikající komedie a duo Salluste - Blaz je nezapomenutelné:)

Stážisti (2013) odpad!

Neměl jsem moc vysoký očekávání před shlédnutím týhle "komedie", ale to, co jsem nakonec viděl, bylo něco příšernýho!! Všechny alespoň minimálně vtipný scénky (tak 2 - 3) jsou nacpaný do trailerů, zbytek je prostě jen propagační video Googlu a Googleplexu doplněný o naprosto idiotskej scénář, dialogy, scény, hlavní duo je extrémně nesympatický a totálně na přesdržku, hlavní "villain" je k smíchu atd. To si radši pustím nějakou komedii se Sandlerem, než tenhle hnůj

Bruno (2009) odpad!

Humor SBC jsem nikdy moc nemusel, ale tohle je fakt neskutečně trapná a primitivní *****ina, přesahující všechna očekávání. Nechápu jakýkoliv hodnocení nad 3 hvězdy

Armageddon (1998)

Je to úplně ta samá stupidní kravina jako Pearl Harbor, akorát se sem tam povedeným vtipem, lepším hereckým obsazením a vizuální stránkou... To mi ale na víc než jednu hvězdu nedá. Filmy Michaela Baye jsou perfektně cílený na typickýho diváka 21. století, kterej se nechá dokola oblbnout plytkým love story, audiovizuálními triky a vůbec ho nezajímá, jestli film obsahuje nějakou myšlenku či hloubku (kterou Bayovy filmy prostě nemaj)

Pearl Harbor (2001) odpad!

Tenhle film by především vůbec neměl být nazýván jako "válečný", protože je to obyčejná romantická slátanina a s válkou má společný fakt snad jen to prostředí, ve kterým se odehrává... Je jasný, že režiséři nám budou cpát milostnou zápletku snad i do filmu o hovniválech a třeba to i bude fungovat, ale v Pearl Harboru je milostný trojúhelník naprosto nesnesitelný. Navíc tolik ať už logických či faktických nesmyslů pohromadě jsem ve filmu už dlouho neviděl, herecký "výkony" pak snad ani nemá cenu komentovat. Chápu, když se tenhle film líbí nenáročnému dívčímu publiku co má mezi nejoblíbenějšími filmy Twilight, ale co na týhle kravině vidí muži, to fakt nepochopím...

Krajní meze (1995) (seriál)

Asi jediný seriál, u kterýho mě často po skončení dílu mrazilo v zádech:) Poměrně neobvykle často epizody končí špatným koncem, což osobně považuju za velký klad, vzhledem k množství happy endů všude kolem... Za zmínku pak stojí určitě epizody jako Dead Man's Switch, Quality of Mercy, The Light Brigade, Tempests, To Tell The Truth atd. atd.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Desetidílná minisérie sledující osudy mužů z roty E patří k tomu nejlepšímu, co kdy bylo natočeno nejen z hlediska válečného žánru.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Co dělá tenhle seriál tak oblíbeným je především role Sheldona Coopera, asi nejkomičtější seriálová postava co kdy spatřila světlo světa:) Hodně kvalitní nerdovská podívaná