Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Asi nejsem jedinej, kdo první díl American Pie viděl v těžce pubertálním věku a zamiloval si ho... Proto oceňuju po všech těch trapných s*ačkách jako Spolek Beta, Band Camp atd. takovýhle rozloučení (?) s původní trilogií a hlavně prvním dílem. Jediná skvrna na kráse jsou sem tam až moc trapný (=pubertální) džouky, každopádně pro ty, kterým Prcičky zasáhly do pubertálního života, je to povinnost!!!:)

Prci, prci, prcičky (1999)

Skvělý film pro puberťáky, pro starší je to už trochu horší podívaná... 4 hvězdy hlavně za nostalgii z mých teen let, kdy to pro mě byl jeden z nejlepších filmů ever:D

Johnny English (2003)

Jedna z hodně mála rolí, kde Atkinson baví aniž by byl Mistrem Beanem.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Oproti Nové naději má nadupanější příběh, postavy dostávají novou hloubku, několik dobrých zvratů, perfektní duel mezi Vaderem a Lukem, tenhle film má zkrátka vše, co nová trilogie (ep. I - III) tolik postrádá

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Ano, je to rozhodně nejlepší díl z nové trilogie, ale i tak dosahuje svojí kvalitou na obyčejný průměr v porovnání se starou trilogií či jinými scifi. Závěrečnej souboj je totálně absurdní cirkusová fraška... Bohužel dneska frčí tupý akce plný podobně absurdních scén se slabým příběhem a tak je tento film v TOP 100 na čsfd:D smích...

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Jedna hvězda za absenci dětských herců, druhá za minimum dementního žabákočlověka. Taky nelogičnostní je o tam o fous méně, než v jedničce, jinak je to ale ten samej dementní Lucasův rukopis (do původní trilogie mu kecalo mnohem víc lidí, tahle nová je čistě v jeho pazourách)