• Thriller

The Girl Who Got Away (2021)

S tímhle thrillerem nemám vůbec žádný problém, i když jsem si ho pouštěl s mírnou skepsí. Jediná výtka by byla dost dlouhá stopáž. Je tam hodně zbytečné omáčky okolo. Být to osekaný svižný max. devadesátiminutový slasher, byl by u mě určitě ještě o stupeň výš.

Poslušné panenky (2021)

Děsné výlevy vyfetovaných hlav a že jich tam je. Pár nechutných pasáží a trocha trapného humoru. Film měl nejspíš nějakou hlubší myšlenku. Já bohužel tak hluboko nezašel, sledoval jsem ho střízlivej a tak je to pro mě jen amatérský, rychle zapomenutelný brak. Jednu hvězdu jsem dal hlavní hrdince. Na tu jedinou se dalo celých devadesát minut dívat.

Oko bez tváře (2021)

Psychothriller u kterého jsem se těšil na konec. Henry doma na svém počítači šmíruje krásné ženy. Ty žijí ve stejném městě jako on a jeho fascinují jejich životy. Henry neměl snadné dětství. Vychovával ho zlý otec a Henry díky němu trpí psychickou nevyrovnaností. Začne mít noční můry a halucinace. Jeho posedlost životy těch krásek spolu s jeho psychickými problémy mu ze života dělá peklo. Docela v pohodě námět, ale bohužel v kombinaci zlých hereckých výkonů, absencí jakéhokoli napětí a příliš dlouhé stopáže z toho vylezla amatérská nuda. Neříkám že se někomu stihomamy vyšinutého Henryho nemůžou líbit, ale bez mála sto minut očumování holek a kňourání narušeného hackera, to už je i na mě moc. Tak tedy tenhle nedoporučuji. Pokud máte na svém filmovém seznamu cokoli jiného, tohle obejděte. Dám 4/10 a to jsem ještě tak dva punkty přidal těm pěkným holkám.

The Dead of Night (2021)

Zkraje slušně vyhlížející krimi thriller se zvrtne v totální matlatinu. Nelogické chování v hororu jde odpustit, ale co tady se dělo poslední půlhodinu, to byl totální průser. Takže jedna hvězda za první půli a nadějně nastartováný thriller a druhá, že nechali vydělat L. Henriksenovi.

Bulbbul (2020)

Jako odpočinková pohádka úplně super. Krásná usměvavá princezna, nešťastná láska, čarodějka... Pro nás středoevropany hodně slabý horor. Vidět to tenkrát, když mi bylo cca 12 let, určitě bych byl z této pohádky slušně vyprdlej. Takže za mě 50/50

Sacrifice (2016)

Jako krimi thriller na výbornou. Fantasy? Horor? Kdepak! Zrovna originalitou sice nesrší, ale já se nenudil ani chvilku.

Brahms: Chlapec 2 (2020)

Hodně slabé *** První půle nuda, naprosté odstřely od jedničky a v hororu jedno leknutí je žalostně málo. Plus je lítostivý výraz synka a scéna s návštěvou a přetahování o čapku. Škoda že takové scény a napětí nebylo aspoň ve 3/4 filmu.

Špindl (2017)

Pustil jsem to v tv jako kulisu, ale zadíval jsem se a slušně se pobavil. Žádný trapný humor jsem nechytil a Vašut se tam šklebil jen chvilku, takže za mě lehce nad průměrem 55%

Linka 112 (2018) (pořad) odpad!

Tak tohle je opravdu otřes. Trapný až běhá mráz po zádech. Rádoby dramatické scény, působí spíš směšně, případy které by měly poučit a ukázat jak se zachovat v kritických situacích tak akorát působí žaludeční vředy... Uvítal bych místo takové ubohé že jako reality show dvacetiminutový dokument o první pomoci...