Yellowstone - Season 3 (2020) (série)

Sheridanovi se to nějak sype pod rukama, oproti předchozím řadám takový blátíčko.

Modelář (2020)

Tohle není film Petra Zelenky a jeho přátel. Tohle je dokonale nezáživný, myšlenkově vyprázdněný a dramaturgicky vykastrovaný paskvil jakéhosi televizního debutanta. Ne, toto není film Petra Zelenky a jeho přátel. Odmítám tomu věřit.

1917 (2019)

Má to spíše dokumentární potenciál než ten dramatický, což samo sebou není na škodu a docela hezky se to doplňuje s nedávno oprášenými dobovými záběry z dílny Petera Jacksona. S přihlédnutím k vizuálnímu pojetí jsem však tak trochu čekal daleko intenzivnější a pohlcující podívanou, přinejmenším ve stylu Nolanova Dunkerku či Cuarónových Potomků lidí.

Drahokam (2019)

Tak první film do letošní topky bychom měli. Neskutečná jízda!

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Poměrně zbytečný, avšak díky pečlivému autorskému uchopení plně uspokojující dovětek k jedné legendární TV sérii. Vince Gilligan je strašnej machr, to říkám furt. A teď už zase toho Saula Goodmana, prosím!

Miliardy - Série 4 (2019) (série)

No ty vole! Aktuálně asi moje nejoblíbenější TV série současnosti. Furt strašnej kotel intrikaření, pletichaření a kujopiklení v líbivém latexovém oblečku.

Kořist (2019)

V první půli je to docela obstojný survival, pak už ale zase najede klasicky rozplizlý akčňák s přemnoženýma ještěrkama. Not great, not terrible.

Když nás vidí (2019) (seriál)

Jo, tohle mi zase jednou zvedlo mandle. A pořádně. Takové ty osudové etudy, jež napsal sám život. Tentokrát však pod uměleckým pseudonymen KOKOT VYJEBANÝ. Tohle prostě nevymyslíš. Výborná minisérie.