Gympl (2007) odpad!

Kravina, nelíbilo se mi na tom filmu absolutně nic, hnus, nechápu jak mohli natočit pokračování..

Upíří deníky (2009) (seriál)

Nejlepší seriál co byl v poslední době vymyšlený a stále se natáčí. Nemohu se vždy dočkat nového dílu a pokaždé mě v něm něco překvapí. Vážně paráda, neskutečně povedené !

Mafiánovi (2013)

Nevím no, film jsem dokoukala spíše jen z povinnosti a v očekávání, zda by mě tam něco konečně nezaujalo. Trochu nuda..

Neuvěřitelná cesta (1993)

Tahle rodinná komedie se mi vždy moc líbila, už když jsem ji jako dítě viděla poprvé. O napětí, vtipy ani dojetí ve filmu není nouze, takže film má vše, co by měl mít.

Bláznivá střela (1988)

Bezkonkureční humor, na takovéhle parodie bych se mohla dívat pořád. Podobné hlášky a kravinky mě nikdy neomrzí.

Sněhurka bratří Grimmů (2012) odpad!

Totální příšernost. Blonďatá Sněhurka, gamesoví obrovští psi, draci a místo 7 trpaslíků elfové ? Nepochopila jsem. Nepostřehla jsem snad ani jednu dobrou scénu, která by film zachránila. Blbost !

Machři (2010)

Po hodně, hodně dlouhé době jsem se u filmu opravdu nasmála. Výborná komedie !

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Hodně povedená komedie, u které se vždycky ráda zasměju. Sice už od začátku víte, jak to celé dopadne, ale tak to je ostatně u každé romantické komedie. Přesto tahle se mi líbila moc a patří mezi mezi mé oblíbené.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Na takovéhle filmy moc nejsem, ale tenhle vždy ráda znovu shlédnu. Zajímavý nápad a podle mě i skvěle zpracovaný. Palec nahoru