Amplifier

Student

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 1.7.2007  23:20
    Kanibalové (1980)

I když nějaké to nasilí ve filmu mě vůbec nevadí tak tohle bylo i na mě moc

• 15.6.2007  14:29

Výborná česká pohádka na motivy z knihy Boženy Němcové, která dokáže pobavit zaujmout a libit se. A Karel Heřmánek v roli lucifera je opravdu výborný podle mě nejlepši nekomediální čert kterého jsem kdy viděl. 80%

• 30.4.2007  14:01

Dokonalý příběh s českými esy. Nezapomenutelné hlášky opravdu skvěle pobaví kdo by neznal: Dá si někdo dobrou brazilskou kávu.... a nebo vlak příjíždí na druhou kolej .... Tenhle humor od pana Smoljaka opravdu mohu.

• 6.4.2007  10:27

Film je variací úspěšné komedie Holky to chtěj taky, kterou během tří měsíců po premiéře vidělo v ČR 170 000 diváků.Tenhle film ale takový uspěch určitě nezklidil ! Mluvicí pindík Tobiase Schenkena je taky docela trapnej :)

• 12.3.2007  07:47

Česká dokonalost, výborná komedie o mladých lidech, od začátku do konce skvělé. Scéna s mlékem je úžasná :)) 99%

• 5.3.2007  10:42
    Auta (2006)

Pixar se zase ukázal ve výborném svěle.Auta se velmi povedla krásné animace a autařský svět propracovaný do úplných detajlů od autařských much až po autařské pasoucí se krávy :) .

• 6.12.2006  16:00

Skvělá Americká komedie a spousta vtipů u tohodle jsem se opravdu zasmál Marlon Wayans je dokonalý.

• 28.11.2006  21:00
    Roboti (2005)

Od tvůrců doby ledové. Roboti už nemají tak propracovaný děj, ale pěkná animace a pořád dobré vtipy drží tenhle film stále nad hladinou filmové stoky.

• 10.11.2006  13:48

Skvělé zachycení bitvy u Stalingradu s vybarvením všech hrůz. A v téhle obrovské hrůze se odehrává příběh hrdiny, který se stal pro obrovkou masu lidí idolem, ale není to klasický hrdina, kterého vidíme v jiných amerických filmech je to obyčejný člověk. A ne nějaký neskutečný super voják, který vběhne do řad němců a všechny je s jedním zasobníkem pošle do pekel. Tohle mě na filmu opravdu zaujalo. Dávám 90%

• 10.11.2006  13:05
    Shrek (2001)

výborný animák se skvělým dějem.

• 10.11.2006  07:24

Málo krve a žádné kupky nábojů podle mě školka a spousta dětí k Arnoldovi příliš nesedí.

• 10.11.2006  07:13
    Jurský park (1993)

Skvělé dobrodružství s krasnými efekty

• 8.11.2006  13:54

Tak jak jsem tohle viděl tak jsem se do toho filmu zamiloval, skvěle jsem se zasmál a i pobrečel. Já bych tomuhle ovladači dal 99.9%

• 8.11.2006  13:52
    Shrek 2 (2004)

Bývá to pravidlem že druhé pokračování bývá často už pouze odvar, ale u Shreka tomu tak určitě není zase výborná rodinná komedie se skvělým dějem a výborným kocourem v botách(Antonio Banderas)

• 8.11.2006  13:36
    Hellboy (2004)

Karel Roden v roli Rasputina se nevidí každý den. Hellboy je dobře natočem s dávkou vtipu a proto je film dobře koukatelný. V nekterých částech trošku zmatený ale i přes tento malý problém jsem se příjemně bavil.

• 8.11.2006  13:09
    Karcoolka (2005)

Docela nudný film s detektivný zápletkou, nebýt velkého bavora a nebo zlatakopa tak bych se nudil mnohokrát víc.

• 8.11.2006  13:07

Celý film je jeden velký kýč. Ale tenhle kýč je velmi zajímavý, všude plno barviček, hračiček a blbůstek dává filmu kouzlo, které nikde jinde neuvidíte. Karlíkova chudoba a skromnost je zobrazená v šedých odstínech a Wonkova šílenost a honosnost je zobrazena v zářících barvách to působí opravdu úžasně. Tim Burton je opravdu třída

• 8.11.2006  12:59
    Den poté (2004)

Planeta Země se skutečně rozzuřila. Nastává doba ledová. Přežijeme?!? Roland Emmerich natočil výborný katastrofický film se skvělími efekty od ničivích tornád v Los Angeles až po obrovkou přílivovou vlnu v New Yorku i když nějaké fyzikální zákony jsou ve filmu zjevně porušeny tak se jedná o výborný snímek. 80% si určitě zaslouží.

1 2 3 4 5 6 následující >>