Asterix a Olympijské hry (2008)

Tahle série jde stále níž a níž. Olympijské hry jsou už pouze slátaniny dílů předchozích, žadný nový nápad jsem neviděl. Ani angažovaní slavných sportovců film nezachránil, Michael Schumacher byl docela slušný, ale Zinedine Zidane se pouze zesměšnil. Dávám 30%

Let's Dance 2 (2008)

Pokud se vám líbí tenhle styl tance máte vysoké hodnocení pokud nelíbí tak je nižší. Film je pouze o tanci a děj je přesunut na vedlejší kolej. Ja jsem někde mezi ***

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Možná to byla chyba, že jsem dříve viděl druhý díl než první, protože jednička už mě vůbec neláká. Nápad nebyl špatný, ale realizace byla hodně slabá a nedopracovaná. 30%

Bobule (2008)

Výborná Komedie, tak dobrou českou komedii jsem už opravdu dlouho neviděl. Skvělé vtípky i dojemný závěr nic mě ve filmu nechybělo. 80%

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Na to, že je to třetí pokračování jsem myslel, že to bude větší propadák, ale byl jsem příjemně překvapem. Spousta vtipních scén a celý děj měl výborný spád pořád se něco dělo a to ja velmi oceňuji. jen mě mrzí, že jsme už nemohli vidět výbornou Rachel Weisz. Jinak příjemná oddechovka a určitě si tenhle film ještě mnohokrát pustím 65%

Čtyři sluhové a čtyři mušketýři (1974)

I když Les Charlots mám velmi velmi rád tak tímhle filmem jsem nebyl nějak zvlášť osloven. Parkrát jsem se zasmál ale to bylo tak vše. Mám asi raději moje hrdiny v přítomnosti než v době Mušketýrů. 35%

Kung Fu Panda (2008)

Spojení akční mlátičky a komedialního animáku dopadlo velmi dobře i když děj je velmi lehce předvídatelný, žadné překvapení se nekoná, ale pořád to hodnotím kladně protože jsem se u toho dobře pobavil. A animace byla zase jako obvykle krásná

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Indiane Jones je zpět, skvělé vizualní scény (výbuch atomové bomby se mě obzvláště líbil) a i skvělé herecké výkony Shia LaBeouf je opravdu výborný. Jediné zklamání v tomto filmu pro mě byl trošku závěr, tenhle film byl vždy lehce přehnaný a kousky co Indian dovedl byli neuvěřitelné, ale mimozemšťané to už do Indiana Jonese podle mě nepatří. Za to ta menší srážka, ale pořád se mě to moc líbilo 80%

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Slušná adabtace známého komiksu. Krásné tři akční scény i romantika nechyběla. Ale příběh sám o sobě nebyl zcela dosolený, něco mě tam pořád chybělo, ale 50% si určitě zaslouží.