Iron Man (2008)

Hodně dobrý začátek a i celý průběh, ale závěrečná pasáž, kdy se objeví bastard s ještě větším oblekem a zase vyřvává: ,, já jsem mnohem silnější a modernější než jsi ty,, to už tu bylo tolikrát, že se Iron man zase propadl někam do průměrných výšin. To mě hodně zamrzelo 60%

96 hodin (2008)

Bryan působí jako nějaký nudný tatínek, ale jeho proměna v Jamese Bonda je dokonalá jeho agentovské zkušenosti se mě moc líbily nebyly nějak příliš přehnané a vše působilo realisticky.

Resident Evil: Zánik (2007)

Cítím, že Mulcahy chce vytvořit něco nového, ale když máte jasně danou cestu po které jste provázeni stupidními zombíky jde težko vymyslet něco nového. Zánik je hodně ohraná písnička....i když se na mnoha místech dočtete, že je to něco úplně jiného. Změna prostředí, jiný typ nemrtvích. Podle mě je to pořád vše na stejný kopyto, ale akční scény byly zdařilé a film se odvýjel ve slušném tempu. Tak za propadák to určitě nepovažuji, dávám 60%

Zkrocená hora (2005)

Pomale planoucí příběh, který zachycuje přátelství mezi dvěma pořádnými drsňáky. Tenhle příběh se opravdu loudal kdyby nebyly skoky po několika letech tak bychom se dostali tak k usednutí Ennise na jeho koníka. I když jsem asi trošku konzervativní a nemoderní dělalo mě problémy sledovat erotické scény mezi oběma hlavními herci, raději bych sledoval sekaní rukou a jiných lidských končetin, než jejich líbaní a sex v jejich stanu. Ale i tak solidní drama 60%

Soudný den (2008)

Soudný den je slabší film s chabým dějem s jasně čitelnou a předvídatelnou zápletkou mu předurčuje místo v kategorii filmů s titulkem nuda až za roh.

Bitva o Passchendaele (2008)

Těšil jsem se na válku a dostal jsem život ve vesničce. Očekával jsem mnoho víc nějaké propracované válečné scény a bohužel nic z mého natěšeného očekávání se nekonalo. Měl jsem problémy shlídnout Passchendaele až do konce. 30%

Odpor (2008)

Kvalitní snímek podle skutečné události, tohle vždy zaujme. Z každé minuty na vás dýchá hrůza a strašné utrpení, které museli obyvatelé skryté vesnice snášet, když se do děje zcela vžijete určitě vás to dojme. Daniel Craig zahrál výborně mnohem víc se mě líbí jako zarostlý partyzán, než jako upravený James Bond. Dávám 75%

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Na tenhle film jsem byl hodně zvědav, protože pro Megan Fox mám slabost, ale upřímně jsem byl zklamán. Děj mě nic neříkal a Simon Pegg na mě nepůsobil vůbec dobře.

Milionář z chatrče (2008)

Kvalitní snímek z indického prostředí, který osloví jak obyčejné diváky tak i opravdové odborníky. Nejvíce se mě líbili scény z chlapcova dětství některé záběry byly opravdu krásné, ale i odporné postupem času mě děj přestával bavit. Scény z milionáře mě do tak kvalitního snímku příliš nezapadaly. Ani se nedivím, že kvůli téhle maličkosti Danny Boylev váhal zda-li tento snímek režírovat, ale rozhodl se správně a jeho práce se mě moc líbila ****

Liga výjimečných (2003)

Velmi průměrné, ale vždy když je příležitost tak tenhle snímek neodmítnu jednoduchá zápletka a slušná akce se zajímavým prostředím vytváří atmosféru ve které si vždy odpočnu. Tak proč tomu nedat 70%