Tropická bouře (2008)

Výborný film u kterého se opravdu pobavíte. I když Bena Stilera nemám v oblibě tak mu tato role výborně sedne. Celé herecké obsazení bojové skupiny je dokonalé. A když se k tomu přidá dobře napsaný scénář se skvěle promyšlenými bojovými scénami dostane se nám opravdu kvalitní film, který u mě boduje 70%

Cesta bojovníka (2007)

S podobnými filmy se v poslední době roztrhl pytel (Apokalypso, 10 000...). Cesta bojovníka boužel patří někam níže v mém žebříčku. Příliš jednoduchá zápletka, která nemůže překvapit a kalsický konec také nikoho neohromí. 50%

Star Trek (2009)

Docela pěkná podívaná, která pobaví i zaujme. Ale zdálo se mi, že příběh plyne hrozně rychle a nezastaví se u žadné zásadní myšlenky. V některých filmech by to určitě nebylo na škodu. protože spád je velmi duležitý. Ale u Strar treku jsem očekával něco nad čím budu přemýšlet i po záverečních titulcích. Nic takového jsem tam nenašel, proto mírné zklamání. 60%

Povstání strojů (2006) (TV film)

Viděl jsem horší věci, ale moc jich nebylo. 10%

Yes Man (2008)

Yes man? Pro mě jedno velké zklamání. Očekával jsem něco nového něco co mě překvapí. A dostala se mě ta neohranější zápletka, kterou bych očekával v německém romantickém filmu. I Jim Carrey zklamal, už to nebyl ten bavič jakého jsem viděl v jeho předchozích komediích. 30%

Deník nymfomanky (2008)

Tak tohle je hrozná blbost. Od začátku až do konce jsem se ptal sám sebe jestli tohle myslí Christian Molina vážně. Kamera se snažila být zajímavá, ale podle mě byla trapná scény zachycené zrcadlově se až příliš čassto opakovali. Deník nymfy si už určitě nepustím 30%

Strážce duší (2005) (seriál)

Tenhle styl filmů a seriálů mě velmi baví i proto dávám možná vyšší hodnocení než si strážci duší zaslouží, protože se v seriálu najde spousta nesrovnalostí.

Výměna (2008)

Extremně emotivní počin Clintna Eassstwooda hodnotím velmi dobře. Děj se odehrává ve velmi zajímavé době a prostředí působí naprosto dokonale. Děj je výborný a vědomí, že se něco takového opravdu stalo vás potopí do zápletky až po krk, občas vás voda vynese nad povrch a vy si myslíte, že se dozvíte co se děje, ale pak se zase ztratíte pod hladinou a už se zní nevynoříte vyjasnění se nedočkáte a to film dělá ještě více zajimavý. 85%

Náš vůdce (2008)

Dokonalý film o tom co dokáže jeden slušný učitel udělat s průměrnou třídou plnou žáků všeho druhu . Dennis Gansel rozjel zajímavý pokus, který nezkončil dobře, ale hodně zajímavě. *****

Super náhradník (2006)

Jsem fotbalista tělem i důší, tak jsem se těšil co tohle bude, očekával jsem něco podobného jako goal. Ale to byla velká chyba. Stupidní komedie s Amandou Bynes, které nam na konci (ukázala) kozy prostě slušná sračka