• Krátkometrážní

Výměna manželek (2005) (pořad)

Ze začátku mi tohle přišlo jako dost velká blbost a chtěl jsem tomuhle dát odpar , ale když jsem viděl pár dalších dílů tak mi to přišlo celkem zajímavé , někdy i zábavné. Je celkem srandovní se koukat na jiné rodiny v kterých to moc neklape. Vždycky jsem se rozesmál když na sebe začali řvát. Ale až tak skvělý tohle teda není. Celkem nechápu ty lidi který se do tohohle přihlásí a ta rodina má hodně nedostatků. 45%

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Ikdyž je tu dost velké hodnocení tak mě tento film moc nezaujal. Celkem jsem se dost u každý scény nudil , jen někdy mi to přišlo trochu dobré a zajímavé. 42%.

Tunel smrti (2005)

Strašně nudná blbost s debilními scény. Když jsem na tenhle film viděl ukázky tak my to přišlo celkem dobrý. Já mám horory rád a tak jsem se na to koukl a zjistil jsem že jen ty ukázky byli dobrý , jinak celej film byl tak strašně nudnej a blbej. Pár scén se mi líbilo , ale jinak blbost.

Hory zalité krví (2009)

Celkem se mi tento horor dost líbil. Strašně hodně se mi líbil děj filmu. Režisér natočí film který je tak strašidelný že po prvním promítání film stáhnou k ledu , a skupinka lidí ho chcou najít a kouknout se na ten film. (To se mi dost líbilo). Začátek i prostředek byl podle mě dost dobrý , tak na pět hvězdiček , ale konec byl tak strašný že jsem jednu hvězdičku odebral. Konec zkazil celý film. Všichni umřou , jen dva lidi přežijí , chlap a žena , když chlap uvidí ten film tak se začne strašně smát. Z toho jsem pochopil že jse asi zbláznil , a s tou ženou se nic nestane. Podle mě dost debilní konec jedině že by natočili druhý díl , který by navazoval. Potom bych dal pět hvězdiček , ale takhle jen čtyři hvězdičky.

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Jedna hvězdička jen za to že poprví když jsem to viděl tak mě to celkem dost rozesmálo , ale když jsem viděl pár dalších dílů tak mě to přišlo jako blbost , a dost o ničem. 15% díky prvnímu dílu co jsem viděl , jinak 0%.

Sonny ve velkém světě (2009) (seriál)

První série je tak na jednu hvězdičku , je strašně trapná a nudná , ale od druhé série mi přišel seriál zajímavý a zábavný , jen někdy něco trapněho. 57%.

Vdaná za Jonase (2012) (seriál)

Všichni uživatelé , které toto okomentovali se ptají koho to zajímá. Mě to teda dost zajímá , a podle hodnocení to zajímá i jiné lidi. Je to dost skvělé , zajímavé i srandovní. 100%.

Mimozemšťané v akci 3D (1999)

Strašně mám rád filmy o mimozemštanech , konci světa atd. , ale tohle mi přišlo jako dost velká blbost.

Scary Movie 2 (2001)

Docela dost dobrý , ale první díl byl o dost lepší. Oproti prvnímu dílu jsem se až tak moc nezasmál , ale vtipných scén tam bylo hodně.