• Krátkometrážní

Detroit Rock City (1999)

Tak u tohohle sem se fakt bavil fakt komediální.

DonT Stop (2012)

Zajímavý film , a asi jeden z filmů kde se mi herectví Děrgela hodně líbylo.

Hop (2011)

Nic moc měla to být komedie , ale komediální mě to moc nepříšlo jen se mi trochu líbílo jak hrál. Prvně jsem se na to chtěl kouknou jenom k vůli Russellu Brandovi , ale jak jsem zjistil , tak ten tam byl jen tak 20 sekund. Je to takový ten film jen na odlehčení , když moc nechcete přemýšlet , a stačí vám jednoduchý děj.

Mladé pušky II (1990)

Tenhle film je fakt bezva ikdyž se tam už moc neztřílí , ale podle mě je o dost lepší než první díl . Mám rád filmy o westernu a hlavně filmy zaměřené na Billy Kida. Ve filmu je dost napínavých , a dojemných scén ,ale hlavně dost akce , která vás dost zaujme. Mě osobně první díl až tak nezaujal jako tento druhý díl , který je takový živější , a zábavnější. Taky se mi strašně líbila hudba ve filmu , která nahodila skvělou atmosféru. První díl 96%. , ale tenhle u mě 100%.

Tisíc slov (2012)

Tak tenhle film je fakt komediální pořád jsem se z Eddieho musel smát.

Sk8aři (2005)

tenhle film mě pobavil myslel jsem si že budou dělat nějaký težší triky , ale i tak mě to přišlo dobrý , aspon tam dal dark slide. A je skvělý že v tomhle hraje nejlepší skateboardista na světě Tony Hawk.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Tak u tohohle filmu sem se fakt zasmál. Miluju simpsonovi a dlouho sem čekal než budou simpsonovi jako film a když ho dali jako film tak sem se fakt zasmál.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Na tenhle seriál se koukám pořád , viděl sem každý díl a to několikrát co dodat prostě nejlepší seriál. Ze začátku se mi dost líbilo jak Bárt a Milhouse prozkoumávali Spriengfield , ale ikdyž asi od patnácté série až tak moc neproskoumávali nový místa tak mi to až tak nevadilo , protože v dalších sériích jsou dost dobrý a srandovnější scény. Strašně hodně se mi líbí speciální čarodějnický díly ty mě vždycky rozesmějou. Přijde mi skvělý když se v seriálu objeví nějaké skupiny , nebo slavná osobnost jako Jackson Browne , Michael Jackson atd. Každá postava v seriálu je dost propracovaná , a vtipná. a má nějakou vlastní hlášku. Ze začátku to bylo jen o rodině Simpsonů ale po pár dílech se v seriálu přidávali další a další postavy , jako Krusty , Jimbo , atd... A to mi přišlo jako dost skvělý. Tento seriál je u mě na prvním místě se seriálem jak jsem poznal vaši matku. Tento seriál mě baví i po několika sérií , a dílech , a proto si nezaslouží nic jiného než pět hvězdiček. U mě 100%. Dvacátou pátou sérii sice považuji za trochu horší , a nudnější , několik hlášek se i opakovalo , ale i tak bylo několik skvělých dílů v této sérii. Abigail „Abbie“ Winstonová Alcatraz Artie Ziff Bernice Dlahová Clancy Bouvier Dame Underdunk Dewey Largo Dolph Starbeam Declan Desmond Drederick Tatum Eddie a Lou Francesca Terwilliger Frank Frank Grimes mladší Frank Grimes starší Gerald Gil Gunderson Hank Scorpio Charlie Iggy Wiggum Jacqueline Bouvierová Jasper Beardley Jimbo Jones Kearney Zzyzwicz Kočičí dáma Kozarela Ling Bouvierová Luann Van Houtenová Lyle Lanley Luigi Risotto Manjula Nahasapeemapetilonová Marvin Monroe Michael D'Amico Murphy Krvavá dáseň Mona Simpsonová Paní Daphne Burnsová Rich Texan Robert Terwilliger Sanjay Nahasapeemapetilon Sarah Wiggumová Sherri a Terri Trenér Lugash Tyčka a Kulička Üter Homer Jay Simpson Marge Simpsonová Líza Simpsonová Abe Simpson Bart Simpson Abe simpson ....................V tomto seriálu se mi líbyla prostě každá postava. Ať je to prodavač či jen pouhý cyklista.

Legendy z Dogtownu (2005)

Tenhle film je u mých top 10 nejlepších filmú. Pobavil mě a nejlepší je na tom že je to podle skutečné události. Já miluju skateboarding a tenhle film je o mých oblýbených skateboardových legendách o Jay Adamsovi , Stacy Peraltovy a o Tony Alvovi. Ve filmu bylo dost vtipných scén , a hlavně dost skvělých triků. A píseň Wish You Were Here v podání Sparklehorse dala filmu skvělou atmosféru.