• Krátkometrážní

Škola rocku (2003)

Dobrý komediální film o rocku s Jack Blackem. Vždycky když on někde hraje tak mě rozesměje .

Kopačky (2008)

Myslel jsem si že to bude trochu víc komediální , ale šlo to Russell Brand mě tam dost rozesmál.

Bohémové (2005)

Prostě nádhera!  Dramaticky muzikálový film, který mě svým příběhem zaujmul a dost oslovil. Adam Pascal jako Roger byl fakt skvělej a Mimi v podání Rosarii Dawsonové k zulíbání. 100%

Austin Powers - Goldmember (2002)

Tenhle díl byl podle mě nejlepší a nekomediálnější každá hláška byla vtipná. 100%.

Babovřesky (2013)

Tak tohle je fakt strašná blbost už od začátku se na to nedalo koukat 133 minut nekonečný nudy a trapnejch hlášek. A ty báby mě tam fakt srali ty jejich hlášky bili fakt strašně trapný. Asi nikdy nepochopím že si přes 100 lidí dali tento film do oblíbených. Nechápu jak někdo může na tomhle filmu vidět něco dobrýho. Mě osobně to přišlo jako jedna z nejnudnějších blbostí , na kterou se nedalo ani koukat. Nechápu jak jsem mohl vydržet se koukat od začátku až do konce. 5%.

Pelíšky (1999)

Skvělej film tomuhle filmu se prostě nedá nesmát.

Mr. GS (2008) (pořad)

Strašná blbost nedá se na to vubec koukat.

Alvin a Chipmunkové 3 (2011)

Tak tenhle díl se fakt nepovedl první a druhý díl byl dost dobrý , ale tenhle díl byl strašně nudnej pár dobrejch scén , ale jinak strašná nuda.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Dobře komediální film se třema veverkama , ale mohli tam dát někoho jinačího než Jasona Lee když on něco řekl tak sem se nudil , ale jinak to bylo dost dobrý.