• Krátkometrážní

Skřípění (2003)

Co dodat u tohohle sem se prostě bavil.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Dost dobrá komedie. Krásně jsem se u filmu uvolnil. Někdy byla scénka trochu nudnější , ale jinak se mi film opravdu líbyl , a uběhlo mi těch 95 minut rychle. Adam Sandler byl prostě skvělej ! Na tento film jsem se chtěl kouknot hlavně kvůli Russellu Brandovi , a Adamu Sandlerovi. Sice Russell Brand tam až tak moc nehrál , ale i tak mě rozesmál. Děj byl moc pěkný.

Dostaň ho tam (2010)

Podle mě jeden z nejlepších filmů. Tenhle film patří do mých top deseti nejlepších a nejkomediálnějších filmů . Russell Brand a Jonah Hill spolu byli prostě fakt užasný a zase mě rozesmáli. Měli by spolu hrát ve více filmech , v tomhle mě přišli dost skvělý. Dost hodně se mi líbil zpěv Russella Branda. Díky tomuhle filmu sem teptve zistil že Russell Brand existuje. A hodně mě pobavil tak jsem se koukl skoro na všechno v čem hrál , a v každym filmu mě přišel stejně skvělej a zábavnej. Úžasné herecké obsazení a skvělá hudba ve filmu. Jen škoda že ta skupina Infant Sorrow je smyšlená , ale i tak podle mě nejlepší film roku 2010. 100%. Taky mě dost překvapila Rose Byrne. V jiných flmech co jsem ji viděl hrát mi přišla jako průměrná herečka , ale v tomhle se mi dost líbyla.

Arthur (2011)

Prostě miluju filmy kde je Russell Brand a tenhle mě zas pobavil .

JONAS (2009) (seriál)

Někomu to přijde jako blbost , ale mě ne. Mě to přijde jako dost skvělý seriál. U každýho dílu jsem se strašně bavil , a strašně se mi líbí jejich hudba. Je taky dost vtipný že kevin jonas je v seriálu za takovýho blbce , který neumý sbalit holku , přitom v realitě se už oženil a má už i dítě. Podle mě úžasný seriál , s vtipnýmy hlášky a scénami. Viděl jsem všechny díly , a u mě rozhodně 100%.

Rockeři (1994)

Skvělej film všechno co řekli a všechno co udělali mi přišlo dost vtipný.

Rocker (2001)

Mám rád rock , ale podle mě se tenhle film moc nepovedl sice dobře hráli , ale komediální to moc nebylo jen někdy padla dobrá hláška . Pár scén ve filmu bylo dobrých , nebo vtipných , ale bohužel jen pár. V celku film byl dost nudný.

Bratři z donucení (2008)

Spíš mám radči Willa Ferrella , ale v této komedii s Johnem Reillym byli fakt dost dobrý a srandovní.

Králové ro(c)ku (2006)

Skvěle komediální film s Jack Blackem a Kylem Gasem. Mám hodně rád Tenacious d a v tomhle mi přišli dost vtipný a konečně vidím ve filmu Dia. Skvělý film se skvělým dějem , a vtipnými scény.

Škola rocku (2003)

Dobrý komediální film o rocku s Jack Blackem. Vždycky když on někde hraje tak mě rozesměje .