• Mysteriózní

Zelená hranice (2019) (seriál)

Hodně slušná mytologická podívaná odehrávající se v prostředí domorodých komunit v Amazonském pralesu, kde hlavní roli hraje příroda a přírodní náboženství. Skvělá podívaná, i když uspěchaný závěr tomu trošku ubral, ale jinak spokojenost, navíc vyprávění v dvou rovinách byl skvělý nápad.

Zelená hranice - Tma (2019) (epizoda)

Tak ze závěru mám docela rozporuplné pocity, přišel mi docela neuzavřený a hlavně strašně uspěchaný, ale domorodá bitka v džungli byla docela fajn. Tento seriál si rozhodně zasloužil lepší závěr, ale i tak dobrá podívaná.

Barbar (2022)

Za mě rozhodně hororové překvapení roku. Je to napínavé, ze začátku pomalé, ale jen co se objeví sklep a děj se přesune tam, tak to je neskutečná atmosférická jízda se zajímavým divokým příběhem s nějakým tím Gore. Za mě naprostá spokojenost, tohle jsem opravdu nečekal.

Pinocchio Guillerma del Tora (2022)

Famózní zpracování, tady nelze nic vytknout, perfektní vizuální provedení, dobrá atmosféra i děj. Naprostá spokojenost.

Hranice nemožného - Přeměna (2009) (epizoda)

Super díl a v podstatě zakončení úvodní dějové linky. Paráda, vše se vysvětlilo a vlastně tak nějak dobře skončilo a můžeme jet dál.

Zelená hranice - Strom (2019) (epizoda)

Parádní propojení současnosti s minulostí a jedem dál. Bitva mezi domorodci a bělochy neměla chybu a vypadá to, že to bude ještě hodně zajímavé.

Hranice nemožného - Útržky minulosti (2008) (epizoda)

Dokonalej start sci-fi seriálu, který bude zaměřen hodně na vědecké bádání a posouvání hranic možného. Tohle má prostě koule a už jen na to co se dělo v letadle člověk čumel s hubou do kořán a to byl jen začátek. Super podívaná.