• Mysteriózní

Ztracena v bílém šumu - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Slušný úvodní díl, no uvidíme jak to bude pokračovat, ale zato hodně velká spokojenost a i velká očekávaní.

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

Naprostá paráda, opravdu radost pohledět a ten závěr to byla prostě dokonalost. Zombíci, nebo co to bylo byli opravdu parádní a využiti naprosto na plno. Lahůdka.

Eli Roth: Historie hororu - Upíři (2018) (epizoda)

Tak tohle byla bomba, v podstatě vše co jste chtěli o upířím hororu vědět a co jste tak nějak mohli vidět. V podstatě se tu seznámíme se spoustou zásadních postav filmového hororu a se zásadníma filmy daného subžánru. Výborná rekapitulace subžánrem. Opravdu bavilo a hodně zajímavě poddáno.

Veneciafrenia (2021)

V podstatě průměrný slasher v zajímavém prostředí a se zajímavými maskami. Na závěr jsem čekal solidní masakr, ale ono prd. No, ale koukat se na to dalo, o tom žádná, jen jsem čekal něco jiného.

Zlu tváří v tvář (2022) (seriál)

Hodně povedený mexický dokument o posedlosti démony. Divák dostane přesně to co očekává a fanoušci vymítáčských filmů budou jistě spokojeni. V každém případě se jedná o hodně zajímavý projekt, ze kterého se člověk hodně dozví a je jen na každém jak k tomu bude přistupovat. Za mě ovšem hodně solidní podívaná.

American Horror Story - Něco se blíží (2022) (epizoda)

Tak tohle vážně ne, horší start ještě žádná série neměla. Jen doufám, že přijde nějaké zlepšení, protože koukat jen na homo kokotiny se mi vážně nechce, tohle po nás nikdo nemůže chtít.

Karanténa smrti (2022)

Tak jo tohle jsem tedy nečekal, hodně slušně nadupaný akční atmosférický slasher s tématikou covidu. Podobně akční slasher jsem už sakra dlouho neviděl a tak k ještě větší spokojenosti už chybělo jen více mordů, ale jinak opravdu hodně dobrý. Parádní atmosféra, sympatická stopáž, akční sekvence opravdu na úrovni, tak snad jen ten motiv těch mordů je lehce usměvavý. Spokojenost je ovšem na místě.

Eli Roth: Historie hororu - Duchové (2018) (epizoda)

Výborná epizoda zabívající se jednou z největších hororovou odnoží a to duchařskými filmy. V podstatě se tu seznámíme s těmi nejzásadnějšími filmy, jejich rozborem a zajímavostmi z natáčení a stojí to opravdu za to. Parádní zpracování.