• Mysteriózní

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

Hru jsem nehrál tudíž nejsem nakažen srovnáváním a jako poapokaliptická podívaná za mě zatím super. Postavy vypadají zajímavě, atmosféru to má slušnou a jsem opravdu zvědavej jak tohle bude pokračovat. První polovina byla možná o trošičku lepší než druhá a zombíci nevypadali špatně i když jich zatím bylo poskrovnu, ale věřím tomu, že děti rozjede. Když to vše sečtu, tak jsem opravdu spokojen.

Vidím vás (2022) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale tohle se mi líbilo. Jeden dům, jedna rodina, jeden pronásledovatel a spousta pošahaných sousedů a samozřejmě pořádně zamotaný příběh s plno odbočkami a matení. Spíše než horor se jednalo psycho thriller, ale podívaná to je opravdu slušná, která baví a slušně to odsejpá. V podstatě velká spokojenost, jen jsem zpočátku čekal něco jiného, ale konečný dojem je opravdu dobrý. Tohle se povedlo a můžu opravdu doporučit.

Dívka z Vatikánu: Zmizení Emanuely Orlandi (2022) (seriál)

Hodně zajímavý dokument z prostředí Vatikánu, který rozhodně zaujme. Jedno zmizení,spousta hypotéz a žádný pořádný závěr. V každém případě zajímavá podívaná, která trošku poodhalí dění ve Vatikánu a historické události.

Arthur: Prokletí (2022)

Tak to bylo hodně slaboučký, s hororem to má společného opravdu jen málo, vždyť první náznak toho, že se jedná o horor přichází až po hodině. Opravdu dost bídná podívaná a tak jediné co za něco stojí tak je opravdu ta partička kamarádů.

The Retaliators (2021)

No tak čekal jsem tedy trochu víc, tak trochu ztráta času. Když nepočítám závěrečnou krvavou dvacetiminutovku tak docela nuda. Ne každý den je posvícení.

Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer (2022) (seriál)

Naprosto perfektní dokument, Netflix dokumenty prostě umí. Naprostá spička, tady prostě najdete vše. Co naplat byl to prostě pořádnej úchyl, člověka až zamrazí. V každém případě hodně zajímavá sonda do mysly masového vraha a lidí z jeho okolí.

Tygr lidožrout (2007) (TV film)

V podstatě klasický zvířecí céčkové béčko, kterých jsme svého času mohli vidět převážně na Nově hafo. Na zabití dlouhé chvíle uspokojící, žádný zázrak, ale tygr vypadal slušně.

The Munsters (2022)

Monstrózní podívaná, která ovšem moc nezaujme. Naprosto nevyužitý potencionál a při tom to mohla být taková monsters podívaná. Škoda. Zombie zklamal.

Ostrov pobřežních vlků (2022) (seriál)

Perfektní přírodovědný dokument ve kterém hlavní roli hrají vlci. Ty záběry jsou naprosto úžasné, tyhle dokumenty prostě miluju. Netflix dokumenty prostě umí, to se prostě nedá popřít.

Rozbouřená Země (2022) (seriál)

Perfektní dokument o přírodních katastrofách. Jo síla přírody je mnohem větší než člověk. Perfektní záběry, rozhovory. Nemělo to chybu.