Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Dost se mi to líbilo, protože je tu hodně dobře ukázáno, jak to chodí ve skutečném životě. Přesný příklad toho, když se dva rozejdou a každý si někoho najde. Někdy se vám podaří najít někoho lepšího, kdo vám rozumí a miluje vás, ale u většiny případů je to jen náplast na bebíčko. Taky tu můžete vidět, že když si hrajete s lidmi a nevážíte si toho co pro vás dělaj, tak skončíte sám a v prdeli. Pozitivní pak je jen to, že cesta ze dna vede už jen nahoru, ale musíte se odrazit. Zkrátka člověk si uvědomí krásy života, až když pozná jeho strasti.

Sunshine (2007)

Další snímek, kterému jsem ze začátku moc nevěřil, ale vyklubalo se z něj velmi příjemné překvapení. Je to jako by Gravitace stravila velmi příjemný večer s dramatickými chvilkami z vetřelce. Je to něco mezi, ale udělá to na vás velký dojem. Hrozně se mi na tom líbilo to záhadno a napětí, ale pořád tam něco čekáte a ono to nepřichází. Konečný dojem na krásné 4*.

Láska a jiné závislosti (2010)

Ukázkový příklad romantické komedie s malou přílohou a špetkou pepře. První polovina je celkem vtipná, ale v druhé části je to úplně naopak. Já jsem to bral jako bližší seznámení s lékařským byznisem a Parkinsonovo chorobou. Samozřejmě to nemůže skončit jinak než hepáčem.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Dlouho jsem nemohl starým filmům přijít na chuť a hned sem je vypínal, ale Spike17 mě donutil svůj úsudek přehodnotit. Pokud byla jednička šílená, tak dvojka je kurva mindfuck. Chvíli sedíte s otevřenou pusou a jindy se zas valíte smíchy. Ať tak nebo tak je to kultovka, ve které opravdu zbožňuju filmové efekty. Vůbec se mi líbí ty staré nez moderní efekty. Má to mnohem lepší atmošku a navíc se i pobavíte. Je to úžasný film, zvlášť scéna s rukou je zabitá.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Tento snímek mě zaujal hlavně tím, že ho zrežíroval Peter Jackson a také svým názvem, který je více než podivný. Začátek je opravdu vláčný, přesně jako hudba a herci a je to tak trochu otravné, ale po chvíli se vám to začne líbit čím dál tim víc a pak už se nestačí jen smát. Je to perlička, kterou by měl mít na jídelníčku každý milovník komedií trošku jinak. Bylo by to určitě lepší kdyby jste svůj zážitek sdíleli s někým, kdo je naladěný na stejnou vlnu jako vy, ale samotnému vám to na zážitku nijak neubere. Je to komedie přesně podle mého gusta.

Pokoj (2003)

Tenhle film je podle mě prvotřídní pecička. Koukal sem na něj se Spike17 a myslel sem, že se poserem. Na tento snímek se prostě musíte podívat s někým, abyste viděli ten vtip, který se skrývá za každým rohem. Kdybych koukal sám, tak by to bylo 99 min totálního utrpení, ale se svým Obiwanem to byla halda jak sviň.

Lásky čas (2013)

Romantické komedie už moc nemusim, ale tohle je fakt kousek. Příběh je fakt vyšperkovaný a je to hlavně good feeling. Určitě když máte špatnou náladu.

Kat (2004)

Můj oblíbený akční film. Libuje si hlavně v příběhu, který je na akčňase celkem vytříbený. Prostě srdcovka.

Americká krása (1999)

Jeden z nejlepších příběhů, na konci kterého sedíte s otevřenou pusou. Je to spíš na zamyšlení a je to fakt dabest pecička.

Zpátky do ringu (2013)

Souboj Stalloneho a De Nira přitáhne pozornost většiny diváků. O samotný souboj ani tak nejde, spíš tu jde o příběh, který se mi líbil a přesvědčil mě sedět a koukat až do konce.