Puls (2006)

Ze začátku jsem tomu moc šancí nedával, bafnutí ducha prakticky v druhé minutě není to nejúčinnější, pak se ale přeci jen tvůrci stáhnou a nejprve se snaží vybudovat atmosféru, které jsem nakonec, přiznávám, trochu podlehl. DOcela by mě zajímal japonský originál. suma sumárum 3 a 1/2 *

Skrytá identita (2006)

Slabší čtyři, DiCaprio rulez, Damon sucks, a to nejen kvůli rozdělení rolí klaďas/záporák! DiCaprio hraje o třídu lépe než zbytek a Nicholson už je fakt starej, že nevěřím ani to, že mu ho manželka postavila...

Smrtící nenávist 2 (2006)

spíš dvě a půl, protože po 100 minutách se mi pohledy bílých dětí zaryly hodně hluboko do hlavy, a dojít si v noci na záchod... jinak tři dějové linie jsou na horor opravdu zu viel

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

90% velká kvalita, boží Baldwin, Fey a Morgan

Šifra mistra Leonarda (2006)

deja vu, po půl roce od přečtení knihy pro mě znamenalo zhlédnutí filmu takové opáčko. A opakování je matka moudrosti:-)

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

To byla ta největší KRVAVÁ prasárna, jakou jsem kdy viděl, naprostej masakr, opravdu si vybavuju snad jen tři minuty, kdy Nestříkala z těch ubohých lidí krev! Bylo to naprosto bez východiska, protože bylo jasné, že nikdo nemůže přežít, jelikož, to byl teprve The Beginning. Btw. Šerif z masakru se zařadil mezi ty naprosto nejúchylnější a nejnenáviděnější záporné postavy historie filmu! Takže, (teď úplně malý spoiler) když mu pak ke konci mlátí hlavou o podlahu, cítíš nekonečnou satisfakci....

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Je to těžké. 100 % za dokonalý převod comicsu do filmu. Frank je génius a ohlídal si to stejně jako u Sin City. 100% za výtvarnou stylizaci - to je prostě nářez, nářez a nářez. 100% procent pro kondiční trenéry herců :-) a teď to horší...děj je přímočarý a pro někoho, kdo zná předlohu, zbývá jen nechat se unášet vizuální stránkou... Nedokážu posoudit, jak bych se na to díval, kdybych neznal předlohu a vše, co se ve filmu děje, by tak bylo nové... Sečteno a podtženo, s úctou k předloze a tak vůbec 90%

Aeon Flux (2005)

Pěkné obrázky ke koukání včetně hlavní hrdinky, závěr mě nějak nepřesvědčil. JInak slušný průměr.