Správní chlapi (2016)

Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmál. Parádní podívaná, u které se člověk ze srdce zasměje :) 4*

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Světlý okamžik mezi českými luhy a háji. Doufám, že nezůstane jen u jednoho a toto byla první ochutnávka :-)

Predestination (2014)

Hodně dobrá časová smyčka plná paradoxů. Mě se to líbilo a určitě si někdy pustím znovu. 4*

Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)

Opět naprostý masakr, kdo se díval na Malou Velkou Británii, musí kouknout i na tohle.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Povedený počin dvojice Lucas-Valliams. Jedním slovem masakr. Rozhodně stojí za podívání.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Fakt dobrý. Oceňuji hlavně nápad. Tenhle seriál opravdu nutí člověka přemýšlet nad dnešní/budoucí dobou.

Rain Man (1988)

Zvedám hodnocení na 4*. Film jako celek si to podle mě možná nezaslouží, ale D. Hoffman je bezkonkurenční v této roli. Klobouk dolů před tím, jak to zahrál.

Jiná země (2011)

Velice zajímavé drama trošičku smíchané se sci-fi, ale hlavně drama. Na příběhu jedné mladé dívky je ukázáno hodně bolesti a smutku. Toto chce vidět než o tom něco psát, pocítit tu atmosféru a pozvolné ukazování a poznávání. Doporučuji 4*

Sex Drive (2008)

Ale jo ... zvedám na 4*. Je to bláznivá komedie, u které se pobavíme + pěkná romantika a celkově je to taková pohodička. Sice předvídatelný happyend, ale budiž .