Milionový závod (2001)

Naprosto nevyužitý potenciál filmu i známých herců. V podstatě nikdo nedostane takový prostor, aby pořádně zaujal. Za celý film jen velmi málo dobrých vtipů, jinak těžká nuda až do nic neříkajícího konce. Těžké zklamání a stěží dokoukatelné.

Hastrman (2018)

Celý film čekáte že se konečně stane něco zásadního a defacto se nestane nic... film je nudný a konec je vyloženě zabitý. Mělo to potenciál, herci dobří, výprava taktéž.... škoda, slabý průměr.

Dárek (1982)

Nádherně pohodový film, doporučuji. Staré francouzské filmy jsou takový balzám na nervy. :)

Teroristka (2019)

Lituju paní Janžurovou, že se propůjčila k takové ideologické sračce. Film má jediný vtipný moment, jinak je to absolutní blábol o tom, jak je asi normální a morální prosazovat svůj názor se zbraní v ruce. Scénárista neumí vymyslet pořádný děj a tak tu je záporná postava za fašouna, co vyzbrojuje mladé proti vetřelcům a v motobiatlonu s nimi střílí na nafukovací migranty na lodičkách... to ani není černý humor, to je ukázka naprosté tuposti. Film je plný hloupých klišé. Nevěřím, že se tomuhle může někdo celý film smát, jak je psáno u příspěvků níže.

Dokonalá vražda (1998)

Posledních dvacet minut naprosto zabíjí celý dojem jinak z dobrého kousku, škoda.

Muži v naději (2011)

Film plný klišé.... věřte , že i tací co nepodvádějí existují. Jinak průměr.

Pan Dokonalý (2015) odpad!

Film pro mentálně retardovaný děti. A nebo jsem nepochopil, pro koho je film určen. Iracionální nesmysl, jen doufám, že na to fakt děti nekoukaj. Smích a rande mezi zabíjením lidí, infantilním pitvořením a dětinským chováním všech ostatních...

2001: Vesmírná prda (2000)

Asi nejhorší film s Nielsenem co jsem viděl. Sláma tomu trčí ze všech děr.

Sedmero krkavců (2015)

Je to svěží, roztomilé, pohádkové, zábavné, herci ujdou, krásné prostředí.. až na ten začátek a pár detailů tomu neni vlastně co vytknout.

Klec (2019) (TV film)

Nemám výtku, na tv film velmi velmi dobré. Oba hlavní herci jsou uvěřitelní a perfektní. Ani chvilku jsem se nenudil. 4 hvězdy si to zaslouží.