Holky pod zámkem (2015) (pořad) odpad!

Těmto typům pořadů nerozumím. Navíc nesnáším jakékoliv citové vydírání nebo uctívání kriminálníků, viz. třeba Kájínek apod... Ty ženy něco provedli, jsou ve vězení právem a nevím, proč by se o nich mělo něco točit a třeba tím i tlačit na dozorce nebo i soudce, viz. podmínečné propuštění apod.. Viděl jsem jeden díl a s odporem vypnul, odpad.

Sezn@mka (2016)

Strašná blbost. Film, který má být jakože komedií maximálně prohlubuje u jisté části publika nesmyslné stereotypy... námět mohl být zajímavý, taková parodie na seznamky dobře natočená, tomu by se člověk mohl i zasmát... Pavlásek byl do toho úplně ideální. :D no nic... strašně čitelný a ohraný děj... Langmajer ušel.... zbytek děs běs. Když jsem slyšel hlášky jako: každej chlap je stejnej, tak se s tim smiř... apod.. na konci toho poskoka na mateřské chlapské dovolené a manželku jako šéfku, zatímco její muž tluče tvrdou houskou v nějaké díře či co to bylo, tak si říkám, že takovej nesmysl mohla natočit jen ženská, nemýlil jsem se. :) škoda, že v tom filmu neni ani trocha z toho skutečně mužskýho světa, zbylo tam jen sluníčko, princové na koni, hloupé škatulkování a naivní pohled na svět.

47 róninů (2013)

Splácanina několika žánrů. Celý film zůstal někde na půli cesty, jako když vám dají ochutnat toho a tamtoho a hlavního chodu se nedočkáte. Šedý průměr s trapným koncem.

Bláznivá komedie 2 (1991)

Za celý film jsem se zasmál jen u jedné scénky a to u rolí santů se sobem a jejich netradiční rozdávání dárků, to bylo opravdu dobré, zbytek nuda na uspání, takže dvě hvězdy max.

Jen ho nechte, ať se bojí (1977)

Plejáda známých herců ještě nezaručuje dobrý film. Bohužel tento je jeden z těch nepodařených. Tento film jsem viděl snad dvacetkrát za svůj život a přesto dodnes nějak nevím, o čem to má být... vlastně mi ani moc zajímavých věcí neutkvělo v paměti, takové nesourodé, natož vtipné, což je škoda. Podprůměr.

Bohemian Rhapsody (2018)

Všichni máme rádi Queen, kdo je nezná, jako by nebyl a film už dopředu musí být supr, protože jsou to prostě Queen.... mno, pokud se oprostím od toho hypu kolem, nekritického nadšení a pominu hudební preference, tak jde o docela průměrný snímek. Film je jistě zajímavý a má určitě spád, ale nejde vůbec do hloubky a o soukromí hudebníků se nedozvíme v podstatě nic. Rozhodně jsem očekával více, než jen nekonfliktní videoklip pro fanoušky, hlavně aby nikoho neurazil.

Karcoolka (2005)

Lituju dnešní děti, že se musí dívat na takové slátaniny. Začátek pomalý, pak se to sice rozjede, ale né tím správným směrem. Za tu nadopovanou veverku jedna hvězda, jinak to je těžká trapárna.

Zlodějka knih (2013)

Nudný a předvídatelný film plný klišé. Takový dětský a naivní pohled na svět tu přímo tryská z obrazovky. Neni tam nic navíc, čím by dokázal vyniknout nad jiné podobné filmy, takže průměrné tři hvězdičky.

Hana Zagorová 70 (2016) (koncert)

Překvapivě dobré, zábavné a svižné.

Pásky z Nagana (2018)

Lépe to snad ani udělat nešlo, naprosto dokonalé a perfektní.