Napospas osudu (2014) odpad!

Asi nejhorší film, ve kterém hraje Nicolas Cage. Naprosto o ničem plné nějakých rádoby filozofických blábolů a náboženských blbostí. Film by si vystačil s dvouma větama... Kam zmizeli, kde jsou? Spaseni v nebi. :D

Prezident Blaník (2018)

Čekal jsem mnohem víc a větší záběr do našeho politického hnoje. Bohužel se to smrsklo na osobu Blaníka a pár náhodných setkání s politiky v předvolební debatě. Závěr byl už těžká nuda.. film tomu nesvědčí, desetiminutové skeče jsou až až a to mám Tondu v oblibě. :)

Osamělý jezdec (2013)

Dobře natočené, skvěle ozvučené, místy Depp přehrává a plete si piráty s indiány, ale jako oddychová komedie to svižně utíká. Efekty taky dobré, takže určitě lepší průměr.

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Nebylo to špatné, ale těžce neoriginální. A princezny tam vůbec nemuseli být, nikdo by si nevšiml. :)

Strašidla (2016)

Jedna hvězdička jen proto, že jsem viděl ještě horší kousky... každopádně netuším, komu je tato pohádka určena. Původně jsem předpokládal něco pro děti, ale po tom, co tam babičku alias kočku znásilní zezadu, si říkám, jestli to netočil Troška... a ono jo... texty jsou místy dost zvrhlé pro dětské uši.. no a po tom, co vodník prozradí své lidské lásce, že zabil jejího manžela, aby byl s ní a ona se celá zaraduje, že to měl udělat už dřív, protože vysedával v hospodě, jsem se musel klepat do čela, že se pan Troška už definitivně zbláznil. Neni to vtipné, neni to pohádkové, je to odpad typu kameňáku bez vtipů.

Soumrak templářů - You’d Know What to Do (2017) (epizoda)

První díl naprostej propadák. Nemá to nic společného s Drama a Historický... jako spíše s Parodie a Fantasy.... špatný střih, špatný scénář, efekty, režie, celý děj je nesmyslná báchorka. Nacpou k tomu ještě svatý grál, toporné herce.... a přitom by to mohlo mít potenciál, ale i přes slušnou výpravu vypadá seriál lacině a chybí mu atmosféra a hloubka. Další díly nedám, ale pokud má rád někdo televizní pohádky o svatém grálu, tak se mu to může líbit, já čekal něco jiného.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Dějově naprostej blábol. Lincoln lovec upírů a jen tak bokec se musel stát prezidentem a zrušit otroctví, páč jižani jsou upíři...a když vyhrajou, ovládnou svět. :D Mnozí možná ještě teď mlátí hlavou o zeď.... chvílemi slušně natočeno a když si odmyslíte to rádoby historické pozadí, tak se to dá dokoukat, ale ten scénář je fakt děsivej. jednou a dost.

Já, Kajínek (2017) (seriál) odpad!

Už jen z principu dělat modlu a točit seriály z kriminálníkem mi přijde úchylné. Jaký vzor a názory to přinese už tak zfetované a nudící se mládeži? Kdyby to byl dokument novinářů... ale aby zlodějíček bral prachy za to, jak se holedbá zlodějnou... morální úpadek národa a novinářů ještě nedosáhl dna. Odpad je jediná možná volba, více dávají asi jen jednodušší lidé volící Zemana, Babiše a Komunisty.

Dvojníci (2016)

Kupodivu to nebylo tak špatné, Sokol docela v pohodě na jeho poměry. Jen mi tam vadil přehrávající Etzler a Schneiderová, kteří jsou snad všude a všude hrají stejnou tužku.

Projekt minulost (2015)

Mohlo to mít potenciál, navíc filmy s cestování časem mám rád, ale nějak extra mě to nenadchlo, ve filmu se řeší úplně nudné a trapné věci, cestuje se časem proto, aby mohli jít na koncert, někoho polít apod.. trapné.. nikde se tam neřeší způsob návratu atd... navíc vše je točeno opět jakože domácí roztřesenou kamerou, na to mám už alergii, takže dvě hvězdy max.