Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (2016) (seriál)

Na to ze klucy byli vhozeni do vody dokumentu a topej se v blbych kecech, ktere by jsme rikali my vsichni neprofi,za me je to uplna pecka!!! Proste si splnili sen, uzasny sn-tise zavidim. A hlavne nejsou to dementi jako Dan Priban,bo jak se jmenuje. Prvni cesta byla super od nej, zbytek uz jen komercni vec, jak si od cizich nechat vse zaplatit. Za me kluci, jen tak dal, neco jste dokazali a ne jen jet s vrakama po svete

Max Steel (2016) odpad!

uplna spatlanina vseho mozneho, hlavne iron mana s 0 vym vysledkem. uplna kokotina

Stranger Things (2016) (seriál)

jako dalo se to, ale ty 4 maly sraci me neuveritelne sraly. Ty bych necha sezrat hned na zacatku a byl by klid...nerikam,ze to bylo spatny ale tak 50%- nechapu, ze z toho tady lidi delaj buchvijakou pecku. Ja jsem teda uz od druheho dilu dost skakal,jinak bych to nedokoukal Jako a horor?? tvl, ten to videlo tak z rychliku. Je to serial pro tak 15-ti lete deti

Tohle je náš svět (2016)

jako do pulky dobry ale pak to uplne pos...takze straceny cas...uplne

Santiniho jazyk (2011) (TV film)

ja jsem nejak nepochopil, o cem to asi bylo.....trosku takove padle na hlavu, nedomyslene

Pustina (2016) (seriál) odpad!

utahany, nudny, zkratil bych to tak o 3 dily....kdyby tam nebyla mld zbytecnych ala temnych zaberu marne se snazicich dokreslit "temnotu" mista, a melo to trochu drive, dal bych 4. ale tohle-akorad se u toho vzdy na..ru!!! jako treba z 5 dilu tam stacilo asi 10 min!!! A nejvic me stve, ze jsem z UL, ziju v Pze, a jezdi tam auta z libereckou znackou, polsko pry za humny....to fakt vymysleli zemi nezemi...kdyby me nezajimalo,kdo tu malou pipku zabil, uz bych si dalsi dil nepustil. Stivinova me neuveritelne vytaci!!! spoiler Jako scena, kdy-co ja vim, se chce asi zabit bo co a vlitne do melkyho lomu....boze, myslel jsem,ze televizi vysklim!!! tak po dokoukani posledniho dilu- TOTALNI SRACKA, UBOHY, TRAPNY. natahovany umele do 8 hodin- prumerna detektivka, ktera by se v poho zvladla za hod a pul. FAKT TOTALNI UBOHOST!!!!

Můj kamarád drak (2016)

50% nenadchne, neurazi, je to takova upadla detska blbost, tema mld porad do kola.....

Miliardové výkupné (2016) odpad!

no jako vetší kokotinu jsem uz dlouho neviděl. Parta rozmazlenejch fakanů je na ostrove, mají tydenní taboření v divočině, jsou z nich najednou 10x Bear Grylls kombinovaný s Chuckem Norisem?!! :) A vyřídí bývalé elitní vojáky jako nic :) A nejvíc mě bavili sceny : SPOILER když frajerka si zlomí ruku otevřená zlomenina a tou trčící kostí probodne cvičené frajerce krčnií tepnu:)))) Pak borec ji to rovná a udělá jen au:)) To vymýšlel fakt inteligent, asi diplomovaný profesionální chirurg- který má diplom max tak z koukání na Pohotovost na Nově:)) Scéna, kdy hlavní hero, uplný tajtrdlík si dáva bitku s profi zabijákem- to jsem málem umřel:))) Jen ze mě padalo: tak určitě... co půl sekundy. Poslení scéna mě dobila, jak frajerka s otevřenou zlomeninou, profi evidentně ošetřenou od lékařů,jelikož jich tam běhalo plno, má na ruce jen šátek a vesele tam běhá a ještě něco řeší :))))) No podle mě to může brát tak 10-ti letý děti:))) fakt kýč, nesmysl,bez děje,uplně na hlavu postavené scény. FUUUUUJJJJJ

USS Indianapolis: Boj o přežití (2016)

Nechapu, jak tomu muze dat nekdo odpad!!!! Je to na zaklade skutecne udalosti, celkem dobre natocene. Mohli by si odpustit milostne a dojemne sceny ale to asi k tomu patri. Za me 70%- do dnes jsem nevedel,jak to bylo s atomovkama- celkem husty. Jako ze potrebovali pak hodit vinu na kapitana? TVl valka je fakt svinstvo. A fakt nechapu jak nekdo muze psat ze to stoji za hovno. Tohle je pamatka vojakům, zo tam zustali!!!!