Wolf28

Wolf28

<< předchozí 1 2
    • 23.8.2014  22:33

Parádní film určitě nesedne každému parádní honičky ...v autech a na mašinách ))

• 23.6.2014  00:35
    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)

tak ted tu mají volno evropa je plná arabáču černochů mají sem otevřené dveře a žádnou práci naše předchůdce to stálo spoustu krve ale já už tu zas tak dlouho nebudu jen by mě zajímalo jaké to tu bude za 100 let ....probud se evropo

• 22.6.2014  23:06
    Le Mans (1971)

Film jsem si pustil už po xté před startem le mans 2014 dělám to už pár let a snad ještě pár let budu je to parádní film a super srovnání historie jezdilo se ještě bez šikan

• 2.6.2014  00:31
    Drsný časy (2005)

Film je parádní až když dochází k závěru tak 30 minut od konce tak to tam padá nějak rychle prostě to dokončíme at už je to za náma a jdeme na oběd...hodně velká škoda ...jinak hodně parádní podívaná

• 25.5.2014  02:15
    Live in Bzenec (koncert) (1991)

Ještě tam byla Valašská liga

• 25.5.2014  01:17
    Show! (2013)

.....................

• 21.5.2014  02:37
    Bastardi 3 (2012)

beru to jako dokument co se tu děje

• 21.5.2014  01:56
    Bastardi (2010)

filmově slabé jako dokument to beru

• 17.5.2014  03:07
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

píšu česky živě v tv a prase demeterová dementová pořád jí někdo volá se to prase přeslechlo a jen máte dceru a na začátku se potroublá babička ptala na sebe a pak na syna po minutě aha syna sestru kdo tam zavolá tak je dement to se omlouvám lidem v co jsou na tom tak špatně ale znovu musím říct že kdo tam volá at žena nebo muž a ted zleva vaše kartářka ted jí volá náká buchta budu mět děcka a ptá se jak dlouho spolu jste ))))))))))) ted jí volá kráva podruhé odpověd vy jste ta královna že poznáte že vás chce a ano chce to je vaše a pravda vagína volá po x dementové a starej je jinde heště dám info ted tel...áá volá maminka z holčičkou 27 let...demeterová nikdy neberte staršýho chlapa o 10 let no už to je moc musíte mldšího a citlyvého sory za hrubky my tu chlastáme a sledujem to jak je někdo natvrdlej a nová volající zdravotní stav 78 ročník paní nebojte se jste bojovnice...ufff už tam volá ohledně právníka a to už nedáme dementová říká nic a rozumuje .....doufám že to pár lidem pomůže a nebudou tam volat nevíme jak je urážet ty co tam volají

• 15.5.2014  02:26
    DonT Stop (2012)

Punk je mrtvej pokud ne tak přijde hned exekutor jako v dnes už legendárním Trainspottingu by se tady asi nestalo že tam bude v bytě ležet feták sám v bytě jo rebelie je jinde prvně poplat všechny složenky a pak rebeluj co máš na hlavě nebo v ní a na sobě je už jedno to je sranda co jinak funguj v systému nebo tě vyflusne zmačká a zahodí né jak ve frašce komančů a bude hůř kdy se vedení společnosti snažilo ožralcům a fetákům pomoci jen byl problém když jsi je urážel hudbou ted je to jen o prachách..nemáš prachy tak rebeluj fetáku pankáči a prej klienti drop in ani korunu bych vám nedal ani za komančů a ani ted to skins to je jiná nefetujou a makaj

• 15.5.2014  01:47

Tohle už nikdo nenatočí tento styl filmu super vtipy a děj super herci ......už čekám zas remake na všechno jak je ted v modě a to dostane odpad......................................TO char_t všechny komentáře uživatele Klasika. Tady nejen že nepoteče voda, tady poteče krev! Jinak bych tenhle film povinně pustil všem, co opakují, že za komančů bylo líp. Doma nemají vodu, nákup pračky je událost desetiletí, prádlo se suší hned u společného WC na pavlači...(27.10.2013) Lidi co chtějí běloši tak mají problém sehnat práci zemědělci už tu sotva fungují vše rozkradeno důchody v x letech nájem jako prase v paneláku od komančů ještě že tu jsou ----tahle sebranka tu vládnout né po 89 ale po válce tak jsme ko a máme přídělové lístky do ted Itálie snad do roku 65 je měla naše zem je rozkradena

• 15.5.2014  01:41

nedávno na čt2 vážně paráda a jak tu někdo psal že je tam nějaká propaganda tak ted by tam byl hlavní hrdina sestřelený us letec a zlý rusáci ...kašlu na to.....Super film Jiří Sovák a ostatní to byla paráda a jako hřeb večera a hlsavní role filmu Franta Peterka v pro mě životním díle já doporučuji

• 15.5.2014  01:33
    Sedmé nebe (TV seriál) (1996)

bylo prý toho dost vystříháno že je pedáč a nefachčenko flandák atd. původně točeno jako soft porno nakonec natočeno jako křestanské BH90234123 nebo jak...měl jsem tu čest se dívat na pár dílů jako komedie super jako morální srágora o rodince flandáka pokud to tvůrce bral vážně tak jen odpad

• 15.5.2014  01:14
    Pozemšťan (2007)

Parádní film který ukazuje že není potřeba šílené reklamy a mediální masáže a rozpočtu jak pro náš pseudo vládní stát na ale počítačové céčkové sci-fi Avatar. Jen stačí pár herců a jedna jednoduchá zápletka super třeba pro divadlo tam by Ava avatar nefungoval

• 15.5.2014  00:55

Parádní film přesně podle mého vkusu

• 15.5.2014  00:41

Pivo se chladí špagety se vaří říhat dovoleno

• 12.5.2014  01:30

Tohle je zase směšnej film z pohledu součastných USA okupantů stále čekám na film z Rusko Finské války i když podle dementů kdy začala 2 světová je to brzo a i když tam Rusko prohrálo tak před začátkem došlo mírově až na polské hranice ....Vůdce se sral do Španělska a Rusko mírově vedle Polska a Japonsko už dávno bojovalo vČíně atd. tak kdy to vážně začalo a dost se řeší že německo začalo protože rusko bylo hned vedle polska...všechno bylo jinak

• 12.5.2014  01:16

OI na roi

• 12.5.2014  01:10
    Láska z pasáže (1985)

Hrozně nudná blbost jak toho super zloděje nahanějí ti zlý fízlové závěr filmu je super protože takovej zloděj má takhle dopadnout a pukud si říkáte že jsem ultra demnt tak počkejte až vás někdo okrade

• 12.5.2014  01:03

Tuhle trapárnu bych nechal sledovat jen za trest

• 12.5.2014  00:58
    Sněženky a machři (1982)

Tuhle pitomost může dokola jen opakovat nova

• 12.5.2014  00:54

Tohle nechápu co je okolo tohohle filmu celkově série a jdu proti proudu céčkové sci-fi celkem nesledovatelné je hromada lepších sci-fi filmů než tahle tupost

• 12.5.2014  00:45
    Avatar (2009)

Šmoulové podle Camerona děj nudnej a trapnej podle jen jen pytel peněz to zvednul od ultra odpadu scénáře US masáž reklamou a pár teda hromada spec. efektů to stejně nevytrhne ODPAD

• 12.5.2014  00:25
    Kmotr (1972)

Tak kdo dá na Kmotra hodnocení odpad tak je ultra dement nebo pravdoláskar šláfnberk

• 12.5.2014  00:21
    Barbar Conan (1982)

srdcovka kdo asi pustí třeba dnes poprvé tak ho to třeba nezaujme... Arnold jako Kratos z herní serie God of war

• 12.5.2014  00:14
    Občanský průkaz (2010)

Další odpad co vystavuje na obdiv součastnou kleptro fašistyckou společnost a za maximálního nasazení se snaží pošlapat a zostudit vše co bylo před pravdoláskařském pučem ožralce a nic neumětela havla a znovu se vám to nepovedlo....slabé a trapné prostě odpad

• 9.5.2014  02:41
    Predátor (1987)

Kazdý má svůj názor ale šílené béčko a škoda že je ten rakušan tak svalnatej ,,,,a k filmu nudnému a pomalému.. nemůžou hned všude naběhnout a střílet není to bohužel pro vás až tak epické to nebude a ani se o to nesnaží pár vojáků a jeden predator v lese není až tak akční asi pro každého....a znova reaguji na koment pod sebou ploché a hrooozně dlouhé možná je škoda že tam bylo vystřihnuto jak arnold je doma a říká mamince že jde do akce

• 9.5.2014  02:14
    Highlander (1986)

jak tu někdo psal 80 klasika a psaní co tam bylo špatně a ok dnešní filmy jsou jen asi na koment ..super vše je dokonalé.nožná tam bylo málo negrů ..a k filmu je hodně zábavné ta časová smyčka připadne to jak retro terminator)) parádní film

• 9.5.2014  01:51

Ten film je dokonalej ...ultra fanda... plakát v roce 90 hned vedle Predatora na zdi))) Rambo není vůbec to co další díly přehnane akční ale celkem surovej boj o přežití parádní hudba tuhá atmosféra prostě kult

• 9.5.2014  01:20
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Po 25 leté vládě těchto kleptro fašistů co se zastávaj fašistů na majdaně to není dívatelné naše zem už je rozkradena hodnoty pravdoláskařů jsou splněny eu a součastnému systému dávám maximálně 30 let a znova se vše otočí ani jedna diktatura není správná a tato tuplem ne

<< předchozí 1 2