Pod zemí (2014)

Cekal jsem od toho mnohem mene. Takze prekvapeni jak ma byt. Pekna lekacka, co stala za nejakou tu hodinu zivota. :) CINEMACITY

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tak tohle je asi fakt případ, jak se říká "sto lidí, sto chutí". Ani vlastně nevím, co jsem čekal. Ale ať to bylo cokoliv, nedočkal jsem se toho. Už podle těch recenzí, jsem myslel jak se nebudu chlámat a zároveň bát na mé "sófa". Nuda jak cyp pánové. Mám rád nesmyslné, parodické a možná i nepochopitelné střípky humoru, ale toto byla vážně asociální chujovina.

Project (2011) (amatérský film)

Žhavá 18ka. Já se bavil a co?! 100x vykradený námět, zasazený do českého prostředí. Proč ne?! FF miluji, ale v amatérské tvorbě moc pobavení nenacházím. Takže buď u mě film dopadl jak sedláci u Chlumce, nebo jsem se parádně bavil. A ejhle. Přišel jsem, viděl jsem, pobavil jsem... se, ale na United project se zatím jen chystám. NOC HOROROŽROUTŮ I. Horor Film

Hačikó - příběh psa (2009)

Achjo. Úžasný film, úžasné pojetí a kladení důrazu na mezidruhové přátelství. A bebebebebebe :(

Čepel smrti (2009) odpad!

Ani minutu jsem se nebavil. Nakonec to skončilo tak, že přibližně po 1200 sekundách, jsem zapnul telefon a hrál 8-ball pool. Nuda jak nedovařený guláš. Nezajímá mě, jak skvěle to zvládl na to, kolik měl přístupných peněz. Díval jsem se na to, protože jsem se chtěl pobavit a z tohoto pohledu absolutně nefunkční.

Projekt X (2012)

První desítky minut, jsem byl značně skeptický, co se týče vrytí filmu do podvědomí. Dokonce už jsem myslel, že to vypnu a pustím Sexbombu od vedle, kterou zrovna dávali v TV. Ale světe div se, deset minut předtím než party začala, se něco ve mně zlomilo a já hltal každé slovo ať už Dexovo, jenž představoval jakéhosi fantoma celého snímku, nebo kohokoliv jiného. A ty kundičky taky stojí za zmínku :) ... Myslím, že autenticita byla uvěřitelná a Party byla hustokrutopřisnědémonskej hard core.

Warrior (2011)

Podobně jako u filmu GOON se Scottem musím říct, že to byl kurva velkej zážitek. Jasně větší úspěch by to u mě mělo, kdyby hlavní role strávili jiné obsazení. Ale když už jsem u toho, tak možná nebude na škodu si odporovat, a přiznat, že Tommy má výbornou stavbu na tuto roli... A že možná právě díky němu je plný počet oprávněný. Čekal jsem jiný konec, abych pravdu řekl. Nenapadlo mě, že tvůrci to nechají zrovna na učiteli fyziky... Ale řeším kokotiny 5/5*

Na půl cesty (2005)

Silnější průměr. I když už rutinní sestava: Naspeedlej feťák, majestátní kurvička s občasnými citovými projevy a její koninka, plus rádoby jeptiška s jádrem ranařky a rebeliozními sklony. První polovina filmu působí značně prázdně. Ovšem jak děj prostupuje stále hlouběji a hlouběji, ač béčkově, paralyzuje zdravým napětím :)

Pavučina snů (2003)

Jeden z těch filmů, který postavíte na rovných 50 %. V jednu chvíli se přistihnete, jak film sledujete s otevřenou pusou a naopak v druhou chvíli si říkáte "To myslí vážně? ". Například ve chvíli kdy se L. Prodírá sněhem a vy čekáte co se stane... opak přijde za deset minut, pičovné kroužení prstem pro ukázání směru... Nó prostě za mě průměr :) Ale samozřejmě Morgan Freeman, což už je samotná hvězda :) +*

Poslední vymítání ďábla (2010)

Takhle to dopadá, když si někdo zahrává s neměřitelnou mocí. Role Nell, absolutně šitá na míru. Od prvního pohledu jsem věřil, že s ní není něco v pořádku." A mně se zase líbí Vaše boty " jsem blázen, ale těchto pět vteřin mi přišlo neuvěřitelně přirozených :). No když to nejdůležitější vytáhnu, tak roztřepaná kamera byla, za mě, samozřejmě suprova :) blablabla.... fajn (FF horory miluju odjakživa)