One Tree Hill (2003) (seriál)

celkem mile mě tenhle seriál překvapil :) no tak první série je za takových 70% a teď mám za sebou už i druhou sérii a ta vydá na celých 100%!,4 také na 100% !!!

Donnie Darko (2001)

Ze začátku filmu jsem si řekla : nic moc!!Ale pak se mi ten filom velice zalíbil!!Je to zajímavý a pěkný film,který je doprovázen vynikající hudbou!!

Deadwood (2004) (seriál)

Myslím, že pro milovníky westernů je to velmi dobře zpracovaný seriál!!Je tam vše so si člověk představí pod pojmem Western,ale já zrovna moc westernům neholduju,to není nic pro mě a tak musim dát jenom 2 hvězdičky!!

Dante 01 (2008) odpad!

Tak tohle bylo 88 minut zbytečně ztraceného času!!!!!!!!!!!!Nuda,děj příšerný, efekty stály za houby!!!Nuda, nuda a zase nuda

Cestovatel (2007) (seriál)

Příjemný seriál na který se ráda podivám,ale je jen velká škoda,že byl zrušen po 13 dílech a neplánuje se další natáčení!!Velmi ráda bych se dočkala další série :(

Babylon A.D. (2008)

Tak když jsem na tenhle film viděla trailer docela jsem se na něj těšila, ale musim říct, že mě ve finále tenhle film zklamal!!!Celkem nudný příběh kde musí Vin převézt ženu s bodu A do bodu B!!!No a konec filmu se poněkud nepovedl vůbec!!

Superman: Soudný den (2007)

Musim říct, zě mě tento animovaný snímek mile překvapil, čekala jsem něco mnohem horšího!!Tenhle animák se mi rozhodně líbil!!!

Bostonský případ (1968)

Na tenhle film jsem se těšila, ale musim říct,že mě celkem zklamal!!!Čekala jsem něco lepšího!!