Uzavřený případ (2005) (seriál)

Mě se tento seriál velice líbí!!!Líbí se mi praktiky vyšetřování hlavní postavy Náčelnice Brendy Leigh Johnsonové, je to jedna z kriminálek ,kde není vyšetřování postavené jen na výzkumech v laboratořích atd ( jako Krimi Las Vega,Miami,a podbně!)

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Jedna z nejlepších kriminálek!!!Vynikající obsazení hlavních postav!!Doktorka Temperance 'Bones' Brennan s agentem FBI Seeley Boothejm nemají chybu,jsou dokole doplňujícím se párem:Postavy jsou vtipné,inteligentní a neustále to mezi nimi jiskří!!A také velmi povedená postava mladého Dr. Lance Sweetse,:-) zatím každá další série stoupá na hodnotě a tak čekám ,kdy budu moct přidat tu poslední 5tou hvězdičku!!!!

Madisonské mosty (1995)

Jedn z nejlepších romanťáku co jsem kdy viděla!!zaslouženě dávám 100 %!!!!

Sedm (1995)

Jelikož moje záliba jsou kriminílky, tak tohle je jedna z nejlepších krimi co jsem viděla!!vynikající film!!!!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tohle je vážně jeden z nejlepších filmu co jsem kdy viděla!!!Má to naprosto skvěý děj, příběh!!tenhle film si nezaslouží nic jiného než 100%!!!!

Zelená míle (1999)

úžasný dojemný film, který trvá 3 hodiny a ani si toho člověk nevšimne, že je to tak dlouhé, protože děj filmu ho naprosto dostane!!a hooooodně jsem si nakonci pobrečela,pod 100% hodnocení se prostě nemůže jít!!!!

Hříšný tanec (1987)

No tenhle film zbožňuju od malička :) , moc se povedla choreografie!!!!kdyby se takhle umělo pohybovat mnohem víc chlapů :)