Werrona

okres Beroun

1 bod

1 2 3 následující >>
    • 24.11.2015  11:01

Asi náš nejoblíbenější dětský animák, plný vtipu i myšlenek, který šlape od začátku do konce a nudit nestihne ani dítě ani rodiče. Spíš ti pomalejší mají problém stihnout film. Viděli jsme ho hned několikrát.

• 24.11.2015  10:57
    Já, padouch (2010)

Příběh je klišé, ale kulisy a humor jsou originální. Stejně jako mimoni. Viděli jsme to hned několikrát...

• 24.11.2015  10:55

Když jsme na tom kdysi dávno byli v kině, tak myslím, že jsme si zrovna tenhle film my dospělí užívali více, než děti. Ale já ho prostě miluju. Má svou poezii i humor.

• 24.11.2015  10:51

Tenhle film bavil mého syna, když byl hodně malý. Pak nějak přestal, ani mě nijak zvlášť neoslnil.

• 24.11.2015  10:50

Tak tohle jsme si jednoznačně užili, já i můj syn. Film si od začátku drží tempo i humor a třeba let na drčích křídlech je prostě boží. Jeden z důvodů, proč je skvělý pořídit si děti.s nima si to člověk užije kapánek více.

• 24.11.2015  10:44
    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)

Když člověk vypne tenhle pořad: má strašnou chuť cestovat a jíst. Jen ten Fred, kdyby byl kapánek menší ťulpas...

• 24.11.2015  10:41
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Tak tohle mě baví. Jednoznačně nejlepší show z české produkce. Pohlreich je boží. Vždycky když dostanu na svých toulkách po českých horách někde nějaký blivajz, tak si říkám: "Pohlreicha na vás, zmetci." I můj syn se vždycky zajímá: "Mami, co by na tohle asi říkal Zdeněk..."

• 24.11.2015  10:33
    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)

Snídaně s Novou dá člověku důvod, proč nesnídat.

• 24.11.2015  09:46
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Kdysi dávno v dobách, kdy šusťákovka byla v kurzu a člověk byl kapánek mladší, začali dávat na čt2 dost úchylnou věc.Fakt dost divnou úchylnou věc. Opatrně jsem jí zapla a nechápala, co na tom může někdo vidět. Chvíli jsem to bedlivě pozorovala až k pasáži, kdy Lister dojde k malé bílé kopičce a ochutná jí. "Co to je Holy?" "První technik Rimmer," "Co dělá proboha Rimmer na můstku?" "Snaží se kapitánovi vysvětlit, že se mu nepodařilo spravit trysku..." A bylo to jasný na hodně dlouhou dobu, čím budu trávit neděle těsně před půlnocí. RD je nejlepší antidepresivum. Máte blbou náladu, pusťte si Eso Rimmera letícího na krokodýlu a spolehlivě vás přejde. A pokud ne, tak jste divní.

• 23.11.2015  15:53

Miluju tenhle film a jeho humor.

• 23.11.2015  15:48

Jsou filmy, které člověk zapomene, co jen tak zabzučí a jsou pryč. A pak jsou filmy, se kterými člověk cítí zvláštní vnitřní spřízněnost. Které člověku mluví z duše. Tenhle film k nim patří.

• 23.11.2015  15:28
    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)

Když vám odroste dítě z plen má to dvě výhody: a) Odpadá celá ta akce okolo přebalování b) Nikdy, ale nikdy vám už do obýváku nevlezou ty xichty z kouzelný školky.

• 23.11.2015  15:25
    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)

Milé děti, takhle štíhle a duchaplně skončíte, pokud budete pravidelně konzumovat Fit a Slim.

• 23.11.2015  15:23
    Cestománie (TV seriál) (1999)

Nebýt Štěpánové, hodnotila bych líp. Ale její projev kvalitu tohoto pořadu posílá dolů.

• 23.11.2015  15:21
    TOP STAR (TV pořad) (2010)

Varování: Dlouhodobější sledování tohoto pořadu může způsobit trvalé psychické následky. Člověk si skoro říká, že nic blbějšího ani být nemůže.

• 23.11.2015  15:18
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Je tam pejsek, takže děti to zajista pobaví. U dospělých je sledování tohohle seriálu spíš diagnóza.

• 23.11.2015  15:17
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Další z pořadů fungující na bázi: "Táto koukni, jakej mají u sousedů na dvorečku svinčík a jak je ta paní tlustá..." Kdo není nepohyblivý důchodce 70+ s alzheimerem v pokročilém stadiu, by si měl najít jinou zábavu než vayersky načumuvat někomu do kuchyně.

• 23.11.2015  15:12
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

A na závěr jedna velmi podstatná informace: V Havlíčkově Brodě sundali ze střechy hasiči malé vyděšené podchlazené koťátko. Národ slzí.

• 23.11.2015  14:59

Al Pacinovi ďábel sluší, o tom žádná. Ač malý, tak všechny zastiňuje. I když i Keanu Reeves se vcelku snaží celkově film šlape. nemá hluchá místa a některé myšlenky jako ta o ješitnosti dávají filmu přidanou hodnotu. Za mě plnej počet.

• 23.11.2015  14:52
    Špión (2015)

Pokud vás rozesměje postarší chovatelka koček v úpletovém světru, která vyndá skůtr ze zadnice a jde do akce, pak může mít tenhle film u vás zelenou. Já měla u většiny fórů pocit trapnosti a zbytek jsem prospala.

1 2 3 následující >>